Trenbolon tabletki

Parabolan (Trenbolone acetate) 50 mg Hubei Huangshi Nanshang

90.00€

Parabolan (Trenbolone acetate) 50 mg Hubei Huangshi Nanshang w Polsce Produkt o zaawansowanej formule i silnym działaniu anabolicznym. Zazwyczaj stosowany w sportach wyczynowych w celu osiągnięcia maksymalnej objętości mięśni. Moc jest pięciokrotnie..

Parabolan 25 mg MultiPharm

24.00€

Parabolan 25 mg MultiPharm stosowanie w Polsce Parabolan to potężny steryd anaboliczny znany jako Parabolan od mołdawskiego producenta Balkan. Parabolan jest stosunkowo młodym produktem na rynku farmakologii sportowej, ale w ostatnich latach okazał ..

Sp Tren 250 mg SP Laboratories

25.00€

Methyltrienolone nie jest tak popularny wśród sportowców jak Testosteron czy inne znane AAS. Jest to jednak najpotężniejszy steryd, jaki kiedykolwiek stworzyli naukowcy. Jednak stosunkowo rzadko można go znaleźć na rynku i niewielu kulturystów zdaje ..

Pokaż od 1 do 3 z 3 (1 Stron)


Trenbolon tabletki to steryd anaboliczny, który znacznie różni się od innych podobnych leków. Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem skuteczności. Kiedy trenbolon jest łączony z innymi sterydami, możliwe jest zbudowanie wysokiej jakości definicji mięśni, uzyskanie do 10 kg czystych mięśni i stanie się posiadaczem wyraźnej ulgi w krótkim okresie czasu. Taki rezultat można osiągnąć jedynie poprzez zastosowanie trenbolonu. Lek ten eliminuje efekt przetrenowania, mięśnie stają się bardziej obszerne, wypełnione i mają wyraźne granice. Duża liczba sportowców wolą kupić trenbolon tabletki cena w Polsce ze względu na jego zdolność do zwiększenia parametrów wytrzymałościowych.

Trenbolon w tabletkach sterydy jest pięć razy bardziej wydajny niż testosteron w jego właściwości anaboliczne, a cztery razy bardziej wydajny niż Nandrolon. Indeks anaboliczny wynosi 500% w stosunku do męskiego hormonu płciowego. Aktywność androgenna wynosi 500% testosteronu. W początkowej fazie, zaleca się, aby kupić Trenbolon w formie tabletek lub zastrzyków. Trenbolon enanthate i parabolan wykorzystanie jest odpowiednie tylko dla profesjonalnych sportowców. Octan trenbolonu jest aktywny przez jeden do trzech dni. Długie estry są aktywne przez okres do 10 dni.

Trenbolon Interakcje z innymi lekami i schemat dawkowania

Trenbolon tabletki sklep w Warszawie jest preferowane przez doświadczonych sportowców, którzy próbowali sterydów dla 4-5 razy. Lek nie jest zalecany dla dzieci i początkujących kobiet. Średnia dawka dobowa leku wynosi 30-50 mg na dobę. Czas trwania kursu nie powinien przekraczać 8 tygodni. Trenbolon tabletki są doskonałe do łączenia z następujących środków farmaceutycznych: Masterone, Winstrol, Oxandrolone, Turinabol, Primobolan.

Sterydy trenbolon w tabletkach jest często łączony z Propionianem Testosteronu w celu uzyskania lepszej definicji i definicji mięśni. Taki kurs polega na codziennym stosowaniu Trenbolonu w postaci pięciu tabletek przez osiem tygodni oraz wstrzyknięć Propionianu Testosteronu w dawce od 70 do 100 mg. Dwa tygodnie po rozpoczęciu tego kursu konieczne jest rozpoczęcie stosowania Clomidu. Taki kurs pozwala spalić nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej i uzyskać do 5 kg wysokiej jakości masy mięśniowej. Przebieg interakcji jest zalecany przez lekarza. Podczas kursu podejmowania Trenbolon jest konieczne, aby jeść prawo, przestrzegać snu, odpoczynku i reżimu szkoleniowego.

Pozytywne skutki przyjmowania Trenbolonu:

 • Trenbolon charakteryzuje się brakiem działania estrogennego;
 • Objawy ginekomastii nie występują w trakcie leczenia;
 • Lek nie powoduje nadmiernego zatrzymywania płynów w organizmie;
 • zwiększa wytrzymałość;
 • poprawia się apetyt;
 • Produkt powoduje zwiększony przyrost masy mięśniowej;
 • Podczas jednego kursu można zbudować do 10 kg wysokiej jakości mięśni;
 • produkt ma działanie antykataboliczne;
 • Zdolność do obniżania poziomu kortyzolu;
 • podwaja ilość insulinopodobnego czynnika wzrostu typu 1
 • spalanie nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej;
 • wytwarzana jest somatotropina;
 • Produkt nie jest toksyczny dla wątroby.

Przed zakupem trenbolon tabletki cena w aptece w Polsce jest konieczne, aby skonsultować się z lekarzem w sprawie podejmowania tego leku. Pozwoli to uniknąć różnych skutków ubocznych.

Możliwe działania niepożądane Trenbolonu

Trenbolon tabletki gdzie kupić, jak każdy inny steryd anaboliczny, ma szereg możliwych skutków ubocznych. Rozwój "działań niepożądanych" zależy od indywidualnych cech organizmu, przestrzegania schematu dawkowania i nieprzekraczania norm.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania Trenbolonu:

 • podwyższone ciśnienie krwi;
 • agresja;
 • nerwowość;
 • bezsenność;
 • łysienie;
 • trądzik i trądzik;
 • skóra tłusta;
 • zmniejszenie libido.

Podczas przyjmowania trenbolon tabletki steryd, naturalna produkcja testosteronu jest hamowana. Lek ma działanie progestagenne. Jeśli w trakcie podawania leku Cabergolina zwiększy stężenie prolaktyny w osoczu krwi, należy rozpocząć podawanie leku. Dawka tego leku wynosi 0,25 mg raz na 4 dni. Po podaniu trzech dawek Cabergoliny należy zbadać laboratoryjnie stężenie prolaktyny we krwi.

Zalecamy, aby kupić Trenbolon w Polsce na naszej stronie internetowej. Sklep oferuje szeroki wybór produktów farmaceutycznych dla sportowców w przystępnych cenach. Nasi menadżerowie są gotowi udzielić sportowcom porad na temat wszystkich produktów farmaceutycznych prezentowanych na naszej stronie.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge