Metenolon enantat

Pharma Prim 100 mg Pharmacom Labs

90.00€

Pharma Prim 100 mg Pharmacom Labs w Polsce Preparat Pharma Prim ma określone spektrum zastosowania. Stosowany w medycynie od połowy ubiegłego wieku do leczenia różnych chorób związanych z opóźnioną regeneracją tkanek. W praktyce sportowej stosowany ..

Primabol-100 100 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Primabol -100 mg/ml (Primobolan) - Producent: Malay Tiger - Klasyfikacja - steryd anaboliczny, pochodna dihydrotestosteronu - Postać dawki - butelka z oleistym roztworem do wstrzykiwań - Składnik aktywny - metenolon - Działanie a..

Primobol injektione 100 mg Balkan Pharmaceuticals

14.00€

Primobol injektione 100 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce Lek o wysokim działaniu androgenicznym i niskich wartościach anabolicznych. Steryd ten jest ceniony za maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo. Występuje w dwóch postaciach: tabletek i zastr..

Primobolan (Methenolone Enanthate) 100 mg Magnus Pharmaceuticals

92.00€

Primobolan jest bardzo powszechnym produktem, ponieważ wykazał dobre wyniki w suszeniu mięśni. Ponadto znacząco poprawia wyniki kulturystów i sprawność fizyczną. Primobolan 100 mg Magnus Pharmaceuticals jest wybierany przez większość strongmanów, pon..

Primobolan Forte 100 mg Restek Laboratories

67.00€

Primobolan Forte 100 mg Restek Laboratories: kupić w Polsce na anaboliki-pl.com. Każdy produkt hormonalny ma określone właściwości i cechy. Od połowy ubiegłego wieku hormony są wykorzystywane nie tylko w medycynie, ale także w sporcie. Przed zakazem..

SP Primobol 100 mg SP Laboratories

98.00€

SP Primobol 100 mg SP Laboratories kupić w Polsce SP Primobol 100 mg jest najczęściej stosowanym produktem, ponieważ wykazano, że ma on wysokie efekty w suszeniu mięśni. Ponadto szybko poprawia wyniki sportowców i sprawność fizyczną. Primobolan jest..

Pokaż od 1 do 6 z 6 (1 Stron)


Metenolon enantat jest sterydem z dużo tej samej zasady działania i skuteczności jak Masterone, ale są jeszcze pewne różnice. Lek występuje w dwóch postaciach - zastrzyków i tabletek. Możesz kupić metenolon enantat cena, jak również innych znanych producentów sterydów na naszej stronie internetowej Anaboliki-pl o każdej porze dnia i nocy. Będą Państwo mile zaskoczeni naszymi cenami!

Historia stosowania metenolonu

Lek po raz pierwszy pojawił się na rynku amerykańskim w 1962 roku dzięki staraniom firmy Squibb. Steryd ten został opisany przez producenta dwa lata wcześniej. Jego pierwsza nazwa brzmiała Nibal Depot, ale szybko zniknął z rynku. Stało się to po tym, jak firmie Schering (Niemcy Zachodnie) udało się uzyskać prawo do produkcji "prima". W rezultacie świat dowiedział się o Primobolan Depot lekką ręką niemieckiego producenta. Od tego momentu nazwa marki stała się nazwą domową.

Firma Schering przez ponad dekadę broniła swoich praw do produkcji primobolanu (metenolonu), a nawet importowała go do Stanów Zjednoczonych. Obecnie w tym kraju AC jest dostępny tylko do celów medycznych. Lek ten okazał się doskonałym narzędziem do uzyskania wysokiej jakości masy ciała. Lekarze stosowali go podczas rehabilitacji pacjentów z zanikiem mięśni.

Wkrótce anaboliki zaczęto przepisywać nawet dzieciom, ponieważ długoterminowe badania kliniczne nie wykazały toksyczności ani skutków ubocznych. Metenolon enantat apteka jest najczęściej stosowany przez profesjonalistów, chociaż kulturyści amatorzy również mogą go używać w ramach swoich kursów. Jest on zazwyczaj używany przez sportowców torowych i terenowych oraz przez tych, którzy zostali zyskuje masę mięśniową na innych sterydów przez jakiś czas, a teraz chcą albo zastąpić lub uzupełnić kurs z tego sterydu. Tutaj, oczywiście, nie można pominąć, że online metenolon enantat opinie odegrały kluczową rolę w jego użyciu przez prawie każdego kulturysty.

Profil sterydowy

  • Metenolon wykazuje działanie przez okres do czternastu dni od momentu podania.
  • Produkt ma właściwości anaboliczne i androgenne w stosunku 88 do 44, w przeciwieństwie do testosteronu.
  • Ponieważ estrogeny nie mają działania estrogennego, podczas kursu nie wystąpią żadne działania niepożądane tego typu.
  • Metenolon nie ma działania progestagennego.
  • Szybkość procesu aromatyzacji wynosi zero.
  • Nie może być przekształcany do dihydrotestosteronu.
  • Może nieznacznie hamować wytwarzanie endogennych hormonów męskich.
  • Metabolity steroidów mogą być wykrywane przez okres do pięciu miesięcy.

Kursy z metenolonem

Wielu sportowców nie studiuje dokładnie recenzji metenolon enantat sterydy i właściwości anabolicznych. Skarżą się, że w ogóle nie przybierają na masie, podczas gdy celem sterydów jest właśnie utrwalenie już osiągniętego wyniku, a zjawisko cofania się ma minimalne znaczenie. To nie jest lek, po którym można przytyć kilkadziesiąt kilogramów. Dlatego lepiej jest włączyć go do cyklu na końcu, a nie na początku. Sam kurs enanthate metionolonu trwa średnio osiem tygodni, dawkowanie musi być obliczone indywidualnie dla każdej osoby, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia skutków ubocznych do zera. Ogólnie rzecz biorąc, średnia dawka methenolone w kulturystyce jest 300-400 mg na tydzień.

Zastrzyki z metenolon enantat jak brać nadal mogą pochwalić się stosunkowo niską ceną i większą skutecznością. Ten AC jest słusznie uważany za bezpieczny i jednocześnie skuteczny zarówno w odchudzaniu, jak i przybieraniu masy mięśniowej.

Podobnie jak w przypadku masteronu, zaleca się łączenie go z różnymi innymi lekami w celu uzyskania maksymalnej masy mięśniowej i uzyskania wysokiej jakości, pięknej ulgi. Na przykład, można dodatkowo przyjmować testosteron, nandrolon, sustanon, anadrol lub metandrostenolon. Ponieważ ten anabolik jest uważany za łagodny, może być stosowany również przez kobiety.

Jeśli stosujesz kurs odchudzania, winstrol może być dobrym wsparciem. Ten steryd anaboliczny okazał się skuteczny i nie jest na tyle wysoka cena. Często można natknąć się na niskiej jakości metenolon enantat cena apteka w bardzo niskiej cenie i nie będzie miał żadnego wpływu, ale można ryzykować wątroby przez podjęcie tańszych sterydów, takich jak masterone, zamiast metenolon enantat sklep.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge