Drostanolone

Drostanolone Enantate 200 mg Prime

85.00€

Drostanolone Enantate 200 mg Prime kupić w Polsce Drostanolone Enantate 200 mg to steryd anaboliczno-androgenny, często spotykany w Polsce pod nazwą Masterone. Składa się on z dwóch estrów testosteronu, które są wchłaniane do krwiobiegu w różnym tem..

Drostanolone Enanthate 200 mg Magnus Pharmaceuticals

105.00€

Drostanolone Enanthate 200 mg firmy Magnus Pharmaceuticals to wyjątkowy lek anaboliczny o pozytywnym działaniu na organizm. W początkowym okresie stosowano go do leczenia raka piersi u kobiet. W toku powtarzanych badań i obserwacji terapeutycznych pa..

Drostanolone Enanthate 200 mg SP Laboratories

82.00€

Steryd iniekcyjny znanej zagranicznej firmy farmakologicznej. Od wielu lat jest stosowany w medycynie i sporcie. Został polecony dla sportowców w okresie suszenia i regeneracji. Jest niearomatyzowany i rzadko powoduje skutki uboczne. W Polsce stosowa..

Drostanolone Enanthate 200 mg Swiss Remedies

8.00€

To jest Drostanolone Enanthate Swiss Remedies Drostanolone enanthate jest lekiem o przedłużonym działaniu, uzyskując wynik zastosowania jakości we wzroście mięśni i zwiększeniu wydajności wskaźników. To nie nazywa wyrażone przez retencji płynów, n..

Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals

72.00€

Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals w Polsce Drostanolone Propionate 100 mg to jeden z najskuteczniejszych produktów popularnych wśród strongmanów i przedstawicieli innych sportów siłowych. Ma zwiększoną aktywność androgeniczną i w..

Drostanolone Propionate 100 mg Swiss Remedies

7.00€

Nazwa firmy: Drostanolone propionate Swiss Remedies 100mg Zawartość: 100mg/ml Drostanolone propionate Swiss Remedies (10x1ml fiolka) Nazwa chemiczna: 2alpha-methyl-androstan-3-one-17beta-ol, 2aIpha-methyl-dihydrotestosterone Działania niepoż..

Masterolon Propionate 100 mg Aburaihan

8.00€

Produkt zaufany w świecie sportu ze względu na swoją wszechstronność i bezpieczeństwo. Jest on stosowany przez sportowców od kilku lat, głównie w przerwach między kursami na przyrost masy mięśniowej. Po pierwszym zastrzyku sportowiec czuje przypływ e..

49.00€

Masterone to syntetyczny androgen, czyli męski hormon, podobny do testosteronu. Masterolone Forte 100 mg z Restek Laboratories działa poprzez dołączenie do receptorów androgenowych, to powoduje, że oddziałuje z części komórki zaangażowanych w tworzen..

69.00€

Wielu sportowców musi używać sterydów, aby dobrze wypaść na zawodach. Leki te są stosowane w praktyce sportowej od ponad pół wieku i mają udowodnioną skuteczność. Mimo zakazów, sportowcy nadal stosują sterydy w przygotowaniach do zawodów. Masterolone..

Masteron 100 mg Prime

57.00€

Masteron 100 mg Prime experience w Polsce Masteron 100 mg by Prime Substancja czynna, propionian drostanolonu, jest stosowana w leczeniu raka piersi u osób starszych po menopauzie jako terapia drugiego rzutu immunoterapii nieswoistej. Nie jest wskaz..

Masteron 200 mg Prime

77.00€

Masteron 200 mg Prime: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Masteron 200 mg firmy Prime ma wysokie działanie androgenne; jego działanie anaboliczne jest bardzo niskie. Jest to inhibitor aromatazy. Pierwotnie lek ten był stosowany w leczeniu raka piersi ..

Masteron-100 100 mg Malay Tiger

7.00€

Opis: Masteron - 100 Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Klasyfikacja - sterydy anaboliczne - Postać farmaceutyczna - Ampułka z oleistym roztworem do wstrzykiwań - Propionian drostanolonu jako składnik aktywny - Działanie anaboli..

Mastodex Propionate 100 mg Sciroxx

49.00€

Mastodex Propionate 100 mg Sciroxx kupić w Polsce Jeśli szukasz sterydów o silnym działaniu anabolicznym i androgennym, doskonałym wyborem jest produkt o nazwie Mastodex Propionate 100 mg produkowany przez Sciroxx. Występuje w postaci zastrzyków, a ..

Pharma Dro P100 100 mg Pharmacom Labs

65.00€

Kup Pharma Dro P100 100 mg Pharmacom Labs w Polsce Pharma Dro P100 jest oparty na substancji roboczej propionianu drostanolonu. Steryd ten charakteryzuje się silnymi właściwościami androgennymi i niską aktywnością anaboliczną. Od razu należy zaznacz..

Pharma Dro Е 200 mg Pharmacom Labs

90.00€

Pharma Dro E jest uważana za unikalny produkt o profilu sterydowym, który ma pozytywny wpływ na organizm. Pierwotnie stosowano go w leczeniu raka piersi u zawodniczek. W toku licznych eksperymentów i obserwacji terapeutycznych parabolanolan został wy..

Pokaż od 1 do 15 z 21 (2 Stron)


Drostanolone to steryd anaboliczny w postaci iniekcji. Produkt należy do grupy farmaceutyków opartych na dihydrotestosteronie. Ze względu na tę właściwość lek ma za zadanie zwiększać przyrost tkanki mięśniowej oraz dodatkowo eliminować nadmiar płynów z organizmu. Zawodowi sportowcy, zwłaszcza kulturyści, wolą kupować Drostanolone w Polsce. Drostanolon injection ma wysoką skuteczność, wykazuje stabilne i szybkie działanie. Przy prawidłowym stosowaniu leku działania niepożądane występują wystarczająco rzadko.

Historia Drostanolonu

Drostanolon został wynaleziony i wprowadzony na rynek w 1950 roku. Wynalazcami tego leku są Amerykanie. Od 1969 roku Drostanolon można kupić w wolnej sprzedaży. W początkowej fazie tworzenia, propionian drostanolonu był dostępny do kupienia. Kilka lat później pojawił się także enantan drostanolonu. Jednak ten środek farmaceutyczny nie był tak popularny jak propionian.

W początkowej fazie tworzenia, Drostanolon był wykorzystywany do celów medycznych w leczeniu raka piersi u płci pięknej. Ze względu na swoją skuteczność, lek ten zaczęto stosować w sporcie. Obecnie Drostanolon jest jednym z najbardziej popularnych i pożądanych leków w sporcie.

Jak działa Drostanolone na organizm człowieka?

Drostanolon jest pochodną leku dihydrotestosteronu. Ten środek farmaceutyczny łączy w sobie takie leki jak dekanian nandrolonu i undesylenian boldenonu. Sportowcy wolą kupić Drostanolone w okresie "suszenia" i połączyć go z Stanozolol, Trenbolon, Primobolan. Pod względem właściwości Drostanolon jest wysoce skutecznym lekiem o działaniu antyandrogennym. Jego celem jest uzyskanie dużej masy mięśniowej, wyeliminowanie nadmiaru płynów z organizmu i zwiększenie wytrzymałości.

Porównując Drostanolone z innymi sterydami anabolicznymi, można zauważyć, że lek ten nie jest zbyt popularny. Warto jednak zaznaczyć, że lek ten ma dłuższy okres półtrwania. W związku z tym nie ma potrzeby wykonywania częstych iniekcji. Okres półtrwania tego leku wynosi 48 godzin. Pozostaje on w osoczu krwi przez 10 dni po zakończeniu stosowania preparatu Drostanolone.

Jakie są korzyści ze stosowania Drostanolonu?

Drostanolon ma ogólny wpływ na organizm, ma szerokie spektrum działania i posiada następujące zalety

 • ma działanie stymulujące na organizm;
 • Wzmacnia wzrost tkanki mięśniowej;
 • Zmniejsza ilość podskórnej tkanki tłuszczowej;
 • wypłukuje nadmiar płynów z organizmu;
 • Używane do suszenia;
 • zwiększa wytrzymałość;
 • eliminuje przyczyny i skutki zmęczenia;
 • nie ulega aromatyzacji;
 • nie zwiększa poziomu progesteronu.

Schemat postępowania z drostanolonem

Drostanolon sklep można kupić w Polsce w formie iniekcji. W szklanych ampułkach znajduje się płynna zawartość. W zależności od celów sportowca i producenta, lek ten jest dostępny w różnych dawkach o różnej mocy. Sportowcy wolą kupić Drostanolone w aptece w dawkach 100 lub 200 mg. Mężczyźni stosują ten lek w dawce od 300 do 400 mg. Dawka dla kobiet wynosi 50 mg Drostanolonu. W początkowym okresie stosowania preparatu Drostanolone kurs powinien trwać 6 tygodni. Bardziej doświadczeni sportowcy stosują ten lek przez 8-10 tygodni.

Skutki uboczne i przeciwwskazania do stosowania Drostanolonu

Przed zakupem drostanolone gdzie kupić w Polsce, należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ tylko wtedy można uniknąć skutków ubocznych.

Efekty uboczne przyjmowania Drostanolonu

 • trądzik;
 • zaburzenia czynności wątroby;
 • podwyższony poziom cholesterolu;
 • Zwiększony wzrost włosów na całym ciele i twarzy.

Drostanolon jest przeciwwskazany u kobiet, ponieważ powoduje wirylizację.

Jak wygląda terapia po zażyciu Drostanolonu?

Drostanolon opinie jak każdy inny steryd anaboliczny, hamuje naturalną produkcję testosteronu, dlatego tak ważne jest stosowanie terapii po zakończeniu kursu. Nasz zespół zaleca wstrzyknięcie gonadotropiny na 2 tygodnie przed zakończeniem kuracji anabolicznej. Za pomocą tego leku można przywrócić naturalną produkcję męskiego hormonu płciowego.

Interakcje z innymi lekami

Jeśli sportowiec woli budować dużą masę mięśniową, to kupic Drostanolon zaleca się przyjmować razem z dekanianem nandrolonu, undesilinianem boldenonu. Jeśli chcesz odchudzić swoje ciało, lek ten jest najlepiej połączyć z Primobolan, Stanozolol i Trenbolon.

Gdzie można kupić Drostanolone w Polsce?

Najlepszym miejscem do zakupu Drostanolone cena w Polsce którego będzie znacznie niższa niż w innych sklepach, jest nasza strona internetowa. Na liście leków dla sportowców znajduje się Masteron i inne produkty. Wszystkie produkty są oryginalne, a większość preparatów posiada kod łaty, który można wykorzystać do sprawdzenia oryginalności produktów. Na naszej stronie internetowej można kupić dowolną liczbę ampułek leku. Nasz zespół zapewnia szybką wysyłkę na terenie całego kraju, produkty sprzedawane są bez recepty.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge