Testosterone Propionate 100 mg Swiss Remedies


  • Producent: Swiss Remedies
  • Kod produktu: APL-0402
  • Dostępność: W magazynie

  • 6.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat


Podtytuł: Testosterone Propionate 100 mg Swiss Remedies

Zawartość: 100 mg/ml Swiss Remedies Testosterone Propionate (10x1 ml ampułka)

Nazwa chemiczna: 4-androsten-3-on-17beta-ol, 17beta-hydroksy-androst-4-ene-3-on.

Działania niepożądane: Testosteron jest łatwo aromatyzowany w organizmie do estradiolu (estrogenu). Za ten metabolizm testosteronu odpowiada enzym aromataza (syntetyzator estrogenów). Zwiększony poziom estrogenów może powodować skutki uboczne, takie jak zwiększone zatrzymywanie wody, zwiększone odkładanie się tłuszczu i ginekomastia. Podwyższony poziom testosteronu może powodować androgenne działania niepożądane, takie jak tłusta skóra, trądzik i owłosienie ciała/twarzy. U mężczyzn z genetyczną predyspozycją do utraty włosów (łysienie androgenowe) może wystąpić przyspieszone łysienie typu męskiego. Propionian testosteronu jest często postrzegany jako bolesny zastrzyk. Jest to spowodowane bardzo krótkim łańcuchem węglowym estru kwasu propionowego, który może powodować podrażnienie tkanek w miejscu wstrzyknięcia. Wiele wrażliwych osób decyduje się całkowicie unikać tego sterydu. Ich ciało reaguje wyraźną bolesnością mięśni i łagodną gorączką, która może trwać przez kilka dni po każdym zastrzyku.

Dawkowanie Testosterone Propionate Swiss

 Zwykła dawka dla męskich sportowców jest w zakresie 50-100 mg na zastrzyk, wstrzykiwany co drugi lub trzeci dzień. Podobnie jak inne estry testosteronu, propionian testosteronu jest zwykle stosowany w tygodniowej dawce skumulowanej od 200 mg do 400 mg. Ta ilość jest wystarczająca dla większości użytkowników, aby osiągnąć wyjątkowe zyski w masie i sile mięśni.

Szczegóły

Testosterone Propionate Swiss to powszechnie produkowana forma iniekcyjna głównego męskiego androgenu, testosteronu. Dodany ester propionianowy spowalnia uwalnianie testosteronu w miejscu wstrzyknięcia, ale tylko przez kilka dni. Dlatego też testosteron propionate jest stosunkowo dużo szybszy niż inne estry testosteronu, takie jak cypionate lub enanthate i musi być dawkowany znacznie częściej. Według większości, testosteron propionate jest starszy i bardziej szorstki forma iniekcji testosteronu, który został przestarzały przez wolniejsze i bardziej wygodne estry, które zostały opracowane po nim. Jednak ci, którzy nie przeszkadzają częste zastrzyki znaleźć testosteron propionate akceptowalne. Jako testosteron w zastrzykach jest potężnym środkiem do budowania masy, szybko zwiększającym zarówno rozmiar mięśni, jak i siłę. Testosteronu propionian Swiss jest zmodyfikowaną formą testosteronu, w której ester kwasu karboksylowego (kwas propionowy) jest przyłączony do grupy hydroksylowej 17-beta. Okres półtrwania propionianu testosteronu wynosi około dwóch dni po wstrzyknięciu.

Testosterone Propionate 100 mg Swiss Remedies - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge