Turinabol 10 mg Hubei Huangshi Nanshang  • 26.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Turinabol 10 mg Hubei Huangshi Nanshang w Polska

Jego działanie i struktura chemiczna są podobne do działania metandrostenolonu, ale z mniejszą retencją płynów w organizmie. Działanie Turinabolu jest wolniejsze niż metandrostenolonu, ale jest znacznie lepsze. Działanie preparatu Turinabol Hubei Huangshi Nanshang:

  • Znacząco przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej;
  • Wzmacnia wzrost wydajności siłowej;
  • Sprzyja zwiększeniu apetytu;
  • Pomaga w spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej.

Efekty Turinabol 10 mg są łagodne i powolne, a ci, którzy chcą uzyskać trwałe wyniki powinny być cierpliwe, ale wynikające z płynnych bez, jakości mięśni wspieranych przez ciągłe ćwiczenia będzie godną nagrodą za czekanie.

Zidentyfikowane wady Turinabol Hubei Huangshi Nanshang

Faktem jest, że steryd ten ma długi okres eliminacji z organizmu. Wykrycie przyjmowanego leku jest możliwe w ciągu ośmiu miesięcy. Jest to poważna wada, która może prowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji na polu sportowym. W naszym sklepie internetowym można kupić Turinabol 10 mg z Hubei Huangshi Nanshang w Polsce w atrakcyjnej cenie.

Przebieg przyjmowania leku Turinabol 10 mg

Turinabol Hubei Huangshi Nanshang daje znaczący efekt tylko w połączeniu z innymi, ale początkujący mogą go używać tylko. Najczęstsze kombinacje to sutanon-turinabol-deca (wpływa na wzrost masy mięśniowej), turinabol-propianian turinabolu (daje niewielki wzrost mięśni), trenbolon-turinabol-testosteron enanthate (najsilniejszy kurs na wzrost masy mięśniowej). Zawsze konsultuj się ze specjalistą w Polsce w sprawie kursu.

Kurs podstawowy dla mężczyzn, którzy nie stosowali wcześniej tego typu leków. Dzienna dawka 20-40 mg powinna być podzielona na trzy części, ponieważ okres półtrwania Turinabolu 10 mg wynosi 16 godzin, a przy tej dawce tło hormonalne będzie stale na tym samym poziomie. Stosować przez okres od 1,5 do 2 miesięcy. Konieczne jest kontynuowanie terapii lekami antyekstagennymi (tamoksyfen, arimidex itp.);

Monokurs dla kobiet różni się od opisanego powyżej kursu jedynie dzienną dawką leku. Wystarczy zażyć od 10 do 20 mg anabolików.

Specyfikacje
Substancja aktywna Turinabol
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 10
Producent Hubei Huangshi Nanshang
Pakowanie Opakowanie (50 tabletek)

Turinabol 10 mg Hubei Huangshi Nanshang - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge