Testosteron fenylopropionian

Test PH100 100 mg Magnus Pharmaceuticals

54.00€

Opis Test PH100 100 mg Magnus Pharmaceuticals Produkt, któremu zaufali na całym świecie zarówno profesjonaliści, jak i miłośnicy aktywnego stylu życia. Wbrew powszechnym przekonaniom o szkodliwości substancji anabolicznych, wiele osób stosuje steryd..

Pokaż od 1 do 1 z 1 (1 Stron)


Testosteron fenylopropionian jest formą męskiego hormonu płciowego pochodzenia syntetycznego. Właściwości tego leku są nieco pośrednie między enantatem a propionatem. Kup Testosteron Phenylpropionate w Polsce preferuje sportowców, którzy chcą osiągnąć ogromny sukces w sporcie bez konieczności wykonywania częstych zastrzyków.

Cechy szczególne fenylopropionianu testosteronu

Testosteron to męski hormon płciowy, który jest wytwarzany przez komórki Leydiga i korę nadnerczy. U kobiet hormon ten jest wytwarzany przez jajniki. Testosteron fenylopropionian cena sam w sobie jest mało aktywny i w rzeczywistości nie oddziałuje z receptorami androgenowymi. Przekształcenie tego hormonu w dihydrotestosteron odbywa się przy udziale enzymu 5-alfa-reduktazy. Fenylopropionian testosteronu działa przez pięć dni. Efekty działania tego estru są podobne do innych form testosteronu. Najczęstszymi nabywcami fenylopropionianu testosteronu w Warszawie są sportowcy, którzy muszą schudnąć.

Profil steroidowy Fenylopropionian testosteronu:

 • Aktywność anaboliczna wynosi 100% w stosunku do testosteronu;
 • Indeks androgenny wynosi 100%;
 • Fenylopropionian testosteronu hamuje działanie osi podwzgórze-przysadka-jajniki;
 • Lek nie jest toksyczny dla wątroby;
 • Jest ona dostępna w formie iniekcji;
 • Działa w organizmie przez 4-5 dni.

Skutki przyjmowania leku Fenylopropionian testosteronu:

 • wolumetryczny przyrost masy mięśniowej;
 • Utlenowanie mięśni;
 • Przyjmowanie tego produktu powoduje dodatni bilans azotowy;
 • zwiększa się ilość insulinopodobnego czynnika wzrostu 1;
 • organizm szybciej się regeneruje po intensywnym wysiłku fizycznym;
 • zwiększona wytrzymałość;
 • powstają nowe czerwone ciałka krwi;
 • zwiększa się liczba czerwonych krwinek;
 • rozwijają się drugorzędne cechy płciowe;
 • poprawia spermatogenezę;
 • Spala nadmiar tkanki tłuszczowej.

Kup testosteron fenylopropionian sklep wolą dużą liczbę sportowców, którzy muszą budować masę mięśniową, spalić nadmiar tłuszczu, zwiększyć wytrzymałość i nie mają częstych zastrzyków.

Fenylopropionian testosteronu Kurs przyjmowania leku

Początkujący pacjenci powinni rozpocząć przyjmowanie testosteron fenylopropionian w aptece od najniższej zalecanej dawki. Osoby początkujące powinny przyjmować fenylopropionian testosteronu w dawce 100 mg, wstrzykiwanej raz na trzy dni. Czas trwania kursu wynosi 4-6 tygodni. Niskie dawki tego leku są bardzo skuteczne i nie powodują skutków ubocznych.

Zawodowi sportowcy często zwiększają dawki kupić testosteron fenylopropionian. Aby przeciwdziałać skutkom ubocznym dużych dawek, należy przyjmować antyestrogeny lub inhibitory aromatazy. Tamoksyfen jest stosowany w terapii po zakończeniu leczenia. Blokery kortyzolu powinny być stosowane po zakończeniu leczenia steroidami. Leki te zapewniają zachowanie masy mięśniowej i zmniejszenie efektu odbicia. Aby wzmocnić efekt, zaleca się stosowanie odpowiedniej diety.

Interakcje fenylopropionianu testosteronu z innymi lekami

Duża liczba sportowców woli łączyć fenylopropionian testosteronu z następującymi sterydami: Masterone, Primobolan, Trenbolon, Stanozolol. Dawkowanie tych preparatów należy rozważać w sposób odpowiedzialny w trakcie kursów łączonych. Suma wszystkich leków wstrzykiwanych do organizmu nie powinna przekraczać dawki farmaceutyku w kursie "solo". Kursy łączone mają działanie synergistyczne, tzn. każdy lek wzmacnia działanie drugiego. Skuteczność takich kursów jest znacznie wyższa niż w przypadku stosowania leków z zakresu farmakologii sportowej oddzielnie.

Możliwe działania niepożądane związane z przyjmowaniem fenylopropionianu testosteronu

Testosteron fenylopropionian opinie, podobnie jak każda inna postać testosteronu, ma wysoką aktywność androgenną. Po przekształceniu w estrogeny i dihydrotestosteron prowadzi do zatrzymania nadmiaru płynów w organizmie. Skutkuje to ginekomastią, trądzikiem i łysieniem, przerostem gruczołu krokowego u mężczyzn i maskulinizacją u kobiet.

Wszystkie działania niepożądane spowodowane przyjmowaniem fenylopropionianu testosteronu wynikają z przekroczenia dawki. Zaleca się przyjmowanie inhibitorów aromatazy i przestrzeganie schematu postępowania po zakończeniu leczenia w celu zmniejszenia działań niepożądanych.

Opinie sportowców na temat fenylopropionianu testosteronu

Testosteron fenylopropionian gdzie kupić w Polsce jest często preferowany przez początkujących. Do pozytywnych efektów należy wysoka jakość uzyskanej masy mięśniowej, niewielkie zjawisko odbicia i doskonała tolerancja organizmu. Ważną zaletą tego leku jest jego niska cena. Phenylpropionate testosteronu jest podstawowym sterydem anabolicznym dla początkujących. Doświadczeni sportowcy wolą przyjmować go w połączeniu z innymi preparatami. Ponieważ testosteron fenylopropionian online ma dużą liczbę pozytywnych opinii, możemy stwierdzić, że ten steryd jest bardzo skuteczny, w popytu, a gdy podjęte prawidłowo, to nie wykazują żadnych działań niepożądanych.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge