Primobolan

Pharma Prim 100 mg Pharmacom Labs

90.00€

Pharma Prim 100 mg Pharmacom Labs w Polsce Preparat Pharma Prim ma określone spektrum zastosowania. Stosowany w medycynie od połowy ubiegłego wieku do leczenia różnych chorób związanych z opóźnioną regeneracją tkanek. W praktyce sportowej stosowany ..

Primabol-100 100 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Primabol -100 mg/ml (Primobolan) - Producent: Malay Tiger - Klasyfikacja - steryd anaboliczny, pochodna dihydrotestosteronu - Postać dawki - butelka z oleistym roztworem do wstrzykiwań - Składnik aktywny - metenolon - Działanie a..

Primobol injektione 100 mg Balkan Pharmaceuticals

14.00€

Primobol injektione 100 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce Lek o wysokim działaniu androgenicznym i niskich wartościach anabolicznych. Steryd ten jest ceniony za maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo. Występuje w dwóch postaciach: tabletek i zastr..

Primobolan (Methenolone Enanthate) 100 mg Magnus Pharmaceuticals

92.00€

Primobolan jest bardzo powszechnym produktem, ponieważ wykazał dobre wyniki w suszeniu mięśni. Ponadto znacząco poprawia wyniki kulturystów i sprawność fizyczną. Primobolan 100 mg Magnus Pharmaceuticals jest wybierany przez większość strongmanów, pon..

Primobolan Forte 100 mg Restek Laboratories

67.00€

Primobolan Forte 100 mg Restek Laboratories: kupić w Polsce na anaboliki-pl.com. Każdy produkt hormonalny ma określone właściwości i cechy. Od połowy ubiegłego wieku hormony są wykorzystywane nie tylko w medycynie, ale także w sporcie. Przed zakazem..

Rimobolan (Primobolan) 100 mg Bayer

18.00€

Informacje dla osób chcących kupić Rimobolan (Primobolan) Bayer w Polsce Nie tak dawno temu, nowy lek o nazwie Rimobolan pojawił się w zakresie iniekcji sterydów anabolicznych od znanego producenta - Bayer (Niemcy), które można już kupić w Polsce na..

SP Primobol 100 mg SP Laboratories

98.00€

SP Primobol 100 mg SP Laboratories kupić w Polsce SP Primobol 100 mg jest najczęściej stosowanym produktem, ponieważ wykazano, że ma on wysokie efekty w suszeniu mięśni. Ponadto szybko poprawia wyniki sportowców i sprawność fizyczną. Primobolan jest..

Pokaż od 1 do 7 z 7 (1 Stron)


Primobolan jest jednym z najbardziej znanych, najbardziej popularnych i skutecznych sterydów anabolicznych. Główną różnicą w przypadku tego leku jest to, że ma on niewielki indeks androgenny. Primobolan można kupić w Polsce w postaci tabletek i zastrzyków. Głównym celem stosowania tego leku jest budowanie masy mięśniowej i utrzymanie wyraźnej rzeźby ciała.

Primobolan to nazwa substancji czynnej. Składnik ten został opracowany w 1960 roku. Na początkowym etapie jego pojawienia się Primobolan był produkowany wyłącznie w Niemczech, a następnie w USA. Lek ten jest doskonały zarówno dla początkujących, jak i amatorów oraz profesjonalistów. Główna część sportowców, którzy wolą kupić Primobolan w Warszawie zdecydować się na formie iniekcji, ponieważ w tym przypadku nie ma wpływu na wątrobę, możemy zauważyć miękkie działanie, a cena Primobolan jest przystępna dla każdego sportowca.

Zalety i właściwości Primobolanu

Primobolan to wysokiej jakości steryd anaboliczny. Okres aktywności tego leku wynosi od 10 do 15 dni. Wszyscy sportowcy, którzy zażywali Primobolan, stwierdzili, że lek ten zwiększył rozmiar ich mięśni, parametry siły o 20%, a wskaźnik wytrzymałości o 30%. Okres półtrwania leku Primobolan wynosi od 4 do 6 dni. Podczas jednego kursu można uzyskać od 5 do 8 kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Primobolan ma efekt spalania tłuszczu i z pomocą tego pharma jest możliwe, aby spalić nadmiar tłuszczu podskórnego, do 300g na tydzień.

Główne korzyści z przyjmowania Primobolanu:

 • Podczas stosowania tego leku następuje równomierny przyrost masy mięśniowej;
 • Brak efektu regresji;
 • Uzyskana masa zostaje zachowana podczas okresu "suszenia";
 • Primobolan ma łagodny wpływ na organizm;
 • Podczas stosowania tego leku nie występują działania niepożądane, takie jak ginekomastia czy łysienie;
 • przyspiesza metabolizm;
 • usuwa nadmiar płynów z organizmu;
 • poprawia syntezę aminokwasów.

Ponieważ Primobolan sklep pomaga utrzymać definicję mięśni, wielu sportowców przyjmuje go jako steryd podczas treningu przed zawodami. Ten środek farmaceutyczny pomaga organizmowi szybciej odzyskać siły po wyczerpującym treningu. Po zakończeniu przyjmowania Primobolanu konieczna jest terapia po jego zażyciu.

Jak już powiedzieliśmy, Primobolan ma łagodne działanie i dlatego może być stosowany przez kobiety.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania leku Primobolan

Jedną z głównych zalet Primobolan jest to, że jest całkowicie bezpieczny i powoduje minimalne działania niepożądane. Podczas stosowania Primobolanu nie występuje łysienie ani choroby układu krążenia. Primobolan nie jest w stanie podnieść ciśnienie krwi i poziom "złego" cholesterolu we krwi. Primobolan jest jednym z najbezpieczniejszych sterydów anabolicznych dostępnych na polskim rynku.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania leku Primobolan sterydy:

 • zmniejsza produkcję naturalnego testosteronu;
 • agresja i pobudliwość;
 • bezsenność;
 • mdłości.

Wszystkie powyższe działania niepożądane można łatwo leczyć za pomocą leków towarzyszących. Gonadotropina musi być przyjmowana w celu wznowienia naturalnej produkcji testosteronu. Przyjmowanie tego leku jest konieczne tylko wtedy, gdy kurs anaboliczny jest wystarczająco długi.

Warto zauważyć, że ryzyko wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych pojawia się w przypadku zwiększenia dawki lub przedłużenia kursu stosowania steroidów.

Jak przyjmować Primobolan?

Przed zakupem Primobolan cena w Polsce, należy skonsultować się z lekarzem o poradę i dokładnie przestudiować wszystkie instrukcje i zalecenia dotyczące podejmowania tego sterydu.

Primobolan jak brać w zastrzykach należy podawać domięśniowo. Dawka waha się od 50 do 100 mg na dobę. Dawka maksymalna nie powinna przekraczać 150 mg. Czas trwania kursu wynosi od 6 do 8 tygodni. Kobietom zaleca się stosowanie Primobolanu w dawce nie większej niż 50 mg, a kurs nie powinien być dłuższy niż półtora miesiąca.

Po 21 dniach od zakończenia stosowania Primobolan opinie należy rozpocząć terapię po zakończeniu kursu. Za pomocą leków PKT można unormować tło hormonalne, wyeliminować efekt odbicia. Leki PKT stanowią profilaktykę zaniku jąder.

Interakcje Primobolanu z innymi lekami

Primobolan apteka ma niewielkie działanie anaboliczne, dlatego często łączy się go z takimi sterydami jak: Anadrolon, Nandrolon, Testosteron. Z pomocą takich kursów można uzyskać masę mięśniową. Kiedy Primobolan jest połączony z Winstrolem, możliwe jest "wysuszenie" organizmu. Ważnym czynnikiem interakcji jest to, że kursy łączone nie powinny składać się z więcej niż dwóch leków.

Na naszej stronie internetowej można kupić primobolan cena apteka w Warszawie i w Polsce. Dostępna jest szeroka gama produktów farmaceutycznych dla sportowców znanych marek. Cena Primobolanu na naszej stronie internetowej jest bardzo przystępna dla każdego sportowca.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge