Testo Ripped 250 mg Magnus Pharmaceuticals  • 82.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacja dla osób chcących kupić w Polsce Testo Ripped Magnus Pharmaceuticals

Skład:

  • Testosterone Propionate 100 miligramów;
  • Trenbolone Acetate 75 mg;
  • Masterone (Drostanolone Propionate) 75 mg.

Testo Ripped firmy Magnus Pharmaceuticals to jedna z najpotężniejszych mieszanek sterydowych szeroko stosowanych przez doświadczonych kulturystów w Polsce. Produkt pozwala na budowanie masy mięśniowej w jak najkrótszym czasie i w solidnych ilościach. Wpływa też pozytywnie na wskaźniki wytrzymałościowe.

Skuteczność Testo Ripped 250 mg Steroid Mix

Testo Ripped 250 mg Magnus Pharmaceuticals jest przeznaczony do wstrzykiwania domięśniowego i składa się z trzech różnych estrów: testosteronu, trenbolonu i masteronu. Jego indeks anaboliczny jest niezwykle wysoki, równy 500% indeksu testosteronu.

Skład jest bardzo wysokiej jakości i zapewnia wysoką wydajność. Jednocześnie cena Testo Ripped Magnus Pharmaceuticals wyjdzie niższa niż zakup podobnego kursu pod względem skuteczności. Sportowcy zauważają również, że odbicie po jego użyciu jest minimalne. Stosowanie leku daje:

  • wzrost masy mięśniowej nawet o siedem kilogramów na kurs;
  • wzrost siły na nowy poziom;
  • wzrost popędu płciowego;
  • ma działanie lipolizujące - spalające tłuszcz;
  • zapobiega rozwojowi choroby wieńcowej;
  • obniża zły cholesterol.

Warto zauważyć, że podczas kursu na tej mieszance sterydów, mięśnie będą tworzyć jakość, suche i twarde. Pojawi się doskonała ulga, ale nic nie zadziała bez treningu i diety.

Jak stosować Testo Ripped 250 mg Magnus Pharmaceuticals?

Optymalna dawka nie powinna przekraczać 250 do 450 miligramów na tydzień. Kurs powinien trwać do 8 tygodni, przy najniższej dawce możliwe jest przedłużenie go do dwunastu tygodni. Możliwe jest stosowanie Testo Ripped 250 mg również z innymi preparatami farmakologii sportowej.

Należy również pamiętać o obowiązkowym przejściu terapii po kursie dla przywrócenia naturalnego tła hormonalnego. Mieszankę sterydów Testo Ripped 250 mg od Magnus Pharmaceuticals w Polsce możesz kupić w naszym sklepie internetowym anaboliki-pl.com w niskiej cenie.

Specyfikacje
Substancja aktywna Trenbolone acetate, Drostanolone propionate, Testosterone propionate
Składnik aktywny, mg 250
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Magnus Pharmaceuticals

Testo Ripped 250 mg Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge