Trenbolone Enanthate 200 mg Swiss Remedies


  • Producent: Swiss Remedies
  • Kod produktu: APL-0406
  • Dostępność: W magazynie

  • 9.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Nazwa: Swiss Remedies Trenbolone Enanthate 200 mg

Zawartość: 200 mg/ml Trenbolone Enanthate Swiss Remedies (10 x 1 ml ampułki)

Nazwa chemiczna: 17beta-hydroksyestra-4,9,11-triene-3-one

Działanie niepożądane

Steroid ten wykazuje znaczną siłę wiązania z receptorem progesteronu (nieco silniejszą niż sam progesteron). Efekty uboczne związane z progesteronem są podobne do tych z estrogenem, w tym ujemna pętla sprzężenia zwrotnego, która hamuje produkcję testosteronu i zwiększone tempo gromadzenia się tłuszczu. Chociaż trenbolon jest sterydem anabolicznym, jest dość androgeniczny. Androgenne skutki uboczne wynikające z przyjmowania tej substancji są powszechne i obejmują: Nasilenie problemów związanych z tłustą skórą, trądzikiem i wzrostem włosów na ciele i twarzy. Sterydy anaboliczne i androgenne mogą również nasilać łysienie typu męskiego.

Sposób użycia

Wspólne dawki dla poprawy sprawności i wydajności sportowej są w zakresie 150-300 mg na tydzień, zwykle podjęte przez 6-10 tygodni w czasie. Ilość ta jest wystarczająca do wytworzenia znacznego wzrostu masy i siły mięśniowej, czemu zwykle towarzyszy wyraźna utrata masy tłuszczowej i poprawa definicji mięśni.

Szczegółowy opis

Trenbolone Enanthate jest formą iniekcyjną potężnego sterydu anabolicznego trenbolonu. Ponieważ stosowany jest enanthate trenbolonu, farmakokinetyka tego leku jest praktycznie identyczna jak enanthate testosteronu: Uwalnianie sterydów osiąga szczyt w ciągu pierwszych kilku dni po wstrzyknięciu, po czym następuje spadek poziomu sterydów w ciągu następnych dwóch tygodni. Steryd macierzysty w tym przypadku (trenbolon) pochodzi od nandrolonu i ma silne właściwości anaboliczne i androgenne. W oparciu o wyliczenia miligramowe, produkt jest znacznie silniejszy od testosteronu zarówno pod względem anabolicznym, jak i androgenicznym, choć nie ma korzystniejszego bilansu (na korzyść anabolizmu).

Trenbolon nie jest zdolny do konwersji do estrogenów, ale ma wyraźną aktywność progestagenną, która może prowadzić do symulacji niepożądanych zjawisk estrogennych w pewnych warunkach fizjologicznych. Trenbolon enanthate jest praktycznie wymienny z ragabolonem (trenbolon heksahydrobenzylowy węglan) i może powodować wyraźny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, często w połączeniu ze wzrostem względnej twardości i ulgi. Trenbolon jest zmodyfikowaną formą nandrolonu. Charakteryzuje się wprowadzeniem podwójnego wiązania przy karbonie 9 i 11, co hamuje aromatyzację (9-en), zwiększa skłonność do wiązania androgenów i spowalnia metabolizm. Trenbolon jest modyfikowany przez dodanie estru enanthate do grupy karboksylowej 17-beta, dzięki czemu wolny steroid jest uwalniany wolniej w rejonie podawania.

Trenbolone Enanthate 200 mg Swiss Remedies - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge