Trenbolon enanthat

Pharma TREN Е 200 mg Pharmacom Labs

105.00€

Pharma TREN E 200 mg Pharmacom Labs kupić w Polsce Pharmacom Labs nie ma lepszego sterydu niż Pharma TREN E 200 mg na obecnym etapie rozwoju farmaceutyków sportowych. Ma kilkakrotnie większą aktywność anaboliczną i androgenną niż testosteron. Produk..

85.00€

Kup SP Trenbolon Forte (Trenbolon Enanthate) SP Laboratories w Polsce Steryd, który stał się popularny ze względu na najszybsze działanie i brak aromatu. Pierwotnie stosowano ją w hodowli bydła, co nie przeszkodziło w stosowaniu jej w praktyce przez..

SP Trenbolon Е (Trenbolone Enanthate) 100 mg SP Laboratories

85.00€

Informacje dla osób chcących kupić SP Trenbolon E 100 mg SP Laboratories w Polsce. Lek, o którym kiedyś było głośno wśród sportowców i amatorów. Steroid ten został zsyntetyzowany w 67 roku XX wieku. Jego zastosowanie obejmowało hodowlę bydła. Hormon..

Testo Ripped - 400 400 mg Malay Tiger

9.00€

Opis: Testo Ripped -400mg/ml Malay Tiger - Producent: Malay Tiger - Klasa produktu: Sterydy anaboliczne - Skład: enanthate testosteronu 200mg; enanthate trenbolonu 100mg; enanthate drostanolonu 100mg - Postać dawki: roztwór do wstrzykiwań..

Trenbolone Enantate 200 mg Prime

83.00€

Opis Trenbolone Enantate 200 mg Prime Trenbolone Enantate 200 mg jest uważany za silny androgenne narkotyków w porównaniu do testosteronu, który ma poziom androgenne 100, androgenne stosunek trenbolonu jest znacznie wyższa niż 500. Silnie androgenne..

Trenbolone Enanthate 200 mg Magnus Pharmaceuticals

89.00€

Trenbolone Enanthate 200 mg Magnus Pharmaceuticals w Polsce Głównym zadaniem produktu jest uzyskanie większego przyrostu masy i siły niż np. ester octanowy. W zasadzie wiadomo już, że substancja o dłuższym łańcuchu eterowym będzie miała lepsze i dłu..

Trenbolone Enanthate 200 mg Swiss Remedies

9.00€

Nazwa: Swiss Remedies Trenbolone Enanthate 200 mg Zawartość: 200 mg/ml Trenbolone Enanthate Swiss Remedies (10 x 1 ml ampułki) Nazwa chemiczna: 17beta-hydroksyestra-4,9,11-triene-3-one Działanie niepożądane Steroid ten wykazuje znaczną si..

Trenol - 200 200 mg Malay Tiger

11.00€

Opis: TRENOL 200mg (Trenbolone Enanthate) - Producent: Malay Tiger - Klasa: sterydy anaboliczne - Postać dawki: roztwór do wstrzykiwań domięśniowych w ampułkach - Czas trwania działalności: około 7 dni - Wykrywanie w tkankach: do 5 mie..

Pokaż od 1 do 8 z 8 (1 Stron)


Trenbolon Enanthat jest potężny, skuteczny i niedrogi steryd anaboliczny. Produkt ten jest poszukiwany przez kulturystów i innych sportowców do budowy tkanki mięśniowej o dużej objętości i poprawy wydolności fizycznej. Trenbolone Enanthate można kupić w formie iniekcji w Polsce. Ten produkt jest sprzedawany wyłącznie w Internecie. Na naszej stronie internetowej można kupić trenbolon enanthat cena bez recepty.

Podobnie jak inne sterydy anaboliczne, Trenbolone Enanthate na początkowym etapie jego pojawienia się był przeznaczony do stosowania jako lek. Zastrzyki były stosowane w medycynie weterynaryjnej w celu poprawy apetytu i zwiększenia całkowitej masy ciała zwierząt. W medycynie lek ten był stosowany pod nazwą Finaject. W celach terapeutycznych był on przeznaczony do leczenia osteoporozy, dystrofii mięśniowej i innych chorób związanych z niską masą ciała.

Główne działanie leku Trenbolone Enanthate

Trenbolon enanthat sklep jest sterydem, który ma działanie anaboliczne i androgenne. Struktura chemiczna tego leku jest bardzo podobna do nandrolonu. Różnica polega na obecności podwójnego wiązania węglowego w pierwiastkach dziewiątym i jedenastym.

Główne efekty Trenbolone Enanthate są:

 • zwiększa syntezę białek;
 • przyspiesza wzrost tkanki mięśniowej;
 • zwiększa wytrzymałość;
 • nie występuje efekt odbicia;
 • przyspiesza regenerację po ciężkich treningach;
 • odnawia włókna mięśniowe.

Korzyści z Trenbolonu Enanthate

Trenbolone Enanthate ma nieco wyższą cenę niż inne podobne leki. Jednak ze względu na swoją skuteczność, ten rodzaj leków jest bardzo popularny wśród sportowców. Okres półtrwania enantanu trenbolonu wynosi 8-10 dni. Zapewnia to długotrwałe działanie na organizm.

Enantat trenbolonu jest odporny na aromatyzację. Podczas jego stosowania testosteron nie ulega przekształceniu w estrogen. W rezultacie nie występują objawy ginekomastii i nie dochodzi do zatrzymania nadmiaru płynów w organizmie.

Schemat przyjmowania Trenbolonu Enanthate

Trenbolone Enanthate można kupić w Polsce w formie iniekcji. Pharma jest dostępna w ampułkach po 10 mg. Jedna ampułka zawiera 200 mg substancji czynnej. Zastrzyki należy wykonywać w górnej części pośladków. Czas trwania kursu wynosi dwa miesiące. Doświadczeni sportowcy preferują stosowanie leku przez okres od 2 do 3 miesięcy. Dawkowanie Trenbolone Enanthate jest 300-400 mg na tydzień. Wielu zawodowych sportowców wstrzykuje ten produkt dwa razy w tygodniu w dawce 150 mg na zastrzyk.

Działania niepożądane i przeciwwskazania do stosowania enantanu trenbolonu

Trenbolon enanthat w aptece może być klasyfikowany jako najsilniejszy steryd anaboliczny. Ten rodzaj leków jest zalecany wyłącznie dla zawodowych sportowców. Początkujący powinni wybierać lżejsze formy.

Możliwe skutki uboczne przyjmowania leku Trenbolone Enanthate:

 • ginekomastia;
 • oznaki wirylizacji u kobiet;
 • zmniejszenie produkcji męskiego hormonu płciowego;
 • podwyższone ciśnienie krwi;
 • Lek ma negatywny wpływ na wątrobę.

Przed trenbolon enanthat kupić w Polsce zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem i trenerem. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych zaleca się konsultację z lekarzem.

Wskazówki dotyczące terapii po zażyciu Trenbolonu Enanthate

Po zażyciu trenbolon enanthat online, organizm musi się zregenerować. Z tego powodu zaleca się przyjmowanie Clomidu. Nie należy zastępować leku Clomid lekiem Tamoxifen podczas stosowania leku Trenbolone Enanthate.

Aby przywrócić naturalną produkcję testosteronu, zaleca się łączenie Trenbolone Enanthate z Tribulusem. Okres przyjmowania tych leków powinien trwać jeden miesiąc.

Interakcje enantanu trenbolonu z innymi lekami

Trenbolon enanthat opinie może być stosowany jako kurs "solo". Wielu kulturystów woli jednak łączyć ten lek z innymi rodzajami farmaceutyków. Aby zwiększyć masę mięśniową i spalić nadmierną ilość tłuszczu podskórnego Trenbolone Enanthate jest stosowany w połączeniu ze Stanozololem. Trenbolone Enanthate interakcji z Oxandrolone podczas "suszenia" i dla kulturystyki. Istnieje również kurs, w którym ten lek jest połączony z Primobolan, Turinabolol i innych podobnych farmaceutyków. Nie zaleca się łączenia Trenbolonu Enanthate z Clenbuterolem i Efedryną.

Gdzie można kupić Trenbolone Enanthate?

Trenbolon enanthat gdzie kupić jest zalecane do zakupu na naszej stronie internetowej. Można tu znaleźć wyłącznie oryginalne, wysokiej jakości i skuteczne produkty w przystępnych cenach. Można tu kupić produkty znanych na całym świecie marek.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge