Testosteron cypionat

8.00€

Cipandrol Balkan Pharmaceuticals: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Stosowane w Polsce praktycznie we wszystkich dyscyplinach sportowych, bez względu na wiek i doświadczenie zawodników. Okazało się, że jest to najskuteczniejszy sposób na przyrost mas..

Pharma Test C 250 mg Pharmacom Labs

58.00€

Pharma Test C 250 mg Pharmacom Labs kupić w Polsce Produkt o wysokim działaniu anabolicznym. Swoją popularność zyskał dzięki skuteczności i bezpieczeństwu na kursie. Jest stosowany w sporcie od ponad pół wieku i ma udowodnione pozytywne działanie. Z..

55.00€

SP Cypionate (Testosteron Cypionate) 200 mg SP Laboratories w Polsce Cypionian testosteronu to wstrzyknięcie oleju w celu leczenia stanu znanego jako "hipogonadyzm" (gdy organizm nie wytwarza wystarczającej ilości testosteronu). Testosteron Cypionat..

Test C (Testosterone Cypionate) 250 mg Magnus Pharmaceuticals

60.00€

Opis Test C 250 mg Magnus Pharmaceuticals Lek o przedłużonym działaniu. Został zsyntetyzowany znacznie później niż jego analogi. W praktyce sportowej w Polsce jest popularny od połowy ubiegłego wieku. Stosuje się go solo lub w połączeniu z innymi śr..

Testex pro - 250 250 mg Malay Tiger

6.00€

Opis produktu: Testex pro 250mg/ml Tygrys malajski (cypionat). - Klasyfikacja: Steroidy anaboliczne o przedłużonym czasie działania - Producent: Malay Tiger - Postać dawki: ampułka z roztworem oleju do wstrzykiwań - Czas trwania efektu: 1..

Testodex Cypionate 250 mg Sciroxx

44.00€

Testodex Cypionate 250 mg Sciroxx kupić w Polsce W ostatnim czasie farmakologia sportowa stała się tak powszechna, że daje sportowcom szansę na osiągnięcie w krótkim czasie pożądanych wyników w danej dyscyplinie sportowej. Testodex Cypionate od Scir..

Testosterone C 200 mg Prime

55.00€

W ostatnim czasie farmakologia sportowa stała się tak powszechna, że umożliwia sportowcom osiągnięcie w krótkim czasie zamierzonych celów w danej dyscyplinie sportowej. Testosterone C 200 mg Prime to doskonały sposób na poprawę wyników sportowych. Wy..

Testosterone Cypionate 200 mg Swiss Remedies

6.00€

Opis Podnazwa: Testosteron cypionate Swiss Remedies 250mg Zawartość: 250mg/ml Testosterone cypionate Swiss Remedies (10x1ml fiolka) Nazwa chemiczna: 4-androsten-3-on-17beta-ol, 17beta-hydroksy-androst-4-en-3-on. Działania niepożądane &..

Pokaż od 1 do 9 z 9 (1 Stron)


Hormon testosteron ma bezpośredni wpływ na organizm mężczyzny. Wpływa na funkcje seksualne, wzrost mięśni i siłę mężczyzn. Hormony te są syntetyzowane przez gruczoły płciowe. Wszystkie steroidy anaboliczne pochodzą od męskiego hormonu płciowego. Jednym z najbardziej popularnych i skutecznych leków w farmakologii sportowej jest testosteron cypionat. Ten lek jest estrem męskiego hormonu płciowego, który jest produkowany na bazie roztworu olejowego i ma dość długi okres półtrwania. Działanie na organizm zawdzięczają substancjom biologicznie czynnym. Cypionat testosteronu jest w stanie zgromadzić dodatkowe ilości azotu we włóknach mięśniowych, co prowadzi do zwiększonej produkcji białka. Kup testosteron cypionat cena w Polsce jest preferowany przez sportowców dążących do uzyskania najwyższej jakości objętości mięśni.

Cypionian testosteronu został opracowany w 1950 r. w laboratoriach amerykańskich. W momencie pojawienia się tego leku nie było na niego popytu, ponieważ był on analogiczny do enantatu testosteronu. Od 1960 roku Cypionat testosteronu zaczął być stosowany w celu poprawy stanu kości, leczenia menorrhagii i stymulacji spermatogenezy.

Główne cechy i zalety cypionianu testosteronu

Właściwości farmakologiczne cypionianu testosteronu:

 • stymuluje funkcje zewnętrznych narządów płciowych;
 • wpływa na rozwój drugorzędowych cech płciowych;
 • zwiększa libido;
 • wzmacnia potencję;
 • aktywuje spermatogenezę;
 • zmniejsza aktywność hormonów LH i FSH.

Testosteron cypionat sklep odnosi się do leków stosowanych w farmakologii sportowej, które hamują wytwarzanie żeńskich hormonów płciowych. W medycynie lek ten jest stosowany w leczeniu raka piersi.

Testosteron cypionat opinie ma wyraźny indeks anaboliczny. Sportowcy wolą testosteron cypionat gdzie kupić w Warszawie dla jakościowego przyrostu masy mięśniowej, poprawy syntezy białek i spalania nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej. Ten rodzaj farmaceutyków pozwala sportowcom na intensywny trening i szybką regenerację po ciężkim wysiłku fizycznym.

Jak stosować Testosteron Cypionate i w jakiej dawce?

Cypionian testosteronu ma długi okres półtrwania, wynoszący dwa tygodnie. Lek ten jest produkowany w postaci zastrzyków, a jego skład opiera się na roztworze olejowym. Zastrzyki są podawane domięśniowo. Głównie w górnej części pośladków.

Przed kupić testosteron cypionat w Polsce należy skonsultować się z lekarzem. Dawkę oblicza się w zależności od wieku sportowca, obecności jakichkolwiek chorób i przeciwwskazań. Sportowcy przyjmują ten lek w dawce od 200 do 500 mg z częstotliwością iniekcji raz na siedem dni. Przyjmowanie cypionianu testosteronu w dawkach większych niż 600 mg nie zwiększa jego skuteczności, a jedynie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Możliwe działania niepożądane związane z przyjmowaniem cypionianu testosteronu

Podczas stosowania testosteron cypionat online zwiększa się ilość estrogenów w organizmie. Zmiany te prowadzą do rozwoju ginekomastii.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania leku Testosteron Cypionate:

 • zwiększone pocenie się;
 • trądzik;
 • Zwiększony wzrost włosów na całym ciele;
 • Zwiększona erekcja;
 • znaczny wzrost libido;
 • bóle głowy;
 • drażliwość;
 • depresja;
 • wymioty, mdłości;
 • zawroty głowy.

Aby zapobiec wystąpieniu działań niepożądanych, przed zastosowaniem leku Testosteron Cypionate należy skonsultować się z lekarzem i przestrzegać zalecanego schematu dawkowania.

Leczenie po zakończeniu stosowania sterydu anabolicznego Testosteron Cypionate

Przyjmowanie steroidów anabolicznych hamuje produkcję męskich hormonów płciowych. Podczas stosowania testosteron cypionat w aptece dochodzi do aktywnego wytwarzania estrogenów. Należy przyjmować Anastrozol i Tamoxifen, aby przeciwdziałać skutkom ubocznym steroidów. Leki te zmniejszają ryzyko wystąpienia ginekomastii i mogą usunąć nadmiar płynów z organizmu sportowca.

Aby zapobiec objawom łysienia, sportowcom zaleca się stosowanie preparatu Propecia. Głównym działaniem tego leku jest zapobieganie przekształcaniu się testosteronu w dihydrotestosteron. Ponieważ Cypionat Testosteronu ma efekt odbicia i po jego zażyciu następuje utrata masy mięśniowej, zaleca się przyjmowanie Clenbuterolu, Somatotropiny i Insuliny.

Interakcje cypionianu testosteronu z innymi lekami

Gdy konieczne jest uzyskanie dużej ilości masy mięśniowej, sportowcy wolą kupić Testosteron Cypionate w Polsce i połączyć go z Turinabol. Biorąc udział w tym kursie przez 8 tygodni, można uzyskać do 9 kg wysokiej jakości mięśni. Kurs ten powinien być stosowany w dawce 200 mg Testosteron Cypionate wraz z 30 mg Turinabol.

Wielu sportowców łączy Cypionat Testosteronu z metanem. To połączenie jest bardzo popularne w kulturystyce. Podczas jednego kursu można uzyskać od 8 do 13 kg masy mięśniowej. Dawkowanie tych leków jest dobierane indywidualnie przez lekarza. Jednak dawka Testosteronu Cypionate waha się od 200 do 500 mg na tydzień, a Methandrostenolonu od 30 do 40 mg.

Gdy konieczne jest wysuszenie tkanki mięśniowej, sportowcy wolą kupić Testosteron Cypionate w Warszawie i połączyć go z metanem. Podczas takiego kursu można uzyskać od 5 do 9 kg wysokiej jakości tkanki mięśniowej.

Kup Testosteron Cypionate preferuje duża liczba sportowców, ponieważ lek ma najwyższą jakość, skuteczność, a wynik jest widoczny od razu. Cena Testosteron Cypionate na naszej stronie jest bardzo przystępna.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge