Turinabol 10 mg Platinum Pharm


  • Producent: Platinum Pharm
  • Kod produktu: APL-0377
  • Dostępność: W magazynie

  • 52.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat


Opis

Turinabol Platinum Farm to doustny steryd, który został opracowany na początku lat 60-tych. Steroid Turinabol jest wolno działającym sterydem anabolicznym. Podczas stosowania przyrost wagi, siły i masy mięśniowej nie będzie zbyt szybki, ale będzie wysokiej jakości. Turinabol również zazwyczaj nie niesie ryzyka estrogenowych skutków ubocznych i ogranicza się do retencji wody lub ryzyka ginekomastii. Podczas korzystania z Turinabol, sportowcy mogą osiągnąć wysokiej jakości zyski masy mięśniowej ze względu na ograniczoną retencję wody w przeciwieństwie do tego samego metandrostenolonu (po prostu metan).

Profil sterydów

Aktywność anaboliczna - 180

Aktywność androgeniczna - 50%

Aromatyzacja (przekształcenie w estrogeny) - brak

Supresja osi podwzgórze-przysadka-nadnercza - umiarkowanie wysoka

Toksyczność dla wątroby - umiarkowana

Droga podania - doustna (tabletki)

Okres półtrwania - 16 godzin

Czas wykrywania - do 250 dni (długo żyjące metabolity rozpuszczalne w tłuszczach)

Maksymalne stężenie w osoczu w 3 godziny po spożyciu.

Turinabol Platinum Farm może być stosowany zarówno do budowania masy mięśniowej, jak i do odchudzania. Leczenie Turinabolem nie wymaga stosowania gonadotropin (jeśli nie trwa dłużej niż 6-8 tygodni), ale SCT przeprowadza się z blokerami receptora estrogenowego (Clomid). Monokurs Turinabol jest uważany za jeden z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych w kulturystyce, dlatego często jest polecany dla początkujących.

Turinabol Platinum Pharm Dawkowanie:

W przypadku pierwszego kursu sterydów za optymalną uznaje się dawkę 40 mg/dobę przez 6 tygodni. Pozwala to na osiągnięcie imponujących rezultatów w zakresie przyrostu masy mięśniowej, a także szybkości i siły.  Doświadczeni sportowcy i zawodowi kulturyści przyjmują od 5 tabletek po 10 mg, czyli 50 mg dziennie. Wielu mówi o dobrych wynikach z tym dawkowaniu: solidna masa mięśniowa jest zbudowany i wzrost siły jest wyraźnie zwiększona w pierwszym tygodniu biorąc Turinabol. Retencja wody jest bardzo niska, a efekty uboczne związane z estrogenami są rzadkie.

Turinabol 10 mg Platinum Pharm - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge