Oxymetholone tabletki

25.00€

Anapolon (Oxymetholone) 50 mg Abdi Ibrahim kupić w Polsce Każdy sportowiec zwraca uwagę na dobór leków, dlatego ważne jest, aby łączyły one przyzwoite wyniki z niską toksycznością. Znaczną część tego efektu można uzyskać, stosując sterydy anaboliczn..

Anapolon (Oxymetholone) 50 mg Balkan Pharmaceuticals

30.00€

Anapolon (Oxymetholone) 50 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce Anapolon Balkan Pharmaceuticals, którego substancją czynną jest oksymetolon, wyprodukowany w 1960 r. przez Syntex Pharmaceuticals. Lek ten jest jednym z najsilniejszych sterydów doustnych..

Anapolon 50 mg Prime

49.00€

Kup Anapolon 50 mg Prime w Polsce Anapolon 50 mg z Prime jest doustnym sterydem anabolicznym, którego aktywnym składnikiem jest oxymethalone, ma silny wpływ na wzrost mięśni i wydajność fizyczną. Jego działanie jest lepsze niż sterydów takich jak Tu..

Oxiteston 50 mg Sopharma

42.00€

Informacje dla osób chcących kupić Oxiteston Sopharma w Polsce Najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy z dostępnych sterydów o szerokim spektrum działania. Po jego stworzeniu i wprowadzeniu na wolny rynek znalazł zastosowanie w medycynie. Najczęściej..

Oxymetholone 50 mg Magnus Pharmaceuticals

55.00€

Opis Oxymetholone 50 mg Magnus Pharmaceuticals Sportowcy i amatorzy doświadczają w swoim życiu ogromnych obciążeń dla swojego organizmu i psychiki. Wielu stara się poprawić swoje wyniki za pomocą różnych środków i metod. Profesjonaliści już dawno na..

Pokaż od 1 do 6 z 6 (1 Stron)


Oxymetholone tabletki jest syntetycznym androgenem w postaci tabletek i jest sterydem anabolicznym. Lek ten został opracowany w latach 50. Został on stworzony przez meksykańskie laboratorium. Obecnie Oxymetalon w Polsce jest stosowany przez sportowców w celu uzyskania wysokiej jakości przyrostu tkanki mięśniowej.

Profil sterydowy

 • Czas działania substancji czynnej wynosi 15-16 godzin.
 • Produkt ma właściwości anaboliczne i androgenne w stosunku 320 do 45 w porównaniu z hormonem endogennym.
 • Chociaż nie ma działania estrogennego, może zatrzymywać płyny w organizmie.
 • Oksymetalon nie ma działania progestagennego.
 • Szybkość przekształcania się w estrogeny (proces aromatyzacji) jest niewielka.
 • Nie przekształca się w dihydrotestosteron.
 • Może hamować wytwarzanie endogennego hormonu męskiego.

Historia pojawienia się leku Oxymetalon i korzyści z jego stosowania

Do celów medycznych, w pierwszej fazie pojawienia się oxymetholone tabletki cena, był on przeznaczony do leczenia anemii i osteoporozy. Pacjentom, którzy byli niedożywieni, przepisywano ten lek w celu pobudzenia wzrostu mięśni. Ze względu na fakt, że w latach dziewięćdziesiątych stworzono różne leki niesteroidowe do leczenia osteoporozy, dystrofii mięśniowej i anemii, stosowanie tego anabolika w medycynie znacznie się zmniejszyło. Przeprowadzono jednak dodatkowe badania, z których wynika, że oxymetholone tabletki cena doskonale sprawdza się w leczeniu zakażeń wirusem HIV. Z tego powodu lek ten jest do dziś stosowany w celach leczniczych.

Główną zaletą oksymetolonu jest jego szybkie działanie i wysoka skuteczność. Przyjmując ten lek przez 7 do 14 dni, sportowiec może zyskać od 2 do 7 kg mięśni wysokiej jakości. Kulturyści starają się stosować ten lek podczas treningu przed zawodami, w okresie "suszenia". Po zażyciu kupic oxymetholone tabletki wygląd sportowca i ulga wyglądają bardziej atrakcyjnie.

Główne efekty stosowania leku Oxymetholone:

 • Spalanie nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej;
 • wzrost tkanki mięśniowej;
 • poprawa apetytu;
 • Nasilenie żylności w topografii ciała.

Oxymetholone tabletki gdzie kupić w Polsce na naszej stronie internetowej. Przed zakupem tego typu farmaceutyków zalecana jest konsultacja z lekarzem. W Oxymetalon cena jest bardzo przystępna dla każdego sportowca.

Schemat dawkowania i interakcje z innymi lekami Oksymetalon

oxymetholone tabletki cena można kupić w Warszawie i na terenie całego kraju. Jedna tabletka zawiera 50 mg substancji czynnej. Schemat dawkowania jest ustalany indywidualnie i zależy od celu, wzrostu i wagi zawodnika. Według statystyk, sportowcy przyjmują Oxymetalon w dawce od 100 do 150 mg dziennie. Należy ją podzielić na dwie dawki. W przypadku, gdy sportowiec przyjmuje 250 mg Oxymetholone, w organizmie gromadzi się mniej płynów. W tym przypadku Oxymetholone działa jak spalacz tłuszczu.

Oxymetholone tabletki w aptece jest lekiem, który może zwiększać siłę i masę mięśniową sportowców. Wiązanie z receptorami androgenowymi jest na średnim poziomie. Ze względu na tę cechę lek ten doskonale łączy się z testosteronem.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania oksymetalonu

Długotrwałe i niekontrolowane stosowanie oksymetolonu może powodować działania niepożądane. Dotyczą one zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania leku Oxymetholone to:

 • mdłości;
 • wymioty;
 • bezsenność;
 • ból głowy;
 • drażliwość;
 • nieprawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Wśród efektów podkreślanych przez mężczyzn jest ginekomastia, kobiety zauważają maskulinizację. Te działania niepożądane ustępują po zakończeniu stosowania leku Oxymetholone. Długotrwałe stosowanie oksymetolonu wpływa niekorzystnie na wątrobę i może powodować marskość i zapalenie wątroby.

Zaleca się zakup tabletki oxymetholone sklep w Polsce na naszej stronie internetowej. Można tu znaleźć leki dla sportowców w niskich cenach. Wszystkie produkty są oryginalne i dostarczane przez marki farmaceutyczne.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge