Metandienon tabletki

There are no products to list in this category.Metandienon tabletki jest jednym z najbardziej popularnych i poszukiwanych sterydów anabolicznych. Możesz kupić metandienon tabletki cena w Polsce na naszej stronie internetowej. Jednak zanim kupisz ten steryd, musisz zrozumieć jego dawkowanie, czas stosowania, zalety i wady oraz możliwe działania niepożądane.

Metandienon tabletki sklep jest popularny wśród sportowców, ponieważ wspomaga przyrost masy ciała, zwiększa siłę i apetyt. Wszystkie te efekty są możliwe dzięki przyspieszonej syntezie białek, która jest wytwarzana pod wpływem sterydu anabolicznego. Pod warunkiem przestrzegania wszystkich zaleceń dotyczących sposobu dawkowania, prawidłowo zaplanowanych treningów, trybu snu i odpoczynku oraz właściwego odżywiania, w ciągu miesiąca stosowania preparatu można uzyskać do 11 kg czystej masy mięśniowej.

Jeśli sportowiec chce metandienon tabletki gdzie kupić w Warszawie, warto pamiętać, że ten anabolik jest używany wyłącznie do przyrostu masy mięśniowej. Lek może zatrzymywać nadmiar płynów w organizmie, dlatego po zakończeniu podawania tego leku występuje efekt "rollback". Jeśli sportowiec potrzebuje poprawić ulgę dla ciała, nie ma potrzeby kupowania Metandrostenolonu w Warszawie, ponieważ istnieją inne preparaty farmakologii sportowej przeznaczone do tego celu.

Kup methandienone w Polsce

Metandienon tabletki opinie można kupić w Polsce na naszej stronie internetowej. Cena Metandrostenolonu zależy również od dawki i liczby tabletek w opakowaniu. Istnieje możliwość zakupu preparatu w dawkach 5 i 10 mg. Ze względu na fakt, że nasza firma współpracuje bezpośrednio z zakładem produkcyjnym, cena Metandrostenolone w Warszawie na naszej stronie internetowej jest znacznie niższa niż w innych sklepach.

Jak stosować methandienone?

Dawkowanie produktu może się różnić. W zależności od celów sportowca, jego doświadczenia ze sterydami anabolicznymi i porady lekarza, można użyć metandienonu w dawce od 20 do 40 mg dziennie. Ważnym czynnikiem jest to, że po zakończeniu przyjmowania leku masa ciała zmniejsza się o kilka kilogramów. Aby zmniejszyć efekt odbicia, konieczne jest stopniowe odstawianie sterydów anabolicznych. Optymalny czas przyjmowania metandrostenolonu wynosi 6-7 tygodni. Nie zaleca się przyjmowania tego steroidu przez okres dłuższy niż dwa miesiące.

Dlaczego nie ma sensu przyjmowanie danabolu przez długi okres czasu? Przyjmowanie metandrostenolonu przez długi okres czasu jest szkodliwe dla wątroby. Działanie metandroystenolonu na sportowca zmniejsza się z czasem, gdy organizm przyzwyczaja się do leku. Wielu sportowców bierze Metandienone w połączeniu z innymi sterydami anabolicznymi, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Metandienon tabletki online to steryd anaboliczny o wysokiej aktywności anabolicznej. Cząsteczka tego leku aktywnie przenika do jądra komórkowego i oddziałuje na organizm poprzez zmianę aparatu genetycznego. W wyniku tego zachodzą procesy syntetyczne wytwarzania DNA i RNA oraz zwiększa się synteza białek.

Stosowanie metandienonu prowadzi do szybkiej i wysokiej jakości rekrutacji masy mięśniowej i redukcji warstwy tłuszczu. Lek ma działanie przeciwalergiczne. Podczas stosowania tego steroidu pojawiają się drugorzędowe cechy płciowe u mężczyzn. Czas działania metandienonu na organizm wynosi 14 godzin. Z tego względu lek należy przyjmować dwa razy dziennie. Tabletki należy popić odpowiednią ilością wody. Aby osiągnąć maksymalny efekt i uniknąć działań niepożądanych, dawka dobowa nie powinna przekraczać 50 mg.

Przeciwwskazania do stosowania metandienonu

Kupić metandienon tabletki, jak każdy inny steryd anaboliczny, ma szereg przeciwwskazań, z którymi powinien zapoznać się każdy sportowiec planujący przyjmowanie tego leku.

Przeciwwskazania do stosowania metandienonu:

  • Nadwrażliwość na składnik aktywny i substancje dodatkowe;
  • niewystarczająca czynność wątroby;
  • Ciąża i karmienie piersią;
  • choroby nowotworowe;
  • cukrzyca;
  • hiperkalcemia;
  • zawał mięśnia sercowego.

Należy pamiętać, że ta lista przeciwwskazań jest niepełna, ponieważ w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w stanie zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Jest to jedyny sposób na uniknięcie ewentualnych działań niepożądanych.

Jeśli metandienon tabletki w aptece jest przyjmowany w sposób niekontrolowany i przekroczona zostanie dawka jednorazowa, wystąpią działania hepatotoksyczne. W przypadku przedawkowania należy oczyścić żołądek i skonsultować się z lekarzem. W niektórych przypadkach przedawkowania dochodzi do obrzęków i zatrzymania nadmiaru wody w organizmie.

Możliwe działania niepożądane metandienonu

Metandienon ma negatywny wpływ na wątrobę. Dlatego po zażyciu sterydów należy przyjąć lek Essenciale lub jakikolwiek inny podobny lek.

Działania niepożądane związane z przyjmowaniem metandienonu obejmują:

  • podwyższone ciśnienie krwi;
  • zmniejszenie naturalnej produkcji męskich hormonów płciowych.

Aby uniknąć wystąpienia działań niepożądanych, należy ściśle przestrzegać schematu dawkowania i nie przekraczać dawki, jak również czasu trwania kursu przyjmowania sterydów.

Opinie o metandienonie

Opinie o metandienonie są pozytywne. Sportowcy zauważyli, że podczas przyjmowania tego sterydu możliwe jest uzyskanie od 7 do 10 kg masy mięśniowej. Efekt odbicia jest różny dla wszystkich sportowców, ponieważ zależy całkowicie od indywidualności organizmu, przeprowadzonej terapii po zakończeniu kursu, reżimu treningowego, diety i odpoczynku. Sportowcy zwracają uwagę, że w żadnym wypadku nie należy przekraczać zalecanego schematu dawkowania i wydłużać czasu podawania sterydów. Tylko wtedy można mieć pewność, że nie wystąpią działania niepożądane. 

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge