Drostanolone propionate

Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals

72.00€

Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals w Polsce Drostanolone Propionate 100 mg to jeden z najskuteczniejszych produktów popularnych wśród strongmanów i przedstawicieli innych sportów siłowych. Ma zwiększoną aktywność androgeniczną i w..

Drostanolone Propionate 100 mg Swiss Remedies

7.00€

Nazwa firmy: Drostanolone propionate Swiss Remedies 100mg Zawartość: 100mg/ml Drostanolone propionate Swiss Remedies (10x1ml fiolka) Nazwa chemiczna: 2alpha-methyl-androstan-3-one-17beta-ol, 2aIpha-methyl-dihydrotestosterone Działania niepoż..

Masterolon Propionate 100 mg Aburaihan

8.00€

Produkt zaufany w świecie sportu ze względu na swoją wszechstronność i bezpieczeństwo. Jest on stosowany przez sportowców od kilku lat, głównie w przerwach między kursami na przyrost masy mięśniowej. Po pierwszym zastrzyku sportowiec czuje przypływ e..

49.00€

Masterone to syntetyczny androgen, czyli męski hormon, podobny do testosteronu. Masterolone Forte 100 mg z Restek Laboratories działa poprzez dołączenie do receptorów androgenowych, to powoduje, że oddziałuje z części komórki zaangażowanych w tworzen..

Masteron 100 mg Prime

57.00€

Masteron 100 mg Prime experience w Polsce Masteron 100 mg by Prime Substancja czynna, propionian drostanolonu, jest stosowana w leczeniu raka piersi u osób starszych po menopauzie jako terapia drugiego rzutu immunoterapii nieswoistej. Nie jest wskaz..

Masteron-100 100 mg Malay Tiger

7.00€

Opis: Masteron - 100 Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Klasyfikacja - sterydy anaboliczne - Postać farmaceutyczna - Ampułka z oleistym roztworem do wstrzykiwań - Propionian drostanolonu jako składnik aktywny - Działanie anaboli..

Mastodex Propionate 100 mg Sciroxx

49.00€

Mastodex Propionate 100 mg Sciroxx kupić w Polsce Jeśli szukasz sterydów o silnym działaniu anabolicznym i androgennym, doskonałym wyborem jest produkt o nazwie Mastodex Propionate 100 mg produkowany przez Sciroxx. Występuje w postaci zastrzyków, a ..

Pharma Dro P100 100 mg Pharmacom Labs

65.00€

Kup Pharma Dro P100 100 mg Pharmacom Labs w Polsce Pharma Dro P100 jest oparty na substancji roboczej propionianu drostanolonu. Steryd ten charakteryzuje się silnymi właściwościami androgennymi i niską aktywnością anaboliczną. Od razu należy zaznacz..

Ripped - 250 250 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Ripped - 250 Malay Tiger - Producent: Malay Tiger Składniki: - Trenbolone Acetate -75mg - Drostanolone Propionate -75mg - Propionian testosteronu -100mg ZAWARTOŚĆ: 250mg/ml (10amp/1ml) Składnik aktywny: Ripped - 250mg Ma..

SP Cut-Stack 150 mg SP Laboratories

67.00€

SP Cut-Stack 150 mg SP Laboratories kupić w Polsce SP Cut-Stack 150 mg to nowa i jedna z pierwszych mieszanek sterydowych od SP Laboratories Moldova. Ta kompozycja sterydów jest przeznaczona do osuszania i spalania podskórnej tkanki tłuszczowej przy..

SP Masteron 100 mg SP Laboratories

60.00€

SP Masteron 100 mg SP Laboratories kupić w Polsce Masterone to jeden z najskuteczniejszych leków, który jest popularny wśród kulturystów i przedstawicieli innych sportów siłowych. Ma silne działanie androgenne i średnie działanie anaboliczne. Kultur..

Testo Ripped 250 mg Magnus Pharmaceuticals

82.00€

Informacja dla osób chcących kupić w Polsce Testo Ripped Magnus Pharmaceuticals Skład: Testosterone Propionate 100 miligramów; Trenbolone Acetate 75 mg; Masterone (Drostanolone Propionate) 75 mg. Testo Ripped firmy Magnus Pharmaceuticals to ..

Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals

102.00€

Opis Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals Testo Ripped firmy Magnus Pharmaceuticals zawiera: Testosterone Enanthate - 200 mg; Trenbolone Enanthate - 100 mg; Drostanolone Enanthate - 100 mg. Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals na..

Pokaż od 1 do 13 z 13 (1 Stron)


Drostanolone propionate to steryd anaboliczny znany na całym świecie jako "Masterone". Charakteryzuje się umiarkowanym działaniem anabolicznym i wyraźną aktywnością androgenną. Zgodnie ze składem chemicznym można zauważyć, że propionian drostanolonu jest pochodną dihydrotestosteronu. Drostanolone propionate kupic nabyć w Polsce w postaci iniekcyjnej. Lek jest sprzedawany w ampułkach.

Historia Drostanolonu Masteron

Drostanolon masteron został zsyntetyzowany w połowie XX wieku. W początkowej fazie powstawania lek ten był opracowywany z myślą o leczeniu raka u kobiet. Ze względu na fakt, że lek ten ma ogromną liczbę działań niepożądanych i wykazuje objawy wirylizacji, przestał być stosowany w medycynie w leczeniu pacjentów z nowotworami.

Jakie są cechy i właściwości propionianu drostanolonu?

Drostanolone propionate sklep jest jednym z najbardziej popularnych i silnych sterydów anabolicznych. Sportowcy preferują zakup Drostanolone propionate podczas treningu przed zawodami. Lek ten jest najczęściej poszukiwany przez kulturystów. Za pomocą tego leku można uzyskać nieskazitelną ulgę w mięśniach. Pierwsze efekty widoczne są po tygodniu stosowania preparatu.

Właściwości propionianu drostanolonu:

 • Odciążenie ciała staje się bardziej wyraźne;
 • używane podczas "suszenia";
 • Mięśnie stają się bardziej zdefiniowane;
 • Usuwa nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej z organizmu;
 • Buduje masę mięśniową;
 • zwiększa wytrzymałość;
 • zmniejsza spożycie kalorii z pożywienia;
 • zwiększa popęd płciowy.

Propionian drostanolonu jest bardzo popularny wśród kulturystów i sportowców, ponieważ jego okres półtrwania wynosi tylko 60 godzin. Substancja czynna tego leku nie pozostaje w organizmie przez długi czas. Lek ten nie jest wykrywany podczas kontroli antydopingowych. Polecamy zakup Drostanolone Propionate w naszym sklepie internetowym.

Dawkowanie i sposób podawania Propionianu Drostanolonu

Przed zakupem Drostanolone Propionate konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem w celu zbadania i otrzymania raportu na temat stanu zdrowia sportowca. W zależności od doświadczenia w przyjmowaniu sterydów anabolicznych, masy ciała i ogólnego doświadczenia sportowca, dawkę leku dobiera się indywidualnie.

Początkujący, którzy dopiero zaczynają brać Drostanolone Propionate powinni używać tego typu farmaceutyków przez półtora miesiąca. Zastrzyki należy podawać raz na dwa dni w dawce 50 mg. Na początkowym etapie zabronione jest łączenie propionianu drostanolonu z innymi zastrzykami.

Doświadczeni kulturyści wolą wstrzykiwać propionian drostanolonu w dawce 50 mg przez trzy dni. Aby zwiększyć dawkę, sportowcy stosują dawkę tygodniową, która wynosi 400-500 mg. Kurs przeznaczony jest na 8-10 tygodni przyjmowania uczestników.

Jak prawidłowo wstrzykiwać drostanolone propionate w aptece? Wstrzyknięcie należy wykonać domięśniowo, przestrzegając zasad sterylności i higieny. Głębokość wkłucia igły powinna wynosić jedną czwartą długości. Zastrzyk wykonuje się pod kątem 40 stopni. Zastrzyk jest podawany w górną część pośladka.

Jakie są skutki uboczne przyjmowania Masteronu?

Kupić propionate drostanolone to steryd anaboliczny, który nie ma żadnych szczególnych negatywnych skutków dla organizmu mężczyzny. Leku nie przepisuje się kobietom, ponieważ może on wywołać objawy wirylizacji. Jedną z głównych zalet tego leku jest to, że propionian drostanolonu nie ma żadnych negatywnych skutków i nie wpływa na wątrobę.

Główne skutki uboczne przyjmowania propionianu drostanolonu to:

 • Wysypki na skórze twarzy;
 • Wzrost włosów lub łysienie;
 • Podwyższony poziom "złego" cholesterolu.

Jaka terapia jest konieczna po zażyciu Drostanolonu?

Podczas przyjmowania drostanolone propionate cena naturalna produkcja męskiego hormonu płciowego zostaje zatrzymana. Jeśli nie przyjmujesz żadnych leków, Twój organizm zacznie naturalnie produkować testosteron kilka miesięcy po zakończeniu przyjmowania tego anabolika. Aby przyspieszyć ten okres, zaleca się przeprowadzenie zabiegu po zabiegu. Dwa tygodnie przed zakończeniem stosowania Drostanolone Propionate zaleca się rozpoczęcie przyjmowania gonadotropiny.

Interakcje z innymi lekami

Jeśli sportowiec musi schudnąć, wówczas drostanolone propionate opinie jest łączony ze Stanozololem lub Winstrolem. Ten rodzaj leku powinien być stosowany w dawce 30 mg na dobę. Aby szybko uzyskać dużą masę mięśniową, Masteron można łączyć z Propionianem Testosteronu. W celu zwiększenia wytrzymałości należy stosować Drostanolon z Oxandrolonem.

W przypadku łączenia propionianu Drostanolonu z innymi sterydami anabolicznymi, powyższy lek powinien być przyjmowany w dawce 300-400 mg tygodniowo.

Polecamy zakup drostanolone propionate gdzie kupić w Polsce na naszej stronie internetowej. Ceny są tu najniższe, a warunki współpracy i obsługi nie pozostawią żadnego kupującego obojętnym.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge