Testosterona E 250 mg Prime  • 55.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Kup Testosterona E 250 mg Prime w Polsce

Enanthate jest sterydem, który ma silne działanie androgenne i umiarkowane działanie anaboliczne. W związku z tym wszyscy sportowcy uprawiający trójbój siłowy stosują go w celu efektywnego przyrostu masy mięśniowej i zwiększenia siły w krótkim czasie. Duży przyrost masy mięśniowej wiąże się z zatrzymywaniem płynów w organizmie. Testosteron E Prime w Polsce to obowiązkowy zakup dla kulturystów, którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną.

Stosowanie leku Testosterona E Prime

Testosterona E 250 mg może być nabywany wyłącznie przez osoby w wieku powyżej 18 lat. Aby zapobiec wystąpieniu działań niepożądanych, przed rozpoczęciem cyklu zaleca się przeprowadzenie badań i skorzystanie z pomocy lekarza sportowego lub trenera. Zastrzyki są podawane nie częściej niż raz na trzy dni.

Dawkę Testosterona E ustala się w zależności od cech osobniczych sportowca i jego stanu zdrowia. Optymalna dawka dobowa nie powinna przekraczać 250-500 mg. Wraz ze wzrostem masy mięśniowej i całkowitej masy ciała sportowca, dawkę należy zwiększać. Średni czas trwania kursu indywidualnego wynosi około 2-3 miesięcy. PKT można wykonać dopiero po 2-3 tygodniach od daty rezygnacji z kursu.

Aby zapobiec ewentualnym złym wynikom, Proviron lub inne blokery aromatazy powinny być stosowane równolegle z Enanthate. Należy monitorować stężenie estradiolu, co pozwoli zaobserwować zahamowanie działań niepożądanych po podaniu leku Testosterona E Prime.

Działania niepożądane leku Testosterona E 250 mg

Przed zakupem Testosterona E Prime w Polsce, warto poznać jego najważniejszą wadę - wysoki poziom aromatyzacji. Przejście na estrogeny jest spowodowane wystąpieniem szeregu takich negatywnych objawów:

  • Priapizm i inne objawy nadmiernej stymulacji seksualnej (częste erekcje);
  • Tworzenie się złogów tłuszczowych typu kobiecego;
  • Nadciśnienie tętnicze;
  • Tłustość skóry;
  • Zmniejszona spermatogeneza;
  • Trądzik;
  • Zwiększony wzrost włosów;
  • Zanikanie jaj;
  • Agresja i drażliwość.
Specyfikacje
Substancja aktywna Testosterone, Testosterone enanthate
Składnik aktywny, mg 250
Formularz wydania Butelka
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Prime

Testosterona E 250 mg Prime - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge