Nandrolone phenylpropionate

There are no products to list in this category.Nandrolone Phenylpropionate jest szeroko stosowaną substancją czynną, która jest wykorzystywana do produkcji wielu preparatów sterydowych. Głównym celem fenylopropionianu nandrolonu jest zwiększenie objętości wysokiej jakości masy mięśniowej bez nadmiaru płynów. Fenylopropionian nandrolonu został opracowany w 1930 roku. W tamtym czasie był on stosowany jako lek w leczeniu dystrofii. Dzisiaj, kupić Nandrolone Phenylpropionate w Polsce jest preferowane przez dużą liczbę sportowców z różnych dyscyplin sportowych. Najbardziej popularny jest ten rodzaj farmaceutyków w kulturystyce.

Nandrolone phenylpropionate w aptece wykazuje wysoki poziom działania anabolicznego i androgennego; dobrze łączy się z innymi preparatami farmakologii sportowej. Produkt jest dość bezpieczny ze względu na krótki czas działania. Przy prawidłowym stosowaniu i przestrzeganiu wszystkich zaleceń dotyczących tej farmaceutyki praktycznie nie występują skutki uboczne.

Główne powody, dla których warto kupić fenylopropionian nandrolonu w Polsce

Skutki stosowania fenylopropionianu nandrolonu:

 • zatrzymuje wapń w organizmie;
 • Znaczący wzrost masy mięśniowej;
 • Przyspiesza syntezę białek;
 • Poprawia ruchomość stawów i łagodzi bóle stawów;
 • wspomaga dobre wchłanianie aminokwasów do organizmu;
 • Podczas stosowania tego produktu dochodzi do aktywnej produkcji kolagenu.

Nandrolone phenylpropionate kupic w Polsce jest preferowany przez sportowców, którzy mocno obciążają układ mięśniowo-szkieletowy.

Gdzie kupić nandrolone phenylpropionate jest produkowany przez wszystkie znane marki farmaceutyczne. Wynika to z dużej popularności tego leku i jego skuteczności.

Najczęściej stosowanymi producentami fenylopropionianu nandrolonu są:

 • Vermodje;
 • CS Balkan Pharmaceuticals;
 • Złoty Smok i inne.

Jak stosować fenylopropionian nandrolonu?

Czas przyjmowania fenylopropionianu nandrolonu wynosi od 1 do 2 miesięcy. W zależności od celów sportowca, doświadczenia w przyjmowaniu anabolików, wieku sportowca i ogólnego stanu organizmu, lekarz indywidualnie oblicza dawkę tego leku. Fenylopropionian nandrolonu należy wstrzykiwać raz na 4 dni. Maksymalna dawka wynosi 400 mg. Osobom początkującym, które dopiero zaczynają stosować fenylopropionian nandrolonu, zaleca się przyjmowanie leku w dawce nieprzekraczającej 250 mg.

Nandrolone phenylpropionate opinie dobrze łączy się z innymi sterydami anabolicznymi. Jednak przed rozpoczęciem kursu łączonego należy skonsultować się z lekarzem i prawidłowo obliczyć dawkę. Dawka leków nie powinna przekraczać całkowitej dawki pojedynczego kursu. Najczęstsze kombinacje fenylopropionianu nandrolonu to Winstrol, Turinabol i Propionian Testosteronu. Z opinii sportowców wynika, że wielu z nich zauważa szybki i jakościowy przyrost tkanki mięśniowej, a także poprawę siły i wytrzymałości. Prawidłowe stosowanie fenylopropionianu nandrolonu i przestrzeganie zalecanego schematu dawkowania ma pozytywny wpływ na organizm, a skutki uboczne praktycznie nie występują.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania fenylopropionianu nandrolonu

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania fenylopropionianu nandrolonu obejmują

 • objawy ginekomastii;
 • Zatrzymanie nadmiaru płynów w organizmie;
 • Zwiększona ilość tkanki tłuszczowej.

W celu przeciwdziałania skutkom ubocznym zaleca się stosowanie antyestrogenów. Najczęściej sportowcy wolą kupić Clomid lub Tamoxifen.

Kup nandrolone phenylpropionate cena w Polsce na naszej stronie internetowej. Prowadzimy sprzedaż środków farmaceutycznych dla sportowców wszystkich szczebli i dostarczamy je nie tylko w Polsce, ale także w krajach Unii Europejskiej i USA. Wszystkie produkty mają deklarowaną skuteczność, jakość i oryginalność. Możesz kupić sterydy anaboliczne, leki SCT, produkty powiązane, aby osiągnąć maksymalny efekt i cele.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge