Testosterone Enanthate 250 mg Swiss Remedies


  • Producent: Swiss Remedies
  • Kod produktu: APL-0403
  • Dostępność: W magazynie

  • 6.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Podtytuł: Testosteron enanthate Swiss Remedies 250mg

Zawartość: 250mg/ml Testosterone enanthate Swiss Remedies (10x1ml Amp)

Nazwa chemiczna: 4-Androsten-3-on-17beta-ol 17beta-hydroksy-a ndrost-4-en-3-on.

Działania niepożądane: Testosteron jest łatwo aromatyzowany w organizmie do estradiolu (estrogenu). Za ten metabolizm testosteronu odpowiada enzym aromataza (syntetyzator estrogenów). Zwiększony poziom estrogenów może prowadzić do skutków ubocznych, takich jak zatrzymanie wody, gromadzenie się tkanki tłuszczowej i ginekomastia. Podwyższony poziom testosteronu może prowadzić do androgennych skutków ubocznych, takich jak tłusta skóra, trądzik i wzrost włosów na twarzy. U mężczyzn z genetyczną predyspozycją do utraty włosów (łysienie androgenowe) może wystąpić przyspieszone łysienie typu męskiego. Steroidy anaboliczne/androgenne mogą mieć niekorzystny wpływ na stężenie cholesterolu w surowicy. Należy do nich tendencja do obniżania poziomu HDL (dobrego cholesterolu) i zwiększania poziomu LDL (złego cholesterolu), co może przesuwać równowagę między HDL i LDL w kierunku sprzyjającym większemu ryzyku miażdżycy.

Podawanie

 Zazwyczaj stosowana dawka w celach fizycznych lub zwiększających wydajność jest w zakresie 200-600 mg na tydzień, przyjmowana w cyklach od 6 do 12 tygodni. Ta ilość jest wystarczająca dla większości użytkowników, aby osiągnąć wyjątkowe zyski w wielkości i sile mięśni.

Szczegóły

Testosterone Enanthate Swiss Remedies jest wolno działającą formą iniekcyjną androgenu testosteronu. Po głębokim wstrzyknięciu domięśniowym, lek zapewnia trwałe uwalnianie testosteronu do krwiobiegu przez około 2 do 3 tygodni. Aby utrzymać normalny fizjologiczny poziom testosteronu podczas terapii androgenowej, enanthate testosteronu zwykle musi być wstrzykiwany co najmniej co dwa tygodnie, ale ostrożni lekarze podają lek co tydzień. Jak wszystkie iniekcyjne suplementy testosteronu, enanthate testosteronu jest popularny wśród sportowców, ponieważ prowadzi do dużego wzrostu masy mięśniowej i siły.

Enanthate testosteronu jest zmodyfikowaną formą testosteronu, w której ester kwasu karboksylowego (kwas enantowy) został dodany do grupy hydroksylowej 17-beta. Estryfikowane formy testosteronu są mniej polarne niż wolny testosteron i wolniej wchłaniają się w miejscu wstrzyknięcia. Po dostaniu się do krwiobiegu ester jest usuwany i powstaje wolny (aktywny) testosteron. Estryfikowane formy testosteronu zostały opracowane w celu wydłużenia okna efektu terapeutycznego po podaniu, wymagającego rzadszych wstrzyknięć w porównaniu z wstrzyknięciami wolnego (niesteryfikowanego) steroidu. Okres półtrwania enantanu testosteronu wynosi około 8 dni po wstrzyknięciu.

Testosterone Enanthate 250 mg Swiss Remedies - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge