Trenadex Acetate 100 mg Sciroxx


 • Producent: Sciroxx
 • Kod produktu: APL-0051
 • Dostępność: W magazynie

 • 55.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trenadex Acetate 100 mg Sciroxx jest najbardziej popularnym anabolikiem stosowanym w przemyśle kulturystycznym. Należy do grupy leków sterydowych, ponieważ wyróżnia się silnymi właściwościami androgennymi i anabolicznymi w organizmie kulturysty. Początkowo lek ten został opracowany na potrzeby medycyny weterynaryjnej, a dokładniej - w celu zwiększenia masy ciała u bydła. Ponieważ preparat ma szerokie spektrum działania, Trenadex Acetate w Polsce jest zalecane do nabycia zarówno dla przyrostu masy ciała i spalania tłuszczu.

Kup Trenadex Acetate 100 mg Sciroxx w Polsce

Jak wspomniano wcześniej, trenbolon jest pochodzenia syntetycznego. Jego rodzicem można uznać nandrolon, choć obecnie są to różne leki pod względem działania. Jest to octanowa forma trenbolonu, która jest uważana za najbardziej popularną w sporcie. Ponieważ steryd ten ma krótki okres półtrwania, nie wszyscy decydują się na jego stosowanie, aby osiągnąć swój cel. Użycie Trenadex Acetate Sciroxx pozwoli zawodnikom na:

 • Uzyskanie beztłuszczowej masy mięśniowej;
 • Zwiększenie twardości mięśni;
 • Poprawa definicji mięśni i wytrzymałości;
 • Zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu;
 • Zwiększenie libido;
 • Wzmocnij swoją wytrzymałość.

Ponieważ Trenadex Acetate ma wyraźny efekt androgenny, jest on szeroko stosowany do spalania tłuszczu. Dostając się do magazynów tłuszczu, produkt oddziałuje na podskórną tkankę tłuszczową, zmniejszając jej ilość.

Jest bardzo poszukiwany przez sportowców ze względu na zmniejszoną aktywność estrogenną. Innymi słowy, anabolik w ogóle nie ulega aromatyzacji, co oznacza, że nie przyczynia się do powstawania wtórnych objawów płciowych, takich jak ginekomastia. Kurs Trenadex Acetate Sciroxx będzie bezkonkurencyjną okazję do pompowania ciała i wzmocnienie go.

Trenadex Acetate Sciroxx Zastosowanie i dawkowanie

Może być przyjmowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi anabolikami. Kurs indywidualny nie może trwać dłużej niż 6 tygodni. Jednocześnie 50 mg lub 100 mg można przyjmować raz dziennie lub dwa razy dziennie. Jeśli kulturysta zdecyduje się na przedłużenie cyklu, konieczne jest połączenie gonadotropiny z równoległym stosowaniem, co da szansę na uniknięcie wielu reakcji ubocznych. Trenadex Acetate po ukończeniu kursu wymaga pkt jak Clomiphene.

Trenadex Acetate 100 mg Sciroxx może być łączony z Anavar i Winstrol, aby uzyskać dobry efekt na okres suszenia. Produkt należy przyjmować w połowie optymalnej dawki każdego produktu przez okres 2 tygodni.

Działania niepożądane leku Trenadex Acetate 100 mg

Trenadex Acetate Sciroxx wykazuje znaczne powinowactwo do wiązania się z receptorem progesteronu (nieco silniejsze niż sam progesteron). Działania niepożądane związane z progesteronem są podobne do tych, które wywołują estrogeny, w tym hamowanie produkcji testosteronu i przyspieszenie gromadzenia się tłuszczu. Ponieważ steryd nie przekształca się w estrogeny, nie trzeba się martwić o ewentualne pojawienie się obrzęku gruczołów sutkowych. Istnieje jednak szereg innych "skutków ubocznych" wynikających ze stosowania leku Trenadex Acetate 100 mg.

 • Zaburzenia snu;
 • Trądzik na twarzy;
 • Łysienie;
 • Podwyższone ciśnienie krwi;
 • Drażliwość; Agresja.

Po zakończeniu przyjmowania leku Trenadex Acetate u mężczyzn może wystąpić słaba erekcja z powodu zahamowania syntezy endogennych hormonów płciowych. Zastosowanie gonadotropiny może pomóc uniknąć takich niedogodności. Lek nie ma niekorzystnego wpływu na czynność nerek i wątroby. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy dawka ta nie zostanie przekroczona przez budowniczego w Polsce.

Specyfikacje
Substancja aktywna Trenbolone, Trenbolone acetate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Sciroxx
Pakowanie Butelka

Trenadex Acetate 100 mg Sciroxx - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge