Primobolan tabletki

Primobol (Methenolon) 50 mg Balkan Pharmaceuticals

65.00€

Opis Primobol (Methenolon) 50 mg Balkan Pharmaceuticals Silny lek anaboliczny o bardzo łagodnym działaniu. Sportowcy stosują ten steryd w sporcie od wielu lat. Sprawdzony jako najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy do suszenia i zdobywania masy jako..

Primobolan (Methenolone Acetate) 25 mg Hubei Huangshi Nanshang

84.00€

Kup Primobolan (Methenolone Acetate) 25 mg w Polsce Primobolan firmy Hubei Huangshi Nanshang to steryd o wyjątkowym spektrum zastosowania. Substancja ta została po raz pierwszy zsyntetyzowana w 59. roku ubiegłego wieku i była produkowana przez niemi..

Primobolan 25 mg MultiPharm

24.00€

Informacja dla osób chcących kupić Primobolan MultiPharm w Polsce. W sporcie istnieje wiele sposobów na zwiększenie aktywności fizycznej. Od połowy XX wieku wielu sportowców przyjmuje sterydy anaboliczne. Ze względu na swoją skuteczność są cenione n..

Pokaż od 1 do 3 z 3 (1 Stron)


Primobolan tabletki to wysokiej jakości, skuteczny steryd anaboliczny. Niektórzy sportowcy uważają, że wysoką skuteczność przyjmowania leków można osiągnąć jedynie poprzez wybór najsilniejszych sterydów. Opinia ta nie zawsze jest jednak słuszna. Każdy organizm, który nigdy nie brał sterydów anabolicznych wcześniej będzie korzystać z każdego rodzaju farmaceutyków, a efekty będą zauważalne.

Aktywnym składnikiem primobolan tabletki apteka jest enanthate metylonu. Ten składnik jest pochodną dihydrotestosteronu. Aktywność anaboliczna Primobolanu wynosi 88% w stosunku do testosteronu. Indeks androgenny wynosi 44%. Primobolan ma długi okres półtrwania, więc nie ma potrzeby częstych zastrzyków.

Główne efekty przyjmowania Primobolanu

Najważniejsze efekty przyjmowania Primobolanu przez sportowców to

  • uzyskanie wysokiej jakości i beztłuszczowej masy ciała;
  • zwiększenie wytrzymałości;
  • spalanie nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej;
  • ochrona tkanki mięśniowej przed degradacją;
  • poprawa definicji ciała.

Primobolan tabletki cena to uniwersalny steryd anaboliczny. Kulturyści, siłacze i przedstawiciele innych dyscyplin sportowych stosują Primobolan nie tylko do produkcji beztłuszczowej masy mięśniowej, ale także do budowy mięśni. Niewątpliwie, nie jest możliwe, aby uzyskać tyle masy mięśniowej za pomocą tego leku, jak za pomocą testosteronu, ale Primobolan pozwala na uzyskanie wysokiej jakości masy mięśniowej z minimalnym efektem roll-back. Jeśli sportowiec przyjmuje ten steryd anaboliczny w celu poprawy definicji ciała, to dieta jest konieczna.

Przyjmowanie Primobolanu jako samodzielnego leku

Sportowcy są zalecane do podjęcia primobolan tabletki opinie w dawce od 200 do 600 mg dla mężczyzn. Jeśli anabolik ten przyjmują kobiety, dawka powinna wynosić od 50 do 100 mg. Primobolan jest anabolikiem o przedłużonym działaniu, więc ten steryd powinien być przyjmowany dwa razy w tygodniu. Podczas stosowania Primobolanu nie jest konieczne przyjmowanie leków antyestrogenowych. Czas stosowania Primobolanu wynosi 2-3 miesiące. Po zakończeniu kursu przyjmowania steroidu zaleca się terapię po zakończeniu kursu.

Jak przyjmować Primobolan?

Primobolan to steryd anaboliczny, który może być stosowany nie tylko przez mężczyzn, ale także przez kobiety. Dla kobiet primobolan sterydy jest jedynym sterydem anabolicznym, który może być łączony z innymi lekami. Najlepszym sposobem interakcji jest połączenie Primobolanu z Oxandrolonem. Niektórzy doświadczeni sportowcy zalecają łączony kurs tego leku wraz z Turinabolem. Inne kursy kombinacji sterydów anabolicznych mogą być szkodliwe dla organizmu kobiety.

Mężczyźni mogą przyjmować primobolan w tabletkach jak brać w dowolnym momencie i łączyć go z różnymi sterydami anabolicznymi. W okresach beztłuszczowych większość sportowców łączy Primobolan z następującymi sterydami: octan trenbolonu, propionian testosteronu, turinabol, fenylopropionian testosteronu, oksandrolon, fenylopropionian nandrolonu.

Aby uzyskać masę mięśniową, mężczyźni mogą łączyć Primobolan z Trenbolonem i Testosteronem, Metandienonem, Oksymetalonem, Boldenonem, Dekanianem Nandrolonu. Przed wyborem sterydów anabolicznych na kurs i zakup Primobolan w Polsce jest konieczne, aby skonsultować się z lekarzem i skupić się na celu, że sportowiec chce osiągnąć.

Wielu sportowców woli łączyć Primobolan z testosteronami. Wynika to z faktu, że leki te są bardzo dobrze przebadane i nie przynoszą nieoczekiwanych niespodzianek w postaci działań niepożądanych. Jeśli wybierzesz doskonały sposób oddziaływania, możesz w krótkim czasie osiągnąć pożądane rezultaty, tj. zmniejszyć rozmiar ciała lub uzyskać wysokiej jakości gęstą masę mięśniową. Zawodowi sportowcy często łączą primobolan w tabletkach sklep z najsilniejszymi anabolikami, takimi jak Trenbolon i Oxymetalone. Zdecydowanie odradzamy taki kurs dla początkujących, ponieważ przy niekontrolowanym przyjmowaniu tych sterydów występują poważne skutki uboczne.

Gdzie mogę kupić Primobolan w Polsce?

Jeśli potrzebujesz kupić primobolan w tabletkach cena apteka w Warszawie, najlepiej jest odwiedzić naszą stronę internetową. Nasz sklep internetowy sprzedaje produkty z zakresu farmakologii sportowej dla sportowców wszystkich dyscyplin. Posiadamy szeroką gamę sterydów anabolicznych i androgennych, leków stosowanych w terapii pozabiegowej oraz innych leków mających na celu poprawę wydolności fizycznej i wyników sportowych. Nasza firma współpracuje wyłącznie ze znanymi na całym świecie markami farmaceutycznymi, gwarantując oryginalność i najwyższą jakość produktów.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge