Sopharma

Klomidizol-50 50 mg Sopharma

42.00€

Informacje dla osób chcących kupić Klomidizol-50 Sopharma w Polsce Klomidizol-50 50 mg firmy Sopharma jest modulatorem receptora estrogenowego i stymulatorem gonadotropin. Lek ten jest przyjmowany przez sportowców, gdy naturalna produkcja testostero..

Oxanozol 10 mg Sopharma

67.00€

Informacje dla osób chcących kupić Oxanozol 10 mg Sopharma w Polsce. Jeśli szukasz wysokiej jakości sterydów doustnych, doskonałym wyborem będzie preparat o nazwie Oxanozol 10 mg firmy Sopharma. Jest on oparty na oksandrolonie, który stał się powsze..

Oxiteston 50 mg Sopharma

42.00€

Informacje dla osób chcących kupić Oxiteston Sopharma w Polsce Najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy z dostępnych sterydów o szerokim spektrum działania. Po jego stworzeniu i wprowadzeniu na wolny rynek znalazł zastosowanie w medycynie. Najczęściej..

Provinazol (Proviron) 50 mg Sopharma

42.00€

Provinazol (Proviron) 50 mg Sopharma: kup produkt w Polsce Zawarty w produkcie składnik aktywny wpływa pozytywnie na estrogeny wytwarzane podczas kursów sterydowych. Aromatyzacja niekiedy przeszkadza profesjonalistom w realizacji ich celów. Z tego p..

Stanomizol 10 mg Sopharma

32.00€

Lek został wprowadzony na rynek w połowie ubiegłego wieku. Hormon ten był stosowany głównie u koni. Miało to na celu zwiększenie szybkości koni w wyścigach oraz zwiększenie wytrzymałości podczas długich marszów. Po przeprowadzeniu dodatkowych badań o..

Turinazol 10 mg Sopharma

45.00€

Informacje dla osób chcących kupić Turinazol Sopharma w Polsce Najpopularniejszy i najskuteczniejszy steryd służący do przyrostu masy mięśniowej i usuwania nadmiaru tłuszczu. Jest popularny ze względu na szybkie rezultaty i brak znaczącego wpływu na..

Pokaż od 1 do 6 z 6 (1 Stron)