Trenbolone Acethate 100 mg Swiss Remedies


  • Producent: Swiss Remedies
  • Kod produktu: APL-0408
  • Dostępność: W magazynie

  • 7.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Podnazwa: Trenbolone Acetate Swiss Remedies 100mg

Zawartość: 100mg/ml Trenbolone Acetate Swiss Remedies (10x1ml fiolka)

Nazwa chemiczna: 17beta-hydroksyestra-4,9,11-trien-3-on

Działania niepożądane

 Steroid ten ma wysokie powinowactwo wiązania z receptorem progesteronu (nieco silniejsze niż sam progesteron). Skutki uboczne związane z progesteronem są podobne do skutków estrogenów, w tym ujemne sprzężenie zwrotne, które hamuje produkcję testosteronu i zwiększa magazynowanie tłuszczu. Chociaż jest klasyfikowany jako steryd anaboliczny, trenbolon jest wystarczająco androgeniczny. Androgenne skutki uboczne są nadal powszechne w przypadku tej substancji i mogą obejmować tłustą skórę, trądzik i wzrost włosów na twarzy. Sterydy anaboliczne/androgenne mogą również nasilać łysienie typu męskiego.

Administracja

 Skuteczna dawka dla celów fizycznych lub zwiększenia wydajności jest zwykle między 100 a 300 mg na tydzień podjęte przez 6 do 8 tygodni. Ze względu na krótki czas działania estrów octanu, całkowitą dawkę tygodniową dzieli się na 2-3 mniejsze aplikacje.

 

Szczegóły

 Trenbolone acetate Swiss Remedies jest iniekcyjnym (ogólnie) sterydem anabolicznym pochodzącym od nandrolonu. Jednak jego działanie znacznie różni się od działania jego strukturalnego rodzica, co utrudnia bezpośrednie porównanie obu. Trenbolon jest sterydem nieestrogennym, który jest znacznie bardziej anaboliczny i androgenny niż nandrolon w stosunku miligram do miligrama. Trenbolon jest częściej porównywany do silniejszego androgenu, takiego jak drostanolon, niż do nandrolonu. Szacuje się, że jest około trzy razy bardziej androgenne niż testosteron, co czyni go jednym z najsilniejszych iniekcyjnych sterydów anabolicznych kiedykolwiek komercyjnie produkowane.

Wśród sportowców ten steryd jest bardzo ceniony, ponieważ zwiększa twardość mięśni, definicję i siłę bez powodowania niepożądanej retencji wody i wzrostu masy tłuszczowej. Jest uważany za lek z wyboru dla konkurencyjnych kulturystów, ale jest również bardzo popularny wśród użytkowników rekreacyjnych, którzy po prostu chcą udoskonalić swoje ciało. Trenbolon jest zmodyfikowaną formą nandrolonu. Różni się wprowadzeniem wiązań podwójnych przy karbonach 9 i 11, które hamują aromatyzację (9-en), zwiększają powinowactwo do wiązania androgenów i spowalniają metabolizm. Powstały steryd jest znacznie silniejszy zarówno jako anabolik jak i androgen niż jego podstawa nandrolon. Octan trenbolonu zawiera trenbolon zmodyfikowany przez dodanie estru kwasu karboksylowego (kwasu octowego) przy grupie hydroksylowej 17-beta, dzięki czemu wolny steroid jest wolniej uwalniany z miejsca wstrzyknięcia.

Trenbolone Acethate 100 mg Swiss Remedies - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge