Testosteron enanthate

8.00€

Enandrol (Testosterona E) 250 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce Enandrol firmy Balkan Pharmaceuticals to długo działający testosteron, silny steryd androgenny, którego okres aktywności w organizmie wynosi 2-3 tygodnie. Z pomocą tego sterydu sportow..

Enanthal - 250 250 mg Malay Tiger

6.00€

Opis: ENANTHAL- 250mg/ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Postać dawki: Fiolka do wstrzykiwań domięśniowych - Aktywność: 15 dni - Odtwarzanie w systemie: do 3 miesięcy - Aktywność anaboliczna: około 100% - Aktywność androgenic..

Pharma Test E 300 mg Pharmacom Labs

60.00€

Pharma Test E 300 mg Pharmacom Labs: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Pharma Test E 300 mg to steryd generyczny stosowany w sporcie i przez amatorów. Od dziesięcioleci stosuje się go w celu zwiększenia masy mięśniowej. Jego działanie utrzymuje się d..

55.00€

SP Enanthate (Testosteron Enanthate) SP Laboratories kupić w Polsce SP Enanthate jest dość silny steryd anaboliczny i androgenny produkowane przez firmę farmaceutyczną SP Laboratories z Mołdawii. Podstawą jego działania jest substancja czynna enanth..

Test E (Testosterone Enanthate) 250 mg Magnus Pharmaceuticals

60.00€

Informacja dla osób chcących kupić Test E Magnus Pharmaceuticals w Polsce W sporcie stosuje się wiele środków, aby zwiększyć aktywność fizyczną. Najbardziej popularne wśród zawodowych sportowców są sterydy różnego rodzaju. Ich szybkie i skuteczne dz..

Testo Mix 400 mg Magnus Pharmaceuticals

82.00€

Informacja dla osób chcących kupić Testo Mix 400 mg w Polsce. Testo Mix 400 mg od Magnus Pharmaceuticals to połączenie Testosterone Enanthate w dawce 150 mg i Sustanonu 250 mg, który jest jego bazą. W ten sposób regulowany jest czas działania estrów..

Testo Ripped - 400 400 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Testo Ripped -400mg/ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Klasa produktu: Sterydy anaboliczne - Skład: enanthate testosteronu 200mg; enanthate trenbolonu 100mg; enanthate drostanolonu 100mg - Postać dawki: roztwór do wstrzykiwań..

Testodex Enanthate 250 mg Sciroxx

42.00€

Testodex Enanthate 250 mg Sciroxx: opis Testodex Enanthate 250 mg firmy Sciroxx jest długo działającym produktem sterydowym, który (głównie) normalizuje normalną produkcję testosteronu u profesjonalnych kulturystów i powerlifterów. Lek jest w stanie..

Testosterona E 250 mg Prime

55.00€

Kup Testosterona E 250 mg Prime w Polsce Enanthate jest sterydem, który ma silne działanie androgenne i umiarkowane działanie anaboliczne. W związku z tym wszyscy sportowcy uprawiający trójbój siłowy stosują go w celu efektywnego przyrostu masy mięś..

Testosterone Depo 250 mg Organon

9.00€

Opis produktu Testosteron Depo 250 mg Organon Preparaty oparte na testosteronie różnią się czasem działania, skutecznością i ceną. Enanthate jest najdłużej trwającym estrem o silnym działaniu anabolicznym i androgenicznym. Lek stosowany jest w różny..

Testosterone Enanthate 250 mg Aburaihan

6.00€

Kup Testosterone Enanthate 250 mg Aburaihan w Polsce Testosterone Enanthate 250 mg przez Aburaihan jest przedłużone działanie preparatu sterydowego, który (głównie) normalizuje normalną produkcję testosteronu w profesjonalnej kulturystyce lub powerl..

Testosterone Enanthate 250 mg Swiss Remedies

6.00€

Podtytuł: Testosteron enanthate Swiss Remedies 250mg Zawartość: 250mg/ml Testosterone enanthate Swiss Remedies (10x1ml Amp) Nazwa chemiczna: 4-Androsten-3-on-17beta-ol 17beta-hydroksy-a ndrost-4-en-3-on. Działania niepożądane: Testosteron je..

Pokaż od 1 do 12 z 12 (1 Stron)


Testosteron Enanthate jest najbardziej popularnym sterydem anabolicznym w sporcie. Jest on popularny we wszystkich dyscyplinach, zarówno wśród amatorów, jak i zawodowych sportowców. Lek ten jest oparty na długim estrze testosteronu. Ten aktywny składnik jest szeroko znany w branży sportowej i cieszy się doskonałymi opiniami.

Historia powstania i stosowania Enanthate testosteronu

Testosteron enanthate cena został po raz pierwszy zsyntetyzowany w 1952 roku. W początkowym okresie swojego istnienia lek ten miał postać płynnej zawiesiny o krótkim czasie działania, co oznaczało konieczność dość częstego wykonywania zastrzyków. Z powodu tej niedogodności zaczęto udoskonalać sterydy anaboliczne i stworzono Propionian Testosteronu. Później wprowadzono Enanthate Testosteronu, który miał dłuższy czas działania.

Zalety i charakterystyka Enanthate Testosteronu

Testosteron enanthate sklep jest sterydem, który jest używany do zwiększenia masy mięśniowej. Charakteryzuje się wysokim poziomem indeksu anabolicznego i androgennego. Jest on stosowany jako punkt odniesienia przy ocenie innych leków w farmakologii sportowej. Testosteron Enanthate zatrzymuje płyny w organizmie, przyczynia się do jakości i szybkiej rekrutacji masy mięśniowej.

Główną cechą Testosteron Enanthate jest jego długotrwałe działanie na organizm. Ze względu na to, że w składzie chemicznym znajduje się długi ester, czas działania jest dość długi. Po wstrzyknięciu domięśniowym maksymalne stężenie leku w osoczu krwi obserwuje się w drugim dniu. Następnie substancja czynna powoli i równomiernie rozprzestrzenia się w organizmie. Okres półtrwania leku wynosi 8 dni. Z tego powodu, wstrzykując Testosteron Enanthate raz w tygodniu.

Główne właściwości Enanthate Testosteronu:

 • przyspieszona synteza białek;
 • Retencja azotu w tkance mięśniowej;
 • Ma wysoki indeks anaboliczny;
 • zwiększa liczbę czerwonych krwinek w osoczu krwi;
 • zwiększa anabolizm;
 • zwiększona produkcja insulinopodobnego czynnika wzrostu 1;
 • blokuje glikokortykosteroidy.

Testosteron enanthate gdzie kupić w Polsce na naszej stronie internetowej.

Zalecany schemat dawkowania i sposób podawania

Testosteron enanthate online w Warszawie i Polsce jest preferowany przez sportowców wszystkich dyscyplin sportowych i użytku domowego. W celu bezpiecznego stosowania należy wcześniej skonsultować się z lekarzem i zastosować określony schemat podawania leku. Dawkowanie zależy od doświadczenia sportowca.

Zalecenia dotyczące przyjmowania leku Testosteron Enanthate:

 • Początkujący biorą Testosteron Enanthate w dawce od 200 do 250 mg na tydzień;
 • Sportowcy i amatorzy przyjmują ten produkt w dawce od 300 do 500 mg;
 • Zawodowi sportowcy wstrzykują Testosteron Enanthate w dawce od 500 do 1000 mg;
 • W bardzo rzadkich przypadkach zawodowi sportowcy stosują ten steryd w dawce do 2000 mg tygodniowo.

Czas trwania przyjmowania Testosteron Enanthate zależy całkowicie od celów i życzeń sportowca. Najczęściej okres przyjmowania leku wynosi od 8 do 16 tygodni. Doskonałe wyniki można uzyskać już w trzecim tygodniu stosowania sterydów. Jeśli sportowiec chce uzyskać masę mięśniową w jak najkrótszym czasie, konieczne jest przyjęcie podwójnej dawki w pierwszym tygodniu przyjmowania preparatu. Należy pamiętać, że przed podaniem leku w takiej dawce należy skonsultować się z lekarzem.

Testosteron enanthate opinie wstrzykuje się w górną część pośladków. Dzięki temu zastrzykowi można zminimalizować ryzyko uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych. Zastrzyki są wykonywane głęboko, przy użyciu igły o długości 4-5 cm. Po wstrzyknięciu preparatu miejsce wstrzyknięcia należy masować okrężnymi ruchami. Zapewnia to lepszy przepływ krwi i doskonałe rozprowadzenie leku. Nie zaleca się stosowania wstrzyknięć Testosteronu Enanthate do mięśni przywodzicieli, ponieważ preparat jest oparty na roztworze olejowym i w miejscu wstrzyknięcia może wystąpić stan zapalny.

Efekty uboczne stosowania Enantanu testosteronu

Kupić testosteron enanthate ulega aromatyzacji, co powoduje rozwój ginekomastii i wzrost ciśnienia krwi. W celu skompensowania działań niepożądanych spowodowanych przyjmowaniem tego leku stosuje się zastrzyki lub tabletki antyestrogenowe. Najczęstsze działania niepożądane to łysienie, zwiększony porost włosów na ciele i trądzik. Lek ten ma umiarkowany negatywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Jak każdy inny steryd anaboliczny, Testosteron Enanthate tłumi naturalną produkcję męskich hormonów płciowych. Lek ten jest surowo zabroniony dla osób z zaburzeniami psychicznymi, ponieważ może zwiększać agresję.

Leczenie po zakończeniu stosowania Enanthate Testosteronu

Terapia po leczeniu anabolicznym jest obowiązkowa i niezbędna w przypadku łączenia steroidów z innymi lekami. Aby zablokować działanie estrogenów, zaleca się przyjmowanie Anastrozolu lub Tamoksyfenu. Clomid powinien być stosowany w celu szybszego przywrócenia produkcji męskich hormonów płciowych. Wielu kulturystów i sportowców sięga po takie leki, jak insulina, hormon wzrostu i Clenbuterol, aby odwrócić efekt odbicia.

Interakcje enanthate testosteronu z innymi lekami stosowanymi w farmakologii sportowej

Duża liczba sportowców wolą testosteron enanthate w aptece i połączyć go z innymi lekami. W zależności od celów, jakie chce osiągnąć sportowiec, należy zastosować różne leki.

Główne kierunki stosowania Testosteron Enanthate są:

 • Dla zwiększenia wzrostu mięśni i poprawy wyników siłowych Testosteron Enanthate jest połączony ze Stanozololem;
 • Testosteron Enanthate współpracuje z Turinabolem i Boldenonem w celu uzyskania wysokiej jakości przyrostu masy mięśniowej;
 • Zwiększenie liczby włókien mięśniowych i stosowanie Enanthate Testosteronu w połączeniu z Octanem Trenbolonu i Winstrolem w okresie "suszenia".
 • W celu wysuszenia tkanek mięśniowych w maksymalnym stopniu, Trenbolone Acetate, Masteron, Stanozolol są dodawane do kursu Testosteron Enanthate.

Cena Testosteron Enanthate jest bardzo przystępna, a zatem wolą kupić ten produkt dużą liczbę sportowców. Na naszej stronie internetowej można kupić Testosteron Enanthate od różnych producentów w przystępnej cenie. Strona oferuje wyłącznie oryginalne produkty światowych marek z dziedziny farmakologii sportowej.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge