Drostanolone enanthate

Drostanolone Enantate 200 mg Prime

85.00€

Drostanolone Enantate 200 mg Prime kupić w Polsce Drostanolone Enantate 200 mg to steryd anaboliczno-androgenny, często spotykany w Polsce pod nazwą Masterone. Składa się on z dwóch estrów testosteronu, które są wchłaniane do krwiobiegu w różnym tem..

Drostanolone Enanthate 200 mg Magnus Pharmaceuticals

105.00€

Drostanolone Enanthate 200 mg firmy Magnus Pharmaceuticals to wyjątkowy lek anaboliczny o pozytywnym działaniu na organizm. W początkowym okresie stosowano go do leczenia raka piersi u kobiet. W toku powtarzanych badań i obserwacji terapeutycznych pa..

Drostanolone Enanthate 200 mg SP Laboratories

82.00€

Steryd iniekcyjny znanej zagranicznej firmy farmakologicznej. Od wielu lat jest stosowany w medycynie i sporcie. Został polecony dla sportowców w okresie suszenia i regeneracji. Jest niearomatyzowany i rzadko powoduje skutki uboczne. W Polsce stosowa..

Drostanolone Enanthate 200 mg Swiss Remedies

8.00€

To jest Drostanolone Enanthate Swiss Remedies Drostanolone enanthate jest lekiem o przedłużonym działaniu, uzyskując wynik zastosowania jakości we wzroście mięśni i zwiększeniu wydajności wskaźników. To nie nazywa wyrażone przez retencji płynów, n..

69.00€

Wielu sportowców musi używać sterydów, aby dobrze wypaść na zawodach. Leki te są stosowane w praktyce sportowej od ponad pół wieku i mają udowodnioną skuteczność. Mimo zakazów, sportowcy nadal stosują sterydy w przygotowaniach do zawodów. Masterolone..

Masteron 200 mg Prime

77.00€

Masteron 200 mg Prime: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Masteron 200 mg firmy Prime ma wysokie działanie androgenne; jego działanie anaboliczne jest bardzo niskie. Jest to inhibitor aromatazy. Pierwotnie lek ten był stosowany w leczeniu raka piersi ..

Pharma Dro Е 200 mg Pharmacom Labs

90.00€

Pharma Dro E jest uważana za unikalny produkt o profilu sterydowym, który ma pozytywny wpływ na organizm. Pierwotnie stosowano go w leczeniu raka piersi u zawodniczek. W toku licznych eksperymentów i obserwacji terapeutycznych parabolanolan został wy..

Testo Ripped - 400 400 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Testo Ripped -400mg/ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Klasa produktu: Sterydy anaboliczne - Skład: enanthate testosteronu 200mg; enanthate trenbolonu 100mg; enanthate drostanolonu 100mg - Postać dawki: roztwór do wstrzykiwań..

Pokaż od 1 do 8 z 8 (1 Stron)


Drostanolone Enanthate to wysokiej jakości steryd anaboliczny. Lek ten składa się z jednego długiego i kilku krótkich estrów. Enantan drostanolonu jest podstawą wielu produktów farmaceutycznych. Enantan drostanolonu jest produkowany na bazie oleju. Jest on dostępny wyłącznie w postaci wstrzykiwanej. Lek ten można kupić pod takimi nazwami jak Mastabol i Drostanolone.

Drostanolone enanthate kupic został zarejestrowany po raz pierwszy w 1959 roku. W tym czasie pojawiły się anaboliki Anadrol i Methyldrol. Drostanolon jest obecny na rynku od 1969 roku. FDA zaklasyfikowała lek jako środek stosowany w leczeniu raka piersi.

Zalety i właściwości enantanu drostanolonu

Właściwości drostanolone enanthate sklep:

 • Lek hamuje działanie aromatazy;
 • Zmniejsza wpływ estrogenów na organizm sportowca;
 • brak aromatyzacji;
 • osłabia działanie globuliny.

Drostanolon jest pochodną dihydrotestosteronu. Lek ten nie jest w stanie podnieść ciśnienia krwi w trakcie jego stosowania. Okres półtrwania tego leku waha się od 9 do 10 dni. Całkowita eliminacja Drostanolonu z organizmu trwa 3 miesiące.

Zalety Drostanolone Enanthate:

 • Wysokiej jakości i szybka budowa dużej ilości masy mięśniowej;
 • nie zatrzymuje nadmiaru płynów w organizmie podczas stosowania;
 • Podczas stosowania tego produktu nie jest możliwe gromadzenie się podskórnej tkanki tłuszczowej;
 • Mięśnie stają się gęstsze;
 • Spala nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej;
 • zwiększa wytrzymałość;
 • zwiększa wytrzymałość;
 • przyspiesza metabolizm.

Kup drostanolone enanthate gdzie kupić w Polsce tylko od zaufanych sprzedawców. Nasza firma oferuje swoim klientom zakup preparatów z zakresu farmakologii sportowej na stronie internetowej. W naszym sklepie można kupić różne farmaceutyki, a cena Drostanolone Enanthate jest raczej niska.

Dawkowanie i przebieg Drostanolone Enanthate

Drostanolone enanthate jest sprzedawany w formie iniekcji. Szklane ampułki zawierają przezroczystą, kolorową ciecz. Dawka Drostanolone Enanthate waha się od 50 do 100 mg. Zalecana dawka dla kulturystów wynosi 500-600 mg. Inni sportowcy przyjmują ten lek w mniejszej dawce, a mianowicie od 300 do 400 mg. Ta stawka jest podana dla 7-dniowego pobrania. Początkujący biorą Drostanolone Enanthate w 200 mg na tydzień. Przed rozpoczęciem stosowania leku Drostanolone Enanthate należy skonsultować się z lekarzem.

Regimen Drostanolone Enanthate jest, że sportowcy zaczynają z 50 mg na pierwsze 3 dni. W kolejnej fazie dawkę należy zwiększyć o 100 mg na dobę. Należy to robić do momentu osiągnięcia wymaganej dawki. Kurs podejmowania Drostanolone Enanthate jest 10-12 tygodni.

Drostanolone enanthate w aptece jest bezpiecznym produktem, który nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jeśli jest przyjmowany prawidłowo. Niektórzy sportowcy uważają, że jeśli będą przyjmować anabolik w dawce 1000 mg przez tydzień, to ich skuteczność będzie wyższa. Nie jest to jednak prawdą, ponieważ stosowanie dużych dawek jest całkowicie bezcelowe.

Gdzie można dostać Drostanolone Enanthate zastrzyki?

Kupić enanthate drostanolone wstrzykuje się do tych tkanek mięśniowych, w których potrzebny jest ich wzrost. Najczęściej sportowcy wstrzykują go w mięśnie trapezu, trójgłowy, czworogłowy i piersiowy. Szczególną ostrożność należy zachować podczas wstrzykiwania preparatu w mięśnie dwugłowe i łydki.

Do wstrzyknięcia leku do tkanki mięśniowej należy użyć strzykawki o pojemności 2 mg. Wygodne jest również stosowanie strzykawki insulinowej. Przed podaniem zastrzyku zaleca się wzięcie prysznica. Przed wstrzyknięciem należy wstrząsnąć ampułką i przetrzeć miejsce wstrzyknięcia wacikiem nasączonym alkoholem. Po wstrzyknięciu należy przetrzeć miejsce wstrzyknięcia wacikiem z alkoholem.

Możliwe działania niepożądane Enanthate Drostanolone

Drostanolon enanthate może mieć następujące działania niepożądane

 • Trądzik - aby zminimalizować to działanie niepożądane, zaleca się stosowanie zdrowej diety i regularne kontrolowanie stanu skóry;
 • łysienie;
 • przerost prostaty;
 • wzrost poziomu "złego" cholesterolu;
 • Zahamowanie produkcji naturalnych męskich hormonów płciowych, co powoduje zmniejszenie libido; drażliwość; zmniejszenie masy i siły mięśni; zaburzenia erekcji.

Kluczowe zalecenia dotyczące terapii po zakończeniu kursu

Po zakończeniu stosowania drostanolone enanthate cena, zaleca się rozpoczęcie przyjmowania cytrynianu klomifenu. Produkt ten należy stosować w dawce 50 mg przez jeden miesiąc, a następnie w dawce 25 mg przez kolejne dwa tygodnie. Jeśli zwiększona dawka Drostanolone Enanthate został podjęty, to Clomid powinien być również podjęte w zwiększonej dawce. Terapia po kursie pomoże przywrócić naturalną produkcję testosteronu, aby wzmocnić organizm. Podczas PKT nie należy zapominać o przyjmowaniu witamin, chondroprotektorów i innych farmaceutyków.

Interakcje Enantanu Drostanolonu z innymi lekami

Ze względu na swoje działanie antyestrogenowe, drostanolone enanthate opinie doskonale łączy się z innymi sterydami anabolicznymi. Podczas okresu suszenia sportowcy przyjmują ten lek razem z następującymi farmaceutykami: Trenbolon, Oxandrolon, Primobolan, Winstrol. Drostanolone Enanthate jest połączony z formą iniekcyjną testosteronu lub Dianobol, aby przyspieszyć wzrost mięśni.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge