Prime Pharmaceuticals Pvt. Ltd.

Anapolon 50 mg Prime

49.00€

Kup Anapolon 50 mg Prime w Polsce Anapolon 50 mg z Prime jest doustnym sterydem anabolicznym, którego aktywnym składnikiem jest oxymethalone, ma silny wpływ na wzrost mięśni i wydajność fizyczną. Jego działanie jest lepsze niż sterydów takich jak Tu..

Boldenon 200 mg Prime

56.00€

Informacje dla osób chcących kupić Boldenon Prime w Polsce Boldenon 200 mg (1,4-androstadien-3-one-17 (3-01, dostępny jako ester undecylenowy) jest steroidem anabolicznym opracowanym do użytku weterynaryjnego, głównie w leczeniu koni. Nie jest wskaz..

Clomid 50 mg Prime

54.00€

Informacje dla osób chcących kupić Clomid Prime w Polsce Clomid 50 mg jest lekiem stosowanym w celu przywrócenia produkcji testosteronu. Lek należy do grupy leków estrogenowych. Głównym składnikiem aktywnym leku Clomid Prime jest klomifen. Ma wyraźn..

Drostanolone Enantate 200 mg Prime

85.00€

Drostanolone Enantate 200 mg Prime kupić w Polsce Drostanolone Enantate 200 mg to steryd anaboliczno-androgenny, często spotykany w Polsce pod nazwą Masterone. Składa się on z dwóch estrów testosteronu, które są wchłaniane do krwiobiegu w różnym tem..

Masteron 100 mg Prime

57.00€

Masteron 100 mg Prime experience w Polsce Masteron 100 mg by Prime Substancja czynna, propionian drostanolonu, jest stosowana w leczeniu raka piersi u osób starszych po menopauzie jako terapia drugiego rzutu immunoterapii nieswoistej. Nie jest wskaz..

Masteron 200 mg Prime

77.00€

Masteron 200 mg Prime: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Masteron 200 mg firmy Prime ma wysokie działanie androgenne; jego działanie anaboliczne jest bardzo niskie. Jest to inhibitor aromatazy. Pierwotnie lek ten był stosowany w leczeniu raka piersi ..

Oxandrolon 10 mg Prime

99.00€

Oxandrolon 10 mg Prime: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Oxandrolon Prime ma wysoką aktywność anaboliczną i niskie działanie androgenne, dlatego Oxandrolon jest stosowany głównie do kształtowania sylwetki i normalizacji masy ciała. Oxandrolon 10 mg ..

Proviron 50 mg Prime

56.00€

Proviron (Mesterolone) jest często podejmowane przez kulturystów podczas kursu sterydów anabolicznych dla beztłuszczowej masy ciała i budowania jakości masy mięśniowej. Oryginalny, wysokiej jakości Proviron 50 mg Prime z dostawą do Polski po okazyjne..

Stan 10 mg Prime

37.00€

Stan 10 mg Prime: kup w Polsce Stanozolol to steryd anaboliczny (AAS) dostępny w postaci tabletek lub zastrzyków. Początkowo był on przeznaczony wyłącznie dla weterynarii, ale ostatecznie został uznany za przydatny przez sportowców uprawiających spo..

Sustanon 250 mg Prime

55.00€

Sustanon 250 mg Prime kupić w Polsce Sustanon Prime to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej poszukiwanych leków w dziedzinie farmakologii, który jest powszechnie stosowany przez sportowców w kulturystyce, trójboju siłowym i podnoszeniu ciężarów..

Tamoxifen 20 mg Prime

65.00€

Informacje dla osób chcących kupić Tamoxifen Prime w Polsce Tamoksyfen został opracowany w celu leczenia i zapobiegania różnym nowotworom u kobiet, ale sportowcy szybko odkryli jego zalety i zaczęli go aktywnie stosować. Przyjmowanie leku zwiększa ..

Testosterona E 250 mg Prime

55.00€

Kup Testosterona E 250 mg Prime w Polsce Enanthate jest sterydem, który ma silne działanie androgenne i umiarkowane działanie anaboliczne. W związku z tym wszyscy sportowcy uprawiający trójbój siłowy stosują go w celu efektywnego przyrostu masy mięś..

Testosterone C 200 mg Prime

55.00€

W ostatnim czasie farmakologia sportowa stała się tak powszechna, że umożliwia sportowcom osiągnięcie w krótkim czasie zamierzonych celów w danej dyscyplinie sportowej. Testosterone C 200 mg Prime to doskonały sposób na poprawę wyników sportowych. Wy..

Testosterone P 100 mg Prime

50.00€

Testosterone P 100 mg Prime: kup steryd w Polsce Testosteron P 100 mg jest jednym z najpopularniejszych sterydów anabolicznych stosowanych w kulturystyce i innych sportach siłowych w Polsce. Działanie Propionianu testosteronu ma na celu zwiększenie ..

Trenbolone Acetate 100 mg Prime

60.00€

Trenbolone Acetate 100 mg Prime kupić w Polsce Trenbolon może występować w kilku postaciach, a najbardziej popularną jest octan. Czas działania jest minimalny, a preparat odkłada się w tkance tłuszczowej. Stamtąd aktywny składnik dostaje się już do ..

Pokaż od 1 do 15 z 18 (2 Stron)