Trenbolone Acetate 100 mg Prime  • 60.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trenbolone Acetate 100 mg Prime kupić w Polsce

Trenbolon może występować w kilku postaciach, a najbardziej popularną jest octan. Czas działania jest minimalny, a preparat odkłada się w tkance tłuszczowej. Stamtąd aktywny składnik dostaje się już do krwiobiegu, z czasem ulegając rozkładowi. Trenbolone Acetate Prime musi być wstrzykiwany dość często - pięćdziesiąt lub sto miligramów raz dziennie. Nie dla wszystkich jest to wygodne, ale skuteczność leku sprawia, że ta wada znika.

Trenbolon jest jednym z najbardziej skutecznych leków ze wszystkich anabolików, wzrost mięśni jest najbardziej skuteczny i najszybszy. Równocześnie zwiększa parametry wytrzymałościowe. W przypadku przekroczenia dawki skutki uboczne nie będą występowały długo. Skuteczność nie ulegnie zmianie, przyrost masy mięśniowej przy stosowaniu dużej dawki Drostanolonu nie zwiększy się.

Duża popularność Trenbolone Acetate 100 mg Prime w Polsce wynika z braku aromatyzacji. Nie zatrzymuje również płynów w organizmie.

Skuteczność leku Trenbolone Acetate Prime

Podczas stosowania leku Trenbolone Acetate 100 mg Prime wystąpią

  • przyrost masy mięśniowej;
  • lipoliza (efekt spalania tłuszczu);
  • produkcja hormonu wzrostu;
  • zwiększenie libido;
  • zwiększenie stężenia insulinopodobnego czynnika wzrostu;
  • wzrost wytrzymałości.

Jak stosować lek Trenbolone Acetate 100 mg

Lek Trenbolone Acetate Prime jest podawany raz na dobę w dawce nieprzekraczającej stu miligramów. Po kursie obowiązkowa jest terapia po kursie, aby wyrównać poziom własnych hormonów. Jeśli wystąpią działania niepożądane, należy zmniejszyć dawkę leku. Możesz kupić Trenbolone Acetate 100 mg Prime w Polsce w niskiej cenie w sklepie internetowym anaboliki-pl.com.

Trenbolon może być przyjmowany jako samodzielny kurs lub w połączeniu z innymi sterydami, które również mają aktywność androgenną. Specjaliści preferują takie kombinacje, jak:

  • Trenbolone Acetate + Anavar;
  • Trenbolone Acetate + Winstrol.

Jeśli zdecydowałeś się połączyć kilka sterydów razem, postępuj zgodnie z zaleceniami dotyczącymi dawek: nie przekraczaj połowy z nich. Z drugiej strony, dopuszczalna dawka leku Trenbolone Acetate Prime wzrasta w trakcie samodzielnego stosowania.

Specyfikacje
Substancja aktywna Trenbolone, Trenbolone acetate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Prime
Pakowanie Butelka

Trenbolone Acetate 100 mg Prime - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge