Sterydy zastrzyki

49.00€

Acetate Forte 75 mg Restek Laboratories kupić w Polsce Produkt stosowany w praktyce sportowej przez mężczyzn i kobiety. Stosowany głównie w celu przyspieszenia wzrostu mięśni, ale czasami również podczas suszenia w celu utrzymania objętości. Pozwala..

Aquatest 100 mg Balkan Pharmaceuticals

6.00€

Informacje dla osób chcących kupić Aquatest Balkan Pharmaceuticals w Polsce Nowość na rynku farmaceutycznym, popularna we wszystkich dyscyplinach sportowych. Produkt jest oparty na testosteronie bez pozostałości eterycznych. Steryd na bazie wody jes..

Aquatest 100 mg Magnus Pharmaceuticals

56.00€

Aquatest Magnus Pharmaceuticals: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Steryd Aquatest 100 mg jest najczęściej stosowanym preparatem w sporcie zawodowym. Nie jest tajemnicą, że wielu sportowców stosuje doping przed zawodami, aby uzyskać przewagę nad rywa..

Boldebolin Original 100 mg Organon

7.00€

Boldebolin Original 100 mg Organon w Polsce Boldenon jest jednym z wielu istniejących syntetycznych sterydów, który ma łagodne działanie androgenne i anaboliczne, a także wspomaga produkcję testosteronu. Został on pierwotnie opracowany jako długo dz..

Boldenon 200 mg Prime

56.00€

Informacje dla osób chcących kupić Boldenon Prime w Polsce Boldenon 200 mg (1,4-androstadien-3-one-17 (3-01, dostępny jako ester undecylenowy) jest steroidem anabolicznym opracowanym do użytku weterynaryjnego, głównie w leczeniu koni. Nie jest wskaz..

Boldenone - 200 200 mg Malay Tiger

6.00€

Opis: Boldenone - 200 ml/mg Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Klasa preparatu: syntetyczny steroid - Postać dawki: ampułka z roztworem do wstrzykiwań domięśniowych - Działanie androgeniczne: 50% testosteronu - Efekt anaboliczny: 1..

Boldenone 200 mg MultiPharm

7.00€

Informacja dla osób chcących kupić Primobolan MultiPharm w Polsce. W sporcie istnieje wiele sposobów na zwiększenie aktywności fizycznej. Od połowy XX wieku wielu sportowców przyjmuje sterydy anaboliczne. Ze względu na swoją skuteczność są cenione n..

Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals

65.00€

Opis Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals Boldenone 250 mg to doskonały steryd, który łączy w sobie łagodne androgenne i estrogenne działanie na organizm. Można go w pełni określić mianem łagodnego testosteronu, gdyż nie różni się od niego zbytni..

Boldenone 250 mg Swiss Remedies

6.00€

Opis Podnazwa: Boldenone undecylenate Swiss Remedies 250mg Zawartość: 250mg/ml Boldenone undecylenate Swiss Remedies (10x1ml fiolka) Nazwa chemiczna: 1,4 androstadien-3-on,17beta-ol, 1-dehydrotestosteron Działania niepożądane Działania..

Boldenone Undecylenate 200 mg Aburaihan

8.00€

Opis: Boldenone Undecylenate 200mg - Producent: Aburaihan - Klasa leku: syntetyczny steroid - Postać farmaceutyczna: ampułka z roztworem do wstrzykiwań domięśniowych - Działanie androgeniczne: 50% testosteronu - Efekt anaboliczny: 100%..

8.00€

Cipandrol Balkan Pharmaceuticals: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Stosowane w Polsce praktycznie we wszystkich dyscyplinach sportowych, bez względu na wiek i doświadczenie zawodników. Okazało się, że jest to najskuteczniejszy sposób na przyrost mas..

Drostanolone Enantate 200 mg Prime

85.00€

Drostanolone Enantate 200 mg Prime kupić w Polsce Drostanolone Enantate 200 mg to steryd anaboliczno-androgenny, często spotykany w Polsce pod nazwą Masterone. Składa się on z dwóch estrów testosteronu, które są wchłaniane do krwiobiegu w różnym tem..

Drostanolone Enanthate 200 mg Magnus Pharmaceuticals

105.00€

Drostanolone Enanthate 200 mg firmy Magnus Pharmaceuticals to wyjątkowy lek anaboliczny o pozytywnym działaniu na organizm. W początkowym okresie stosowano go do leczenia raka piersi u kobiet. W toku powtarzanych badań i obserwacji terapeutycznych pa..

Drostanolone Enanthate 200 mg SP Laboratories

82.00€

Steryd iniekcyjny znanej zagranicznej firmy farmakologicznej. Od wielu lat jest stosowany w medycynie i sporcie. Został polecony dla sportowców w okresie suszenia i regeneracji. Jest niearomatyzowany i rzadko powoduje skutki uboczne. W Polsce stosowa..

Drostanolone Enanthate 200 mg Swiss Remedies

8.00€

To jest Drostanolone Enanthate Swiss Remedies Drostanolone enanthate jest lekiem o przedłużonym działaniu, uzyskując wynik zastosowania jakości we wzroście mięśni i zwiększeniu wydajności wskaźników. To nie nazywa wyrażone przez retencji płynów, n..

Pokaż od 1 do 15 z 122 (9 Stron)


Sterydy w zastrzykach to grupa specjalnych leków, które można stosować w celu osiągnięcia lepszych wyników podczas treningu. Ten rodzaj farmaceutyków jest podawany do organizmu za pomocą zastrzyków. Sterydy iniekcyjne można kupić na naszej stronie internetowej po najlepszych cenach od renomowanych marek farmaceutycznych.

Specyfika sterydów iniekcyjnych

Sterydy na masę w zastrzykach są stosowane do spalania nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej, zwiększania masy mięśniowej, skracania czasu regeneracji po wysiłku fizycznym itd.

Główne zalety sterydów iniekcyjnych to:

 • zastrzyki w minimalnym stopniu obciążają wątrobę;
 • zwiększenie intensywności treningu;
 • substancja czynna ma łagodne działanie na organizm;
 • Przy dobrze opracowanym kursie działania niepożądane są minimalne;
 • szeroką gamę produktów.

Zwracamy uwagę na fakt, że tabletki i formy iniekcyjne tego samego leku mają różne działanie na organizm. Na przykład tabletki zawsze powodują większe uszkodzenia wątroby. Fakt ten należy wziąć pod uwagę przy opracowywaniu programu przyjmowania sterydów.

Gdzie można kupić sterydy iniekcyjne?

Nasz sklep oferuje swoim klientom możliwość gdzie kupić sterydy w zastrzykach w Warszawie i na terenie całej Polski od wiodących marek farmaceutycznych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dostawa produktów jest realizowana drogą pocztową na terenie całego kraju.

Sterydy w zastrzykach kupic na przyrost masy mięśniowej to leki na bazie oleistej mieszanki lub płynu do wstrzykiwań. Substancją czynną są syntetyczne estry testosteronu, które powielają działanie naturalnego męskiego hormonu płciowego.

Sterydy w zastrzykach w aptece na przyrost masy mięśniowej są w stanie zwiększyć poziom hormonów anabolicznych w osoczu krwi, co prowadzi do zwiększonej syntezy białek. Takie sterydy wpływają na intensywny wzrost mięśni i zwiększenie siły. Mają one nie tylko działanie anaboliczne, ale także androgenne.

Główna różnica między sterydami w postaci iniekcji a tabletkami polega na tym, że zastrzyków nie trzeba robić zbyt często. W zależności od rodzaju estru testosteronu, zastrzyki są podawane jednorazowo w odstępach 1-2 dni. Sterydy iniekcyjne nie mają negatywnego wpływu na błonę śluzową, ani nie nasilają problemów żołądkowo-jelitowych.

Często aspirujący sportowcy mają negatywne nastawienie do sterydów iniekcyjnych stosowanych w celu uzyskania masy mięśniowej, patrząc na wyniki niekontrolowanego stosowania anabolików przez innych. U około 95% osób nie występują powikłania, jeśli przestrzega się prawidłowego schematu dawkowania. Działania niepożądane występują u 4% sportowców. Główne zasady wstrzykiwania sterydów to przestrzeganie zalecanego schematu dawkowania i właściwe przerwanie kursu.

Na naszej stronie internetowej można sterydy w zastrzykach gdzie kupić, które można łączyć z innymi lekami w celu uzyskania lepszych wyników. Sterydy w zastrzykach cena na stronie internetowej różni się w zależności od producenta, nazwy leku i jego składników. W każdym razie, każdy sportowiec będzie w stanie znaleźć sterydy iniekcyjne, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Działania niepożądane steroidów iniekcyjnych

Działania niepożądane krótkotrwałego stosowania steroidów:

 • Trądzik,
 • zanik jąder,
 • zmniejszenie produkcji spermy,
 • ginekomastia,
 • wysokie ciśnienie krwi,
 • podwyższony poziom złego cholesterolu,
 • powiększoną prostatę,
 • pogorszenie stanu wątroby,
 • nieuzasadnionej agresji.

Skutki uboczne długotrwałego stosowania steroidów:

 • Zapalenie wątroby i marskość wątroby,
 • problemy neurologiczne,
 • senność,
 • Otyłość, agresja w przypadku wycofania.
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge