Trenbolon

49.00€

Acetate Forte 75 mg Restek Laboratories kupić w Polsce Produkt stosowany w praktyce sportowej przez mężczyzn i kobiety. Stosowany głównie w celu przyspieszenia wzrostu mięśni, ale czasami również podczas suszenia w celu utrzymania objętości. Pozwala..

Pharma 3 Tren 200 mg Pharmacom Labs

110.00€

Pharma 3 Tren 200 mg Pharmacom Labs kupić w Polsce Pharma 3 Tren 200 mg to niezwykle silny steryd anaboliczno-androgenny (500% anabolicznych i 400% androgennych efektów endogennego testosteronu) produkowany przez PharmaCom Labs. Charakteryzuje się r..

Pharma TREN 50 50 mg Pharmacom Labs

55.00€

Pharma TREN 50 50 mg Pharmacom Labs kupić w Polsce Ta forma Trenbolonu jest bardzo skuteczny na ciało bez konsekwencji zdrowotnych. Nie jest to produkt estrowy wytwarzany na bazie wody. Z tego powodu szybko znika z organizmu, co jest ważne dla doświ..

Pharma TREN А 100 mg Pharmacom Labs

67.00€

Informacje dla osób chcących kupić Pharma TREN A 100 mg w Polsce Uniwersalny steryd przyspieszający wzrost mięśni. Został on opracowany w XX wieku wyłącznie do celów weterynaryjnych. Po wprowadzeniu hormonu na rynek sportowcy zaczęli aktywnie stosow..

Pharma TREN Е 200 mg Pharmacom Labs

105.00€

Pharma TREN E 200 mg Pharmacom Labs kupić w Polsce Pharmacom Labs nie ma lepszego sterydu niż Pharma TREN E 200 mg na obecnym etapie rozwoju farmaceutyków sportowych. Ma kilkakrotnie większą aktywność anaboliczną i androgenną niż testosteron. Produk..

Ripped - 250 250 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Ripped - 250 Malay Tiger - Producent: Malay Tiger Składniki: - Trenbolone Acetate -75mg - Drostanolone Propionate -75mg - Propionian testosteronu -100mg ZAWARTOŚĆ: 250mg/ml (10amp/1ml) Składnik aktywny: Ripped - 250mg Ma..

SP Cut-Stack 150 mg SP Laboratories

67.00€

SP Cut-Stack 150 mg SP Laboratories kupić w Polsce SP Cut-Stack 150 mg to nowa i jedna z pierwszych mieszanek sterydowych od SP Laboratories Moldova. Ta kompozycja sterydów jest przeznaczona do osuszania i spalania podskórnej tkanki tłuszczowej przy..

SP Parabolan 100 mg SP Laboratories

89.00€

SP Parabolan 100 mg SP Laboratories: kupić w Polsce na anaboliki-pl.com Parabolan to nazwa handlowa znanego wszystkim sportowcom anabolika, a mianowicie trenbolonu. Nie jest on jednak zawarty w czystej postaci, ale jako substancja czynna rozpuszczon..

SP Supertren 200 mg SP Laboratories

86.00€

SP Supertren 200 mg SP SP Laboratories w Polsce Steryd, który stał się popularny ze względu na najszybsze działanie i brak aromatu. Pierwotnie stosowano ją w hodowli bydła, co nie przeszkodziło w stosowaniu jej w praktyce przez sportowców. Od ponad ..

85.00€

Kup SP Trenbolon Forte (Trenbolon Enanthate) SP Laboratories w Polsce Steryd, który stał się popularny ze względu na najszybsze działanie i brak aromatu. Pierwotnie stosowano ją w hodowli bydła, co nie przeszkodziło w stosowaniu jej w praktyce przez..

SP Trenbolon Mix 150 mg SP Laboratories

85.00€

Opis SP Trenbolon Mix 150 mg SP Laboratories Produkt, który szybko zyskał popularność wśród sportowców i amatorów. Mieszanka składa się z kilku potężnych sterydów Trenbolonu. Jest on ceniony za maksymalne działanie natychmiast po wstrzyknięciu i wyg..

SP Trenbolon Е (Trenbolone Enanthate) 100 mg SP Laboratories

85.00€

Informacje dla osób chcących kupić SP Trenbolon E 100 mg SP Laboratories w Polsce. Lek, o którym kiedyś było głośno wśród sportowców i amatorów. Steroid ten został zsyntetyzowany w 67 roku XX wieku. Jego zastosowanie obejmowało hodowlę bydła. Hormon..

SP Trenbolone (Trenbolone Acetate) 75 mg SP Laboratories

65.00€

SP Trenbolon (Trenbolone Acetate) SP Laboratories: kupić steryd w Polsce Trenbolon jest trzykrotnie silniejszy od testosteronu i czterokrotnie skuteczniejszy od nandrolonów. Substancja ta ma wyjątkowe właściwości dzięki swoim składnikom. SP Trenbolo..

Testo Ripped - 400 400 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Testo Ripped -400mg/ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Klasa produktu: Sterydy anaboliczne - Skład: enanthate testosteronu 200mg; enanthate trenbolonu 100mg; enanthate drostanolonu 100mg - Postać dawki: roztwór do wstrzykiwań..

Testo Ripped 250 mg Magnus Pharmaceuticals

82.00€

Informacja dla osób chcących kupić w Polsce Testo Ripped Magnus Pharmaceuticals Skład: Testosterone Propionate 100 miligramów; Trenbolone Acetate 75 mg; Masterone (Drostanolone Propionate) 75 mg. Testo Ripped firmy Magnus Pharmaceuticals to ..

Pokaż od 1 do 15 z 30 (2 Stron)


Trenbolon to steryd anaboliczny, który został opracowany w 1960 roku. Początkowo był on przeznaczony do użytku weterynaryjnego, a mianowicie do zwiększania masy ciała i jednoczesnego spalania tłuszczu u bydła. Jednak ze względu na jego skuteczność zaczęto go stosować w sporcie zawodowym. W 1980 r. laboratorium farmaceutyczne we Francji rozpoczęło produkcję leków pod nazwą Parabolan. Z medycznego punktu widzenia lek był stosowany w leczeniu utraty mięśni i osteoporozy.

Trenbolon jest podobny do Nandrolonu, ponieważ ma ten sam łańcuch chemiczny. Jednak eksperymenty naukowe zmieniły strukturę Nandrolonu, dzięki czemu powstał steryd anaboliczny, który jest trzy razy silniejszy od testosteronu.

Trenbolon cena jest najbardziej poszukiwanym sterydem anabolicznym w kulturystyce. Oprócz wysokiego efektu anabolicznego ma również działanie androgenne. Trenbolon jest uniwersalnym sterydem i może być stosowany zarówno w celu zwiększenia masy mięśniowej, jak i podczas "suszenia". Lek ten zwiększa wytrzymałość i siłę.

Trenbolon sterydy nie aromatyzuje i nie zwiększa ilości estrogenów w osoczu krwi. Główną cechą charakterystyczną tego leku jest to, że jest on stosowany wyłącznie w sportach wyczynowych. Trenbolon jest przeciwwskazany dla początkujących, sportowców z chorobami serca, nerek lub wątroby. Kup Trenbolon w  Polsce można znaleźć na naszej stronie internetowej. Postać uwalniająca lek jest podawana w formie iniekcji. Dostępne w szklanych ampułkach. Cena Trenbolon w Polsce jest bardzo przystępna.

Schemat i schemat dawkowania leku Trenbolon

Octan trenbolonu powinien być stosowany w dawce od 50 do 100 mg co drugi dzień. Zawodowi sportowcy stosują ten lek w dawkach do 200 mg. Taka dawka zwiększa jednak ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Trenbolon sklep jest podejmowane przez sportowców w dawce 200 do 400 mg na tydzień. Zastrzyki muszą być podawane raz na dwa dni. Ta forma Trenbolonu ma postać iniekcji i jest wstrzykiwany domięśniowo w górną część pośladków. Zaleca się naprzemienne stosowanie miejsca wstrzyknięcia. Podczas podawania enantanu trenbolonu należy zawsze stosować kabergolinę. Lek ten reguluje stężenie prolaktyny we krwi. Leczenie po zakończeniu kursu polega na stosowaniu preparatu Clomid. PKT należy rozpocząć tydzień po zakończeniu leczenia anabolicznego. Clomid należy przyjmować w następującej dawce: jedna tabletka przez trzy tygodnie.

Sterydy trenbolon o krótkim okresie półtrwania powinien być przyjmowany przez 6-8 tygodni. Dawkowanie tego leku jest dobierane indywidualnie. Konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem i trenerem przed zakupem Trenbolon.

Możliwe działania niepożądane związane z przyjmowaniem Trenbolonu

Jeśli trenbolon cena w aptece jest podjęte prawidłowo i wszystkie zalecenia dotyczące schematu i dawkowania są przestrzegane, skutki uboczne są praktycznie nieistniejące. Jeżeli u sportowca występuje nietolerancja na steryd, należy natychmiast przerwać przyjmowanie anabolików.

Podczas stosowania Trenbolonu zauważalne staje się łysienie i trądzik na skórze. Jeśli sportowiec jest genetycznie predysponowany do wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych, warto rozważyć wszystkie zagrożenia i korzyści wynikające z przyjmowania tego leku. Trenbolon zwiększa poziom złego cholesterolu we krwi. W rezultacie zwiększa to ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Dlatego też nie należy zapominać o przyjmowaniu kwasów omega-3 w trakcie całego kursu stosowania sterydów anabolicznych.

Trenbolon, podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, zmniejsza naturalną produkcję męskich hormonów płciowych. W wyniku tego mogą wystąpić zaburzenia erekcji, spadek libido i zanik jąder.

Interakcje Trenbolonu z innymi steroidami anabolicznymi, terapia po leczeniu

Ze względu na swoje właściwości, trenbolon steryd jest wchłaniany do osocza krwi dość szybko, nie mając czasu na wchłonięcie. Aby zwiększyć wydajność i spowolnić proces, lek jest łączony z innymi środkami farmaceutycznymi.

Główny schemat leczenia trenbolonem

  • Interakcja octanu trenbolonu z winstrolem. Program ten został opracowany w celu spalenia nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydajności siłowej. Zastrzyki z octanu trenbolonu powinny być wykonywane dwa razy w tygodniu w dawce 1 mg. Czas stosowania wynosi 5 tygodni. Winstrol powinien być stosowany zgodnie ze standardowym schematem, ze stopniowym zwiększaniem i zmniejszaniem dawki. Terapia po zakończeniu kursu powinna być przeprowadzona tydzień po zakończeniu steroidoterapii. PKT polega na przyjmowaniu Clomidu w dawce jednej tabletki dziennie przez 3 tygodnie.
  • Połączenie octanu trenbolonu z propionianem testosteronu. Kurs ten zwiększa wytrzymałość i pozwala na "wysuszenie" mięśni oraz przyrost masy mięśniowej. Zastrzyki trenbolonu powinny być podawane dwa razy w tygodniu. Testosteron należy wstrzykiwać domięśniowo również dwa razy w tygodniu w dawce 1 mg przez jeden tydzień. Okres przyjmowania tych leków wynosi 5 tygodni. Po 21 dniach przyjmowania sterydów anabolicznych należy rozpocząć przyjmowanie leku Proviron. Schemat dawkowania tego leku to jedna tabletka przez 20 dni. Terapia po leczeniu polega na stosowaniu Clomidu przez trzy tygodnie w dawce jednej tabletki. Stosowanie COD należy rozpocząć tydzień po rozpoczęciu stosowania steroidów.
  • Octan trenbolonu w połączeniu z Sustanonem-250. Ten kompleks może zwiększyć wytrzymałość i siłę. Podczas spalania nadmiaru tłuszczu dochodzi do niewielkiego przyrostu tkanki mięśniowej. Ten kurs jest jednym z najbardziej powszechnych i skutecznych. Zastrzyki z trenbolonu powinny być podawane dwa razy w tygodniu w dawce 1 mg. Sustanon jest wstrzykiwany według tego samego schematu. Czas trwania kursu wynosi 5 tygodni. Leczenie po zakończeniu kursu rozpoczyna się 2 tygodnie po zakończeniu kursu sterydów anabolicznych. Przez 3 tygodnie należy przyjmować Clomid w dawce 1 tabletka dziennie.

Trenbolon opinie są wyjątkowo pozytywne, a cena tego leku będzie zadowolić każdego sportowca. trenbolon gdzie kupić bez recepty na naszej stronie internetowej.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge