Testosteron propionat

Pharma Test P 100 mg Pharmacom Labs

54.00€

Pharma Test P 100 mg Pharmacom Labs w Polsce Propionian ma krótki łańcuch i działa na organizm tylko przez kilka dni. Pomimo częstych wstrzyknięć, sportowcy preferują ten ester. Pharma Test P 100 mg pomaga w szybkim przyroście masy ciała i poprawie ..

6.00€

Opis Propandrol (Testosterone P) 100 mg Balkan Pharmaceuticals Propandrol (Testosterone P) 100 mg od najpopularniejszej firmy Balkan Pharmaceuticals jest najbardziej popularnym i poszukiwanym produktem w zastrzykach na rynku farmakologii sportowej, ..

Propionate-100 100 mg Malay Tiger

5.00€

PROPIONAT 100mg/1ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger -Klasa: Sterydy anaboliczne -Postać dawki: Ampułka roztwór do wstrzykiwań -Anaboliczna aktywność: około 100% -aktywność androgeniczna: 100% -Przemiana estrogenów (aromatyzacja..

Ripped - 250 250 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Ripped - 250 Malay Tiger - Producent: Malay Tiger Składniki: - Trenbolone Acetate -75mg - Drostanolone Propionate -75mg - Propionian testosteronu -100mg ZAWARTOŚĆ: 250mg/ml (10amp/1ml) Składnik aktywny: Ripped - 250mg Ma..

SP Cut-Stack 150 mg SP Laboratories

67.00€

SP Cut-Stack 150 mg SP Laboratories kupić w Polsce SP Cut-Stack 150 mg to nowa i jedna z pierwszych mieszanek sterydowych od SP Laboratories Moldova. Ta kompozycja sterydów jest przeznaczona do osuszania i spalania podskórnej tkanki tłuszczowej przy..

SP Propionate (Testosteron Propionate) 100 mg SP Laboratories

48.00€

SP Propionate 100 mg SP Laboratories: kupuj w Polsce Jest to steryd o wysokiej aktywności anabolicznej i androgennej, produkowany przez SP Laboratories. Jest on oparty na estrze testosteronu, propionianie testosteronu, który jest niezwykle popularny..

Test P (Testosterone Propionate) 100 mg Magnus Pharmaceuticals

54.00€

Test P (Testosterone Propionate) 100 mg Magnus Pharmaceuticals w Polsce Krótko estrowy steryd o wysokim działaniu anabolicznym. Podobnie jak inne rodzaje testosteronu, został on stworzony w ubiegłym wieku. W medycynie był wykorzystywany do leczenia ..

Test-Prop 100 mg Organon

5.00€

Informacja dla osób chcących kupić Test-Prop Organon w Polsce Propionian jest najkrótszym estrem, więc zastrzyki trzeba robić często, co może wydawać się niezbyt wygodne. Jednak już po pierwszym zastrzyku sportowiec poczuje przypływ siły eksplozywne..

Testo Ripped 250 mg Magnus Pharmaceuticals

82.00€

Informacja dla osób chcących kupić w Polsce Testo Ripped Magnus Pharmaceuticals Skład: Testosterone Propionate 100 miligramów; Trenbolone Acetate 75 mg; Masterone (Drostanolone Propionate) 75 mg. Testo Ripped firmy Magnus Pharmaceuticals to ..

Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals

102.00€

Opis Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals Testo Ripped firmy Magnus Pharmaceuticals zawiera: Testosterone Enanthate - 200 mg; Trenbolone Enanthate - 100 mg; Drostanolone Enanthate - 100 mg. Testo Ripped 400 mg Magnus Pharmaceuticals na..

Testodex Propionate 100 mg Sciroxx

42.00€

Informacje dla osób chcących kupić Testodex Propionate Sciroxx w Polsce. Propionian jest najszybszym estrem, dlatego zastrzyki należy wykonywać energicznie, co może nie być zbyt wygodne. Jednak już po pierwszym zastrzyku sportowiec odczuwa gwałtowny..

Testosterone P 100 mg Prime

50.00€

Testosterone P 100 mg Prime: kup steryd w Polsce Testosteron P 100 mg jest jednym z najpopularniejszych sterydów anabolicznych stosowanych w kulturystyce i innych sportach siłowych w Polsce. Działanie Propionianu testosteronu ma na celu zwiększenie ..

Testosterone Propionate 100 mg Aburaihan

6.00€

Kupić Testosterone Propionate 100 mg Aburaihan w Polsce Składnik aktywny został stworzony w połowie ubiegłego wieku i zyskał popularność nie tylko w medycynie, ale i w sporcie. Sportowcy wykorzystują go do budowania wysokiej jakości masy mięśniowej ..

Testosterone Propionate 100 mg Swiss Remedies

6.00€

Podtytuł: Testosterone Propionate 100 mg Swiss Remedies Zawartość: 100 mg/ml Swiss Remedies Testosterone Propionate (10x1 ml ampułka) Nazwa chemiczna: 4-androsten-3-on-17beta-ol, 17beta-hydroksy-androst-4-ene-3-on. Działania niepożądane: Tes..

Pokaż od 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Testosteron propionat to wysokiej jakości steryd anaboliczny w formie iniekcji. Działanie produktu jest podobne do enanthate i acetate testosteronu. Główna różnica polega na obecności zmienionej cząsteczki testosteronu i dołączonego estru kwasu propionowego.

Charakterystyka farmakologiczna propionianu testosteronu:

 • aktywność androgenna i anaboliczna wynosi 100% w stosunku do testosteronu;
 • Lek ten charakteryzuje się wysokim współczynnikiem konwersji do estrogenów;
 • nietoksyczny dla wątroby;
 • Czas działania na organizm sportowca wynosi 48-72 godziny;
 • hamuje oś podwzgórze-przysadka-jajniki;
 • Największe działanie leku występuje w zastrzykach;
 • Działanie propionianu testosteronu jest zmniejszone przez 1-1,5 dnia.

Podczas kontroli antydopingowej narkotyk jest wykrywany w ciągu 45-60 dni od ostatniego wstrzyknięcia.

Korzyści i skutki przyjmowania Propionianu Testosteronu

Efekty przyjmowania testosteron propionat cena są zauważalne już po pierwszym wstrzyknięciu.

Skutki przyjmowania Propionianu testosteronu:

 • Zwiększa wytrzymałość;
 • zwiększa wytrzymałość;
 • zwiększa objętość mięśni szkieletowych;
 • aktywuje lipolizę;
 • Spala nadmiar tkanki tłuszczowej;
 • Zapewnia szybką regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym;
 • Zmniejsza ilość "złego" cholesterolu we krwi;
 • Ma działanie wzmacniające i chroni organizm przed ryzykiem wystąpienia chorób układu krążenia;
 • zwiększa popęd płciowy.

Testosteron propionat gdzie kupić w Polsce preferowane przez sportowców, którzy chcą poprawić jakość, sztywność, gęstość swoich mięśni. Preparat wspomaga usuwanie nadmiaru płynów z organizmu, dzięki czemu jest bardzo popularny wśród sportowców w okresie "suszenia". Korzystanie z tego sterydu anabolicznego w krótkim czasie można stać się właścicielem ciała ulgi i mięśni jakości.

Główne cechy charakterystyczne przyjmowania Propionianu Testosteronu

Testosteron propionat sklep jest wstrzykiwany do organizmu. Zastrzyki są najczęściej podawane w mięśnie deltoidalne, pośladkowe i trójgłowe. Pojedyncza dawka wynosi 100 mg. Należy pamiętać, że co trzecia dawka powinna być o połowę mniejsza od poprzedniej. Czas trwania leczenia waha się od 8 do 16 tygodni. Kulturyści przyjmują Propionian Testosteronu przez 12 tygodni. Najlepszy sposób na uzyskanie testosteron propionat online w Warszawie z dostawą w ilości potrzebnej na cały kurs.

Możliwe działania niepożądane związane z przyjmowaniem propionianu testosteronu

Najczęstsze możliwe działania niepożądane to przekrwienie i bolesność w miejscu wstrzyknięcia. Z tego powodu zaleca się zmianę miejsca wstrzyknięcia. W trakcie przyjmowania testosteron propionat opinie zachowanie sportowców staje się bardziej agresywne.

Większość działań niepożądanych podczas przyjmowania Propionianu Testosteronu opiera się na konwersji estrogenu i dihydrotestosteronu.

Główne działania niepożądane związane z przyjmowaniem Propionianu testosteronu to:

 • trądzik;
 • ginekomastia;
 • łysienie;
 • Zwiększony wzrost włosów na ciele;
 • przerost gruczołu krokowego;
 • Maskulinizacja podczas stosowania Propionianu testosteronu u kobiet.

Pomimo dużej liczby możliwych działań niepożądanych, przyjmowanie Propionianu testosteronu w umiarkowanych dawkach nie ma negatywnego wpływu na wątrobę, nerki i inne narządy wewnętrzne. Podczas przyjmowania tego sterydu dochodzi do naturalnego zahamowania produkcji testosteronu. Normalne funkcjonowanie tła hormonalnego zawodnika normalizuje się w ciągu 2-3 miesięcy po ukończeniu kursu. Ze względu na wysoką aktywność androgenną Propionian Testosteronu, ten steryd nie jest zalecany do stosowania przez kobiety.

Zalecenia dotyczące terapii po zakończeniu kursu

Kupić testosteron propionat w Polsce powinien być kupowany razem z innymi produktami farmakologicznymi do terapii po zakończeniu kursu. Produkty SCT są w stanie zrekompensować skutki uboczne występujące podczas leczenia anabolicznego. Najczęściej stosowanym lekiem z grupy Propionian testosteronu jest tamoksyfen. Jeśli chcesz utrzymać odpowiednią ilość masy mięśniowej, warto zacząć przyjmować blokery kortyzolu. Podczas stosowania tego anabolika oraz w okresie po zakończeniu kuracji sportowcowi zaleca się stosowanie odpowiedniej diety. Jeśli kulturysta przyjmuje Propionian Testosteronu dłużej niż 10 tygodni, powinien zacząć przyjmować zastrzyki z Gonadotropiny raz w tygodniu w dawce 500 ml, począwszy od 14. dnia.

Interakcje Propionianu testosteronu z innymi steroidami anabolicznymi

Jedną z zalet testosteron propionat w aptece jest to, że może być stosowany jako samodzielny produkt i w połączeniu z innymi sterydami anabolicznymi. Najczęstsze kombinacje tego leku to: Proviron, Stanozolol i Masteron. Za pomocą powyższych leków można budować masę mięśniową i stosować je w okresie "suszenia".

Przed zakupem Testosterone Propionate w Polsce należy skonsultować się z trenerem lub lekarzem, aby ustalić indywidualny tok leczenia i dobrać optymalną dawkę. Lek ten należy wstrzykiwać raz na dwa dni. Dawka początkowa dla początkujących wynosi 50 mg. Zawodowi sportowcy stosują ten lek w dawce 100 mg.

Na naszej stronie internetowej możesz kupić Testosterone Propionate w znacznie niższej cenie niż w innych sklepach. Można tu znaleźć oryginalne, wysokiej jakości i skuteczne produkty dla sportowców.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge