Testodex Propionate 100 mg Sciroxx


 • Producent: Sciroxx
 • Kod produktu: APL-0119
 • Dostępność: W magazynie

 • 42.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacje dla osób chcących kupić Testodex Propionate Sciroxx w Polsce.

Propionian jest najszybszym estrem, dlatego zastrzyki należy wykonywać energicznie, co może nie być zbyt wygodne. Jednak już po pierwszym zastrzyku sportowiec odczuwa gwałtowny przypływ siły, co jest spowodowane błyskawicznym wzrostem stężenia hormonu w krwiobiegu. Po zakończeniu przyjmowania Testodex Propionate 100 mg, siłacz przez długi czas nie będzie odczuwał zmęczenia podczas intensywnych treningów. Nie ulega wątpliwości, że natychmiastowy efekt działania leku jest jego główną zaletą, ale zanim kupisz propionian testosteronu, powinieneś pamiętać, że ma on szybki okres półtrwania eliminacji.

Główną zaletą estrów w porównaniu z innymi rodzajami jest możliwość uzyskania efektywnej masy mięśniowej. Zjawisko zwijania na końcu cyklu jest praktycznie niezauważalne. Istnieje bezpośredni związek z faktem, że anaboliki nie gromadzą wody. Przyrost masy mięśniowej jest słaby w porównaniu z innymi estrami, ale mięśnie są wyjątkowo wysokiej jakości.

Testodex Propionate 100 mg Sciroxx skuteczność kursu

Prawidłowe stosowanie leku Testodex Propionate firmy Sciroxx powoduje następujące efekty:

 • Przyrost masy mięśniowej;
 • Zwiększenie liczby włókien mięśniowych, co prowadzi do powstania gęstej masy mięśniowej;
 • Zwiększenie popędu płciowego;
 • Redukcja złogów tłuszczowych.

Stosowanie i dawkowanie sterydów

Skuteczność propionianu jest bezpośrednio zależna od dawki. Można go stosować na kilka sposobów, które mają przynieść różne rezultaty. W celu uzyskania stabilnego wzrostu masy mięśniowej ester ten stosuje się w połączeniu z retabolem. W dawce 100 mg 1-2 razy w tygodniu. Czas trwania kursu wynosi 6 tygodni.

W cyklu suszenia zalecana dawka do stosowania wynosi 50 mg propionianu w połączeniu z 25 mg stanozololu. Kup propionian testosteronu w Polsce również chcą podjąć samodzielny kurs, aby poprawić beztłuszczową masę ciała. W tym celu stosuje się ją przez 5 tygodni w dawce 50 mg na dobę.

Działania niepożądane leku Testodex Propionate 100 mg

Testodex Propionate Sciroxx można kupić w Polsce na stronie anaboliki-pl.com, jeśli chcesz osiągnąć zamierzony cel. Zaleca się, aby przed zastosowaniem leku zapoznać się z jego niepożądanym działaniem na organizm. Jeśli warunki stosowania nie są przestrzegane, istnieje możliwość wystąpienia negatywnych objawów. Najczęstsze dolegliwości wśród sportowców to:

 • Ból, swędzenie, zaczerwienienie i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia;
 • Trądzik;
 • Ginekomastia;
 • Zwiększony wzrost włosów;
 • Łysienie;
 • Maskulinizacja u pań.
Specyfikacje
Substancja aktywna Testosterone, Testosterone propionate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Sciroxx
Pakowanie Butelka

Testodex Propionate 100 mg Sciroxx - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge