Metenolon acetat

Primobol (Methenolon) 50 mg Balkan Pharmaceuticals

65.00€

Opis Primobol (Methenolon) 50 mg Balkan Pharmaceuticals Silny lek anaboliczny o bardzo łagodnym działaniu. Sportowcy stosują ten steryd w sporcie od wielu lat. Sprawdzony jako najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy do suszenia i zdobywania masy jako..

Primobolan (Methenolone Acetate) 25 mg Hubei Huangshi Nanshang

84.00€

Kup Primobolan (Methenolone Acetate) 25 mg w Polsce Primobolan firmy Hubei Huangshi Nanshang to steryd o wyjątkowym spektrum zastosowania. Substancja ta została po raz pierwszy zsyntetyzowana w 59. roku ubiegłego wieku i była produkowana przez niemi..

Primobolan 25 mg MultiPharm

24.00€

Informacja dla osób chcących kupić Primobolan MultiPharm w Polsce. W sporcie istnieje wiele sposobów na zwiększenie aktywności fizycznej. Od połowy XX wieku wielu sportowców przyjmuje sterydy anaboliczne. Ze względu na swoją skuteczność są cenione n..

Pokaż od 1 do 3 z 3 (1 Stron)


Tabletki metenolon acetat to postać metenolonu w postaci tabletek (octan metenolonu), o znacznie krótszym czasie działania (około 5 godzin). Metenolon w postaci tabletek ma wyższą cenę. Charakterystyczną cechą postaci tabletek jest brak toksycznego działania na wątrobę, w przeciwieństwie do większości innych doustnych postaci steroidów. Oceniając dwie formy metenolonu w ogóle, większość woli formę iniekcyjną ze względu na niższy koszt i bardziej jednolite spożycie substancji czynnej do krwiobiegu. Ponadto niektóre tabletki metenolon acetat cena są niszczone w wątrobie.

Profil steroidowy metenolonu

 • Aktywność anaboliczna - 88% testosteronu
 • Aktywność androgenna - 44% testosteronu
 • Aromatyzacja (przekształcanie w estrogeny) - brak
 • Toksyczność wątroby - łagodna
 • Sposób użycia - tabletki doustne
 • Czas działania - 4-6 godzin w tabletkach;
 • Czas działania - do 5-6 tygodni.

Efekty anaboliczne metenolon acetat apteka są dość łagodne i porównywalne do Deca, więc ten lek jest używany częściej podczas cyklu suszenia, gdy głównym celem nie jest uzyskanie masy mięśniowej, ale do zachowania go. Metenolon acetat opinie ma minimalne zjawisko odbicia, jednak wielu sportowców nie jest zadowolonych z wyników uzyskanych po kursie Primobolan solo, jeśli celem było uzyskanie masy mięśniowej.

Działania niepożądane metenolonu

Metenolon acetat sterydy nieznacznie zmniejsza własną produkcję testosteronu w organizmie. Jego działanie supresyjne jest słabsze niż działanie testosteronu i nandrolonu. Badania wykazują, że kurs metenolonu w dawce 40 mg (doustnie) obniża poziom testosteronu średnio o 50%. Znaczne zmniejszenie wytwarzania endogennego testosteronu obserwuje się tylko w przypadku długich kursów z zastosowaniem dużych dawek produktu. W takich przypadkach konieczne jest podawanie gonadotropin w trakcie trwania choroby, w przeciwnym razie może dojść do zaniku jąder.

Metenolon acetat jak brać praktycznie nie powoduje wzrostu poziomu szkodliwego cholesterolu. Lek nie ma znaczącego wpływu na ciśnienie krwi.

Ze względu na niskie działanie androgenne, primobolan nie powoduje łysienia. Najczęstsze działania niepożądane metenolonu to:

 • agresja,
 • pobudzenie,
 • bezsenność,
 • zwiększone stężenie enzymów wątrobowych w przypadku stosowania dużych dawek.

Tak więc metenolon acetat cena apteka może być uznany za jeden z najbezpieczniejszych sterydów anabolicznych dostępnych obecnie na rynku.

Z czym łączyć metenolon

Ze względu na dość słabe działanie anaboliczne metenolonu (jego zdolność do zwiększania masy jest nieco mniejsza niż nandrolonu) jest on często łączony z innymi lekami. Metenolon najlepiej jest łączyć z:

 • Nandrolon - na przyrost masy ciała (jeden z najbezpieczniejszych kursów, z dobrym utrzymaniem masy ciała)
 • Testosteron - na przybieranie na wadze
 • Anapolon (oksymetolon) - na przybieranie na wadze
 • Metandienon (Methandrostenolone) - na przyrost masy ciała.
 • Stanozolol (Winstrol) - w przypadku odwodnienia.

Nie zaleca się włączania do kursu łączonego więcej niż dwóch leków, a także stosowania obu sterydów w dawkach o połowę mniejszych (od zalecanych) - pozwoli to na zmniejszenie częstości występowania działań niepożądanych każdego z leków i zwiększenie skuteczności kursu.

Na naszej stronie internetowej możesz kupić metenolon acetat sklep w Warszawie lub innym mieście. Można tu znaleźć szeroki wybór produktów farmaceutycznych dla sportowców w przystępnych cenach. Każdy sportowiec będzie zadowolony z ceny methenolone na naszej stronie. Współpracujemy bezpośrednio z zakładami produkcyjnymi, dzięki czemu ceny są znacznie niższe niż u konkurencji.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge