Testosteron

Aquatest 100 mg Balkan Pharmaceuticals

6.00€

Informacje dla osób chcących kupić Aquatest Balkan Pharmaceuticals w Polsce Nowość na rynku farmaceutycznym, popularna we wszystkich dyscyplinach sportowych. Produkt jest oparty na testosteronie bez pozostałości eterycznych. Steryd na bazie wody jes..

Aquatest 100 mg Magnus Pharmaceuticals

56.00€

Aquatest Magnus Pharmaceuticals: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Steryd Aquatest 100 mg jest najczęściej stosowanym preparatem w sporcie zawodowym. Nie jest tajemnicą, że wielu sportowców stosuje doping przed zawodami, aby uzyskać przewagę nad rywa..

8.00€

Cipandrol Balkan Pharmaceuticals: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Stosowane w Polsce praktycznie we wszystkich dyscyplinach sportowych, bez względu na wiek i doświadczenie zawodników. Okazało się, że jest to najskuteczniejszy sposób na przyrost mas..

8.00€

Enandrol (Testosterona E) 250 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce Enandrol firmy Balkan Pharmaceuticals to długo działający testosteron, silny steryd androgenny, którego okres aktywności w organizmie wynosi 2-3 tygodnie. Z pomocą tego sterydu sportow..

Enanthal - 250 250 mg Malay Tiger

6.00€

Opis: ENANTHAL- 250mg/ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Postać dawki: Fiolka do wstrzykiwań domięśniowych - Aktywność: 15 dni - Odtwarzanie w systemie: do 3 miesięcy - Aktywność anaboliczna: około 100% - Aktywność androgenic..

Omnadren 250 mg Jelfa

8.00€

Omnadren 250 mg Jelfa kupić w Polsce Praktycznie każdy kulturysta ma w swoim arsenale różne leki wspomagające przyrost masy i siły. Wśród nich jest Omnadren 250 mg, stworzony przez najlepszych polskich farmaceutów z Jelfy. Lek ten jest pewnego rodza..

Pharma Sust 300 mg Pharmacom Labs

65.00€

Informacje dla osób chcących kupić Pharma Sust 300 mg w Polsce Produkt ten został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w połowie ubiegłego wieku. Pierwsza firma, która wyprodukowała ten lek, opracowała unikalną formułę. Ten rodzaj sterydów składa si..

Pharma Test C 250 mg Pharmacom Labs

58.00€

Pharma Test C 250 mg Pharmacom Labs kupić w Polsce Produkt o wysokim działaniu anabolicznym. Swoją popularność zyskał dzięki skuteczności i bezpieczeństwu na kursie. Jest stosowany w sporcie od ponad pół wieku i ma udowodnione pozytywne działanie. Z..

Pharma Test E 300 mg Pharmacom Labs

60.00€

Pharma Test E 300 mg Pharmacom Labs: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Pharma Test E 300 mg to steryd generyczny stosowany w sporcie i przez amatorów. Od dziesięcioleci stosuje się go w celu zwiększenia masy mięśniowej. Jego działanie utrzymuje się d..

Pharma Test Oil Base 100 mg Pharmacom Labs

57.00€

Kup Pharma Test Oil Base Pharmacom Labs w Polsce Lek oparty na męskim hormonie testosteronie. Na rynku istnieje kilka rodzajów tej substancji, wszystkie różnią się efektami i czasem działania. Cechą charakterystyczną jest najszybszy możliwy efekt be..

Pharma Test P 100 mg Pharmacom Labs

54.00€

Pharma Test P 100 mg Pharmacom Labs w Polsce Propionian ma krótki łańcuch i działa na organizm tylko przez kilka dni. Pomimo częstych wstrzyknięć, sportowcy preferują ten ester. Pharma Test P 100 mg pomaga w szybkim przyroście masy ciała i poprawie ..

6.00€

Opis Propandrol (Testosterone P) 100 mg Balkan Pharmaceuticals Propandrol (Testosterone P) 100 mg od najpopularniejszej firmy Balkan Pharmaceuticals jest najbardziej popularnym i poszukiwanym produktem w zastrzykach na rynku farmakologii sportowej, ..

Propionate-100 100 mg Malay Tiger

5.00€

PROPIONAT 100mg/1ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger -Klasa: Sterydy anaboliczne -Postać dawki: Ampułka roztwór do wstrzykiwań -Anaboliczna aktywność: około 100% -aktywność androgeniczna: 100% -Przemiana estrogenów (aromatyzacja..

Ripped - 250 250 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Ripped - 250 Malay Tiger - Producent: Malay Tiger Składniki: - Trenbolone Acetate -75mg - Drostanolone Propionate -75mg - Propionian testosteronu -100mg ZAWARTOŚĆ: 250mg/ml (10amp/1ml) Składnik aktywny: Ripped - 250mg Ma..

SP Cut-Stack 150 mg SP Laboratories

67.00€

SP Cut-Stack 150 mg SP Laboratories kupić w Polsce SP Cut-Stack 150 mg to nowa i jedna z pierwszych mieszanek sterydowych od SP Laboratories Moldova. Ta kompozycja sterydów jest przeznaczona do osuszania i spalania podskórnej tkanki tłuszczowej przy..

Pokaż od 1 do 15 z 54 (4 Stron)


Testosteron jest męskim hormonem płciowym o wysokim stopniu działania anabolicznego. Hormon ten ma aktywny wpływ na zwiększenie objętości tkanki mięśniowej i przyspieszenie syntezy białek. Naturalna produkcja testosteronu w organizmie odbywa się w komórkach Leydiga w jądrach u mężczyzn i w jajnikach u kobiet. Hormon ten jest również wytwarzany w warstwie nadnerczy. W kulturystyce i innych dyscyplinach sportu bardzo popularne są produkty farmakologii sportowej wytwarzane na bazie sztucznego testosteronu.

Jednym z pierwszych i najbardziej zażądał sterydy anaboliczne oparte na męskiego hormonu płciowego jest Testosteron Propionate. Lek ten został po raz pierwszy zastosowany w 1937 roku. Propionian testosteronu był bardzo poszukiwany i stosowany w medycynie przez 35 lat.

Główne efekty działania testosteronu

Główne działanie testosteron zastrzyki polega na interakcji cząsteczek testosteronu z czynnikami przeciwdziałającymi. 5-alfa reduktaza oddziałuje na męski hormon płciowy, powodując powstanie dihydrotestosteronu. Hormon ten wiąże się z podobnymi receptorami, ale jego skuteczność jest 5 razy większa. Po tym złożonym działaniu następuje przekazanie impulsu do jądra komórki. W rezultacie aktywność syntetyczna komórki ulega zmianie i dochodzi do następujących zmian

 • budowanie masy mięśniowej;
 • poprawa spermatogenezy;
 • zwiększone libido;
 • nasycenie tkanki mięśniowej azotem i fosforem;
 • rozwój wtórnych objawów dojrzewania.

Ważnym czynnikiem jest to, że męski hormon płciowy pod wpływem aromatazy może być przekształcany w estrogeny. W rezultacie naturalne wytwarzanie testosteron cena jest hamowane podczas przyjmowania sterydów anabolicznych.

Właściwości aplikacji Testosteron

Testosteron zastrzyki cena można kupić w Polsce w różnych postaciach. Obecnie w sprzedaży znajdują się następujące warianty: fenylopropionian, propionian, cypionian, enantat, Sustanon. Undecanoate i andriol są dostępne w postaci tabletek. Testosteron w postaci żelu można kupić pod następującymi nazwami: testam, androgel, composite. Przed zakupem testosteronu w Warszawie sportowiec powinien skonsultować się z lekarzem i ustalić pożądaną postać preparatu oraz jego dawkowanie. Postać iniekcyjna jest przeznaczona do podawania domięśniowego. Osobom rozpoczynającym stosowanie sterydów anabolicznych zaleca się przyjmowanie testosteronu w dawkach nieprzekraczających 50 mg co drugi dzień. Doświadczeni sportowcy mogą przyjmować testosteron w zastrzykach w dawkach 100 mg lub większych. Zastrzyki są podawane codziennie. Czas stosowania sterydów anabolicznych na bazie testosteronu określa lekarz wraz z trenerem.

Jeśli sportowiec potrzebuje "wysuszyć" swój organizm, przyjmuje testosteron apteka wraz z następującymi lekami: octan trenbolonu, stanozolol, primobolan, masteron. Jednym z najczęstszych schematów jest przyjmowanie propionianu testosteronu w dawce 50 mg co drugi dzień i winstrolu w dawce 10 mg dziennie. Dawkę tego ostatniego leku należy stopniowo zwiększać do 30 mg w ciągu tygodnia. Czas trwania kursu wynosi półtora miesiąca. Następnie należy odstawić steroidy anaboliczne, a po 3-4 dniach rozpocząć terapię po zakończeniu kursu.

Zwracamy uwagę na fakt, że maksymalna dawka testosteron sterydy dla kobiet waha się od 25 do 50 mg na dobę. Czas trwania kursu dla płci pięknej nie powinien przekraczać 2,5 miesiąca.

Możliwe działania niepożądane związane z przyjmowaniem testosteronu

Działania niepożądane podczas przyjmowania testosteronu:

 • agresywne zachowanie;
 • wysokie ciśnienie krwi;
 • krzepnięcie krwi;
 • trądzik, trądzik;
 • ryzyko zakrzepicy;
 • łysienie;
 • bezsenność;
 • wzrost włosów na całym ciele;
 • bolesność i pieczenie w miejscu wstrzyknięcia.

W celu zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania działań niepożądanych należy stosować inhibitory aromatazy lub leki antyestrogenowe. Za pomocą tego środka farmakologicznego można wyeliminować objawy ginekomastii i odprowadzić nadmiar płynów z organizmu.

Kluczowe zalecenia dotyczące terapii po zakończeniu kursu

Terapia po stosunku to zespół preparatów i środków mających na celu szybkie przywrócenie naturalnej produkcji męskich hormonów płciowych. Preparaty takie prowadzą do zwiększenia czynnościowej aktywności jąder, zmniejszają efekt odbicia i eliminują wszystkie skutki uboczne przyjmowania sterydów anabolicznych. Najczęściej stosowanymi lekami SCT są Tamoxifen i Clomid. Nie należy również zapominać o przyjmowaniu leków blokujących wydzielanie kortyzolu. Jest to konieczne, aby zachować nabytą masę mięśniową. W trakcie przyjmowania sterydów anabolicznych i po zakończeniu terapii zaleca się stosowanie diety. Podnoszący ciężary powinien przyjmować 2 g białka na kilogram masy ciała dziennie i do 3 g węglowodanów na masę ciała. Węglowodany powinny być przyjmowane w pierwszej połowie dnia. Podczas CP nie należy zapominać o przyjmowaniu kreatyny, aminokwasów BCAA i witamin.

Na naszej stronie internetowej można kupić testosteron sklep w Polsce w różnych formach i od różnych producentów. Oferujemy oryginalne produkty po przystępnych cenach.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge