Organon Pharmaceuticals

Boldebolin Original 100 mg Organon

7.00€

Boldebolin Original 100 mg Organon w Polsce Boldenon jest jednym z wielu istniejących syntetycznych sterydów, który ma łagodne działanie androgenne i anaboliczne, a także wspomaga produkcję testosteronu. Został on pierwotnie opracowany jako długo dz..

Pregnyl 5000 Original 5000 IU Organon

40.00€

Pregnyl 5000 Original 5000 IU Organon: kup w Polsce Ludzka gonadotropina kosmówkowa Pregnyl 5000 Original 5000 IU firmy Organon jest prohormonem, który pomaga w wytwarzaniu większej ilości hormonów w organizmie. To właśnie ze względu na ten tak zwan..

7.00€

Sportowcy, kulturyści wiedzą, że estry testosteronu są uważane za najsilniejszy i najbardziej skuteczny środek do przyrostu masy mięśniowej. Dlatego właściwy kurs będzie oparty na testosteronie. Firmy farmaceutyczne, a konkretnie holenderski producen..

Test-Prop 100 mg Organon

5.00€

Informacja dla osób chcących kupić Test-Prop Organon w Polsce Propionian jest najkrótszym estrem, więc zastrzyki trzeba robić często, co może wydawać się niezbyt wygodne. Jednak już po pierwszym zastrzyku sportowiec poczuje przypływ siły eksplozywne..

Testosterone Depo 250 mg Organon

9.00€

Opis produktu Testosteron Depo 250 mg Organon Preparaty oparte na testosteronie różnią się czasem działania, skutecznością i ceną. Enanthate jest najdłużej trwającym estrem o silnym działaniu anabolicznym i androgenicznym. Lek stosowany jest w różny..

Pokaż od 1 do 5 z 5 (1 Stron)