Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals  • 102.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Opis Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals

Testo Ripped firmy Magnus Pharmaceuticals zawiera:

  • Testosterone Enanthate - 200 mg;
  • Trenbolone Enanthate - 100 mg;
  • Drostanolone Enanthate - 100 mg.

Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals należy do grupy mieszanek sterydowych i jest dostępny w formie iniekcyjnej. Składa się z trzech estrów: Testosterone Enanthate, Trenbolone i Drostanolone. Wskaźnik anaboliczny jest równy pięciuset procentom testosteronu. Uwalnianie substancji czynnej następuje w ciągu kilku dni po wstrzyknięciu, a jej poziom spada do zera w ciągu około dwóch tygodni.

Właściwości Testo Ripped Magnus Pharmaceuticals Steroid Mix

Na początku warto zaznaczyć, że lek nie jest szczególnie toksyczny dla wątroby, jeśli nie zwiększa się dawki i przestrzega zaleceń. Skuteczność działania Testo Ripped 400 mg:

  • przyspieszone są przyrosty masy mięśniowej nawet do dziesięciu kilogramów;
  • Zwiększa wydajność siłową;
  • Zwiększa się lipoliza (spalanie tłuszczu);
  • zwiększa się apetyt;
  • zwiększa się libido (popęd płciowy);
  • wzrasta poziom nastroju i snu.

Testo Ripped Magnus Pharmaceuticals jest najczęściej stosowany w Polsce, gdy konieczne jest szybkie schudnięcie w celu powrotu do określonej kategorii wagowej. Dzięki szybkiemu spalaniu podskórnej tkanki tłuszczowej, waga sportowca gwałtownie spada. Jeśli mówimy o odbiciu na koniec kursu, to jest ono niewielkie.

Stosowanie leku Testo Ripped 400 mg w Polsce

Maksymalna dawka produktu wynosi do 800 miligramów na tydzień, kurs nie powinien być dłuższy niż dwanaście tygodni. Jeśli próbujesz tak poważnego leku po raz pierwszy, powinieneś używać go w minimalnej ilości do 200 miligramów na tydzień. Nie należy go stosować dłużej niż przez cztery tygodnie. Najlepiej stosować go pod okiem trenera lub lekarza sportowego.

Możliwe jest połączenie Testo Ripped 400 mg z Anavarem w celu uzyskania sztywniejszych i bardziej odciążonych mięśni. Nie należy zaniedbywać PKT po zakończeniu cyklu przyjmowania leku. Możesz kupić Testo Ripped 400 mg od Magnus Pharmaceuticals w naszym sklepie internetowym anaboliki-pl.com w niskich cenach z dostawą w Polsce.

Specyfikacje
Substancja aktywna Testosterone enanthate, Drostanolone enanthate, Trenbolone enanthate
Składnik aktywny, mg 400
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Magnus Pharmaceuticals

Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge