Trenbolone Acetate 100 mg Aburaihan • 8.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trenbolone Acetate 100 mg Aburaihan: kupić w Polsce na anaboliki-pl.com

Najsilniejszy dostępny lek sterydowy. Początkowo, po stworzeniu, substancja ta miała być stosowana do przyrostu masy ciała u zwierząt. Po długich badaniach i testach na ochotnikach postanowiono wprowadzić ten doping do praktyki sportowej. Przez długi czas sportowcy używali tego anabolika, aby zwiększyć swoją wydajność i wygrać zawody. Podobnie jak wiele anabolików w tej chwili, Trenbolone Acetate 100 mg jest zakazany i w niektórych krajach jest uważany za silną substancję.

Sportowcy mimo zakazu nadal robią kursy z tym anabolikiem. Pozwala na uzyskanie dużej objętości mięśni bez aromatyzacji i konsekwencji. W rzeczywistości jest to uniwersalny środek dla profesjonalistów i amatorów, niezależnie od historii stosowania sterydów. Kupując Trenbolone Acetate 100 mg z Aburaihan w Polsce teraz jest dość proste, wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej.

Trenbolone Acetate Aburaihan wpływ na organizm

 • Szybki przyrost mięśni bez wody i skutków ubocznych.
 • Wpływ na ilość hormonów we krwi.
 • Eliminacja baz tłuszczowych.
 • Zwiększona aktywność seksualna libido i erekcje.
 • Zmniejsza ilość płynu w tkankach.
 • Zapewnia wzmocnienie kości i stawów.
 • Zwiększa elastyczność więzadeł.
 • Daje elastyczność i ulgę mięśniom.
 • Zapobiega dezintegracji tkanek, zachowując zgromadzone rezultaty.
 • Ma pozytywny wpływ na metabolizm.
 • Nasyca organizm tlenem, zwiększając wytrzymałość.
 • Poprawia nastrój.

Trenbolone Acetate 100 mg jest nie tylko używany do zdobywania masy mięśniowej, ale także podczas suszenia. Ze względu na brak działań niepożądanych, terapia naprawcza po kursie nie jest wymagana. Oczywiście, podobnie jak po innych preparatach hormonalnych, po zakończeniu stosowania należy się przebadać i zrobić badania hormonalne.

Optymalna dawka Trenbolone Acetate 100 mg

Trenbolone Acetate Aburaihan należy do klasy bezpiecznej, ale nawet tak, dawkowanie musi być obliczone prawidłowo. Ilość substancji zależy od rodzaju sportu i celu, a także od indywidualnych cech sportowca i jego stanu zdrowia. Dla niedoświadczonych sportowców i dziewczyn w Polsce wystarczy 50mg co drugi dzień. Chemicy z długim stażem anabolicznym mogą stosować nawet 100 mg na dobę. Pełny kurs Trenbolone Acetate 100 mg Aburaihan będzie zależał od celu. 14-dniowy kurs wystarczy na wysuszenie, a do 8 tygodni na nabranie mięśni. Nie należy ignorować zaleceń ekspertów.

Specyfikacje
Substancja aktywna Trenbolone, Trenbolone acetate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Ampułka
1 butelka, ml 1
Ampułki w opakowaniu, szt 10
Pakowanie Opakowanie (10 ampułek), Ampułka

Trenbolone Acetate 100 mg Aburaihan - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge