Testosterone Enanthate 250 mg Aburaihan  • 6.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Kup Testosterone Enanthate 250 mg Aburaihan w Polsce

Testosterone Enanthate 250 mg przez Aburaihan jest przedłużone działanie preparatu sterydowego, który (głównie) normalizuje normalną produkcję testosteronu w profesjonalnej kulturystyce lub powerlifter. Lek jest w stanie skutecznie osiągnąć założone wyniki w krótkim czasie, ale nie jest szybko eliminowany z organizmu i nie jest stosowany tak często jak jego analogi. Jest to spowodowane produkcją leku z długotrwałego związku estrowego Testosteron Enanthate.

Skuteczność Testosterone Enanthate Aburaihan

Testosteron Enanthate 250 mg ma pozytywny wpływ na organizm, zwiększa siłę i wytrzymałość, a także pomaga ciężarowców i kulturystów w Polsce, zwłaszcza podczas pompowania. Czas działania produktu wynosi dwa tygodnie, ale czas potrzebny do jego całkowitego wyeliminowania z organizmu to około 3 miesiące. Testosterone Enanthate Aburaihan umożliwia organizmowi gromadzenie nadmiaru płynów.

Po zastosowaniu tego leku może wystąpić "faza odstawienia", w której sportowiec traci nieco masy mięśniowej. Aby uniknąć tego efektu po zakończeniu kursu, trenerowi lub lekarzowi prowadzącemu zaleca się przyjmowanie innych leków. Zarówno w przypadku określania leków, jak i ustalania ich dawek i schematów, należy konsultować się z lekarzem lub trenerem, który dobierze niezbędny kurs o maksymalnej skuteczności dla każdego stanu zdrowia fizjologicznego i fizycznego sportowca.

Przebieg i dawkowanie leku

Wykwalifikowani lekarze sportowi ustalili, że maksymalna dawka Testosteronu Testosterone Enanthate wynosi 1-1,5 g na tydzień. Jeszcze większa dawka jest nieskuteczna. Aby uniknąć estrogennych działań niepożądanych, należy zastosować proviron lub inhibitory aromatazy. W celu uzyskania wysokiej jakości odciążenia podczas suszenia, kurs jest uzupełniany o Anavar lub Vistrol (w zależności od sprawności fizycznej zawodnika).

Skutki uboczne stosowania Testosterone Enanthate 250 mg

Kup Testosterone Enanthate 250 mg z Aburaihan w Polsce na naszej stronie internetowej. Biorąc Testosterone Enanthate Aburaihan może również prowadzić do innych skutków ubocznych, które są wspólne dla wielu sterydów:

  • Łysienie;
  • Trądzik;
  • Podwyższone ciśnienie tętnicze;
  • Niekontrolowany gniew;
  • Agresja.
Specyfikacje
Substancja aktywna Testosterone, Testosterone enanthate
Składnik aktywny, mg 250
Formularz wydania Ampułka
1 butelka, ml 1
Ampułki w opakowaniu, szt 10
Producent Aburaihan pharmaceutical co
Pakowanie Ampułka, Opakowanie (10 ampułek)

Testosterone Enanthate 250 mg Aburaihan - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge