Sustanon 250

Omnadren 250 mg Jelfa

8.00€

Omnadren 250 mg Jelfa kupić w Polsce Praktycznie każdy kulturysta ma w swoim arsenale różne leki wspomagające przyrost masy i siły. Wśród nich jest Omnadren 250 mg, stworzony przez najlepszych polskich farmaceutów z Jelfy. Lek ten jest pewnego rodza..

Pharma Sust 300 mg Pharmacom Labs

65.00€

Informacje dla osób chcących kupić Pharma Sust 300 mg w Polsce Produkt ten został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w połowie ubiegłego wieku. Pierwsza firma, która wyprodukowała ten lek, opracowała unikalną formułę. Ten rodzaj sterydów składa si..

SP Supertest 450 mg SP Laboratories

72.00€

SP Supertest 450 mg SP Laboratories kupić w Polsce Reprezentuje unikalną kompozycję 5 estrów testosteronu. Jest to w zasadzie mieszanka uniwersalnych zastosowań. SP Supertest pojawił się na rynku niedawno, ale zaczął zdobywać popularność dzięki swoj..

SP Sustanon 250 mg SP Laboratories

55.00€

Kup SP Sustanon SP Laboratories w Polsce na anaboliki-pl.com SP Sustanon jest stosowany w sportach zawodowych od wielu lat. Nadaje się do przygotowania do zawodów. Składa się on z kilku estrów testosteronu, co pomaga osiągnąć rezultaty w możliwie na..

SP Sustanon Forte 500 mg SP Laboratories

72.00€

Kup SP Sustanon Forte SP Laboratories w Polsce na anaboliki-pl.com SP Sustanon Forte jest od wielu lat stosowany w sportach wyczynowych. Nadaje się do przygotowania do zawodów. Składa się on z kilku estrów testosteronu, co pomaga osiągnąć rezultaty ..

7.00€

Sustamed (Sustandrol) 250 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce Ten produkt to steryd anaboliczny w postaci iniekcji, który wyróżnia się także działaniem androgennym. Działanie androgenne jest możliwe dzięki składowi leku Sustamed Balkan Pharmaceutical..

Sustanon - 250 250 mg Malay Tiger

6.00€

Opis: SUSTANON 1ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Klasyfikacja: steryd anaboliczny - Forma: Ampułka z roztworem - Czas trwania efektu: 3-4 tygodnie - Wzmocnienie smaku: obecne - Wpływ na czynność wątroby: nie obserwowano ..

Sustanon 250 mg Aburaihan

8.00€

Informacja dla osób chcących kupić Sustanon Aburaihan w Polsce Sustanon 250 mg jest popularny ze względu na swoje silne działanie anaboliczne. Pozwala na zdobycie dużej ilości mięśni w jak najkrótszym czasie oraz na zwiększenie możliwości własnego o..

Sustanon 250 mg Magnus Pharmaceuticals

60.00€

Sustanon 250 mg Magnus Pharmaceuticals kupić w Polsce Preparat łączony o przedłużonym uwalnianiu, składający się z 4 estrów testosteronu. Pozwala na kompleksowe podejście w przygotowaniu do zawodów. Jest popularny w Polsce, zwłaszcza wśród zawodowyc..

7.00€

Sportowcy, kulturyści wiedzą, że estry testosteronu są uważane za najsilniejszy i najbardziej skuteczny środek do przyrostu masy mięśniowej. Dlatego właściwy kurs będzie oparty na testosteronie. Firmy farmaceutyczne, a konkretnie holenderski producen..

Sustanon 250 mg Prime

55.00€

Sustanon 250 mg Prime kupić w Polsce Sustanon Prime to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej poszukiwanych leków w dziedzinie farmakologii, który jest powszechnie stosowany przez sportowców w kulturystyce, trójboju siłowym i podnoszeniu ciężarów..

Sustanon 250 mg Swiss Remedies

6.00€

Sustanon Swiss 250mg (Sustanon) - Producent: Swiss Remedies - Klasyfikacja: steryd anaboliczny - Forma uwalniania: butelka z roztworem - Czas trwania efektu: 3-4 tygodnie - Wzmocnienie smaku: obecne - Wpływ na czynność wątroby: nie ..

Sustanone Forte 250 mg Restek Laboratories

48.00€

Sustanone Forte 250 mg Restek Laboratories w Polsce Ze względu na swój unikalny skład Sustanone Forte 250 mg jest ceniony w sporcie zawodowym i amatorskim. Testosteron zawarty w preparacie ma inną szybkość wchłaniania i rozszerzony zakres działania...

T-400 Mix testosterone 400 mg Malay Tiger

7.00€

Opis: T-400 Mix (Testosterone Mix). - Klasa farmakologiczna: Sterydy anaboliczne - Producent: Malay Tiger, Malezja - Skład: Substancja:  Propionian testosteronu 30mg; fenylopropionian testosteronu 60mg; izokapronian testosteronu 60mg..

Testo Mix 400 mg Magnus Pharmaceuticals

82.00€

Informacja dla osób chcących kupić Testo Mix 400 mg w Polsce. Testo Mix 400 mg od Magnus Pharmaceuticals to połączenie Testosterone Enanthate w dawce 150 mg i Sustanonu 250 mg, który jest jego bazą. W ten sposób regulowany jest czas działania estrów..

Pokaż od 1 do 15 z 15 (1 Stron)


Sustanon 250 to produkt farmakologii sportowej przeznaczony do zwiększania objętości mięśni podczas ćwiczeń. Został on opracowany w 1970 roku.

Skład leku Sustanon:

 • propionian testosteronu;
 • dekanonian testosteronu;
 • fenylopropionian testosteronu;
 • izokapronian testosteronu.

Buy sustanon cena w Polsce jest preferowany przez sportowców, przedstawicieli sportów siłowych. Na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych dotyczących działania leku stwierdzono, że lek ten jest w stanie nie tylko poprawić formę fizyczną sportowca, ale także poprawić stan zdrowia zwykłych ludzi.

Cechy szczególne Sustanonu

Testosteron to męski hormon płciowy, który odgrywa ważną rolę wśród przedstawicieli silniejszej płci. Lek wpływa na czynność jąder, poprawia potencję i jest odpowiedzialny za jakość i ilość nasienia. Jeśli mężczyzna ma niewystarczającą ilość testosteronu w organizmie, zaleca się zakup sustanon 250 cena w Warszawie.

Skutki zażywania Sustanonu:

 • Podczas przyjmowania Sustanonu zwiększa się ilość testosteronu, estradiolu, dihydrotestosteronu i androstenedionu w organizmie;
 • zmniejsza się ilość globuliny;
 • przywrócone zostają hormony stymulujące pęcherzyki jajnikowe i luteinizujące;
 • zwiększa libido;
 • Poprawia się erekcja;
 • spalane są zapasy tłuszczu;
 • Sustanon normalizuje metabolizm;
 • obniża poziom lipoprotein;
 • poprawia ogólne napięcie ciała;
 • poprawia gęstość kości;
 • Wspomaga przyrost masy mięśniowej;
 • Utrzymuje dobry wygląd skóry;
 • Skóra nie wiotczeje po utracie wagi;
 • poprawia wrażliwość na insulinę u mężczyzn uzależnionych od insuliny;
 • Sustanon zmniejsza ilość cukru w osoczu krwi.

Kup sustanon opinie w Polsce jest polecany na naszej stronie. Tutaj znajdziesz szeroki wybór produktów farmaceutycznych dla sportowców od wiodących marek farmaceutycznych. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, o deklarowanej skuteczności, a przy prawidłowym stosowaniu nie powodują działań niepożądanych.

Opinie sportowców o Sustanonie

Sportowcy, którzy zdecydowali się na zakup sustanon 250 apteka w Polsce i zażywali go przez dłuższy czas, zauważyli wiele pozytywnych skutków zażywania tego leku.

Pozytywne skutki przyjmowania Sustanonu

 • szybki przyrost masy mięśniowej;
 • wysoka wydajność;
 • Już na drugi dzień po zażyciu leku efekt jest zauważalny;
 • Po zażyciu Sustanonu gwałtownie wzrasta apetyt;
 • Sustanon zwiększa poziom czerwonych krwinek w osoczu krwi;
 • Lek zwiększa popęd płciowy i libido.

Każdy zawodnik przyjmujący sustanon 250mg zauważy wszystkie korzyści płynące z przyjmowania tego rodzaju farmaceutyków. Podczas stosowania leku Sustanon nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Zwracamy Twoją uwagę na fakt, że niekontrolowane przyjmowanie Sustanonu prowadzi do różnego rodzaju działań niepożądanych.

Kurs dawkowania sustanonu

Czas przyjmowania sustanon 250 w aptece wynosi 6-8 tygodni. Zalecana dawka tego leku wynosi od 250 do 750 mg tygodniowo. Przed rozpoczęciem przyjmowania jakichkolwiek sterydów anabolicznych, w tym leku Sustanon, należy skonsultować się z lekarzem. Lekarz zaleci schemat dawkowania i czas trwania leku.

Przyjmowanie Sustanonu jako kursu "solo

Przyjmowanie sustanon sklep solo ma więcej zalet niż wad. Ze względu na fakt, że lek ten zawiera cztery formy testosteronu, ma on przemożny wpływ na organizm sportowca. W jednym produkcie połączono wszystkie możliwe korzyści płynące ze stosowania różnych estrów męskiego hormonu płciowego pochodzenia syntetycznego. Wszystko to jest potwierdzone ogromną liczbą pozytywnych opinii sportowców, którzy przyjmowali ten lek.

Kurs Sustanonu w połączeniu z Deca

Deca jest roztwór na bazie oleju, który jest używany do zastrzyków. Zastrzyki są podawane dożylnie. Lek ten charakteryzuje się długotrwałym działaniem i niskim indeksem androgennym. Kurs Sustanon w połączeniu z Deca jest podejmowane przez profesjonalnych sportowców, aby utrzymać sprawność fizyczną.

Leki Sustanon i Deca mają efekt synergiczny, zwiększając skuteczność siebie nawzajem, eliminując skutki uboczne powyższych leków. Po odbyciu kursu w organizmie zostaje przywrócona naturalna produkcja męskiego hormonu płciowego. Główną zaletą tego kursu jest jego całkowite bezpieczeństwo. Kurs Sustanon wraz z Deca nie uszkadza wątroby i nie jest toksyczny. Konieczne jest przyjmowanie leków ściśle według instrukcji.

Możliwe działania niepożądane związane z przyjmowaniem Sustanonu

Głównym skutkiem ubocznym przyjmowania Sustanonu jest to, że jego główny składnik aktywny może w każdej chwili przekształcić się w żeński hormon estrogen. Powoduje to przyrost masy ciała typu żeńskiego. Dlatego właśnie podczas przyjmowania Sustanonu zaleca się jego suplementację.

Jeśli zwiększona dawka jest przyjmowana przez dłuższy czas, organizm przyzwyczaja się do Sustanonu. Może to prowadzić do zaniku jąder. Działania niepożądane występują w przypadku stosowania leku przez okres dłuższy niż dwa miesiące.

Jeśli sportowiec woli kupić Sustanon w Polsce i przyjmować go przez długi czas, to lek ten powinien być łączony z innymi farmaceutykami. Nie zaleca się przyjmowania Sustanonu "solo" przez dłuższy czas.

Najczęstsze działania niepożądane to trądzik i trądzik pospolity, a także przerost gruczołu krokowego. Podczas stosowania leku Sustanon może wystąpić gorączka. Należy pamiętać, że działania niepożądane występują w przypadku przedawkowania, długotrwałego stosowania leku, a także w przypadku przekroczenia dawki. Przed zastosowaniem tego leku zdecydowanie zalecamy skonsultowanie się z lekarzem. Sportowiec powinien ocenić wszelkie ryzyko związane z przyjmowaniem środków farmakologicznych dla sportowców i być świadomym wszystkich korzyści. 

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge