Trenbolon mix

Pharma 3 Tren 200 mg Pharmacom Labs

110.00€

Pharma 3 Tren 200 mg Pharmacom Labs kupić w Polsce Pharma 3 Tren 200 mg to niezwykle silny steryd anaboliczno-androgenny (500% anabolicznych i 400% androgennych efektów endogennego testosteronu) produkowany przez PharmaCom Labs. Charakteryzuje się r..

SP Supertren 200 mg SP Laboratories

86.00€

SP Supertren 200 mg SP SP Laboratories w Polsce Steryd, który stał się popularny ze względu na najszybsze działanie i brak aromatu. Pierwotnie stosowano ją w hodowli bydła, co nie przeszkodziło w stosowaniu jej w praktyce przez sportowców. Od ponad ..

SP Trenbolon Mix 150 mg SP Laboratories

85.00€

Opis SP Trenbolon Mix 150 mg SP Laboratories Produkt, który szybko zyskał popularność wśród sportowców i amatorów. Mieszanka składa się z kilku potężnych sterydów Trenbolonu. Jest on ceniony za maksymalne działanie natychmiast po wstrzyknięciu i wyg..

Trenbolone Mix (Tritren) 225 mg Prime

85.00€

Trenbolone Mix (Tritren) 225 mg Prime: kupić w Polsce Trenbolone Mix (Tritren) jest w swoim składzie najbardziej zbliżony do Nandrolonu i jest pochodną testosteronu. Jest to jeden z najsilniejszych AAS i jest stosowany przez doświadczonych polskich ..

Tri-Trenbolone 200 mg Magnus Pharmaceuticals

92.00€

Tri-Trenbolone 200 mg to potężny anabolik, który istnieje pośród preparatów farmakologicznych na rynku. Składa się z 3 zasadniczych form, a konkretnie: octanu, enantanu i heksahydrobenzylowęglanu. Biorąc którąkolwiek z nich z osobna, można zauważyć, ..

Tri-Trenbolone 200 mg Swiss Remedies

9.00€

Tri- Trenbolon 200mg Swiss Remedies - Producent: Swiss Remedies - Klasa leków: steroidy anaboliczne - Postać dawki: roztwór do wstrzykiwań w fiolkach - Aktywność: 14 dni - Czas rekonwalescencji: 5 miesięcy - Smak: słaby - Wpływ n..

Pokaż od 1 do 6 z 6 (1 Stron)


Trenbolon Mix jest podstawowym sterydem anabolicznym. Występuje w trzech postaciach: enantanu, octanu i heksahydrobenzylowęglanu. Każda forma jest na swój sposób wyjątkowa, silna i ma działanie anaboliczne i androgenne. W początkach swojego istnienia, Trenbolon Mix był stosowany w medycynie i weterynarii. Jest to jednak najpopularniejszy narkotyk w sportach ciężkich. Trenbolon mix gdzie kupić w Polsce wolą sportowców, którzy muszą budować masę mięśniową w krótkim czasie.

Właściwości mieszaniny trenbolonu

W kręgach sportowych Trenbolone Mix jest również znany jako TriTren. Lek ten został opracowany przez firmę British Dragon w 2000 roku. Główną cechą tego leku jest to, że utrzymuje on tło hormonalne na stabilnym poziomie. Było to możliwe dzięki temu, że każda postać trenbolonu ma inny okres półtrwania. Czas działania postaci octanowej wynosi 3 dni, a enantat i heksahydrobenzylowęglan działają na organizm przez 14 dni.

Głównym efektem przyjmowania mieszanki Trenbolonu jest jakość i szybki przyrost masy mięśniowej. Taki efekt nie może być osiągnięty poprzez przyjmowanie TrenTrenu z jakimikolwiek anabolikami. Oprócz zwiększania rozmiarów mięśni, lek poprawia siłę i wytrzymałość, wspomaga zatrzymywanie azotu, chroni tkankę mięśniową przed rozpadem i blokuje syntezę kortyzolu.

Duża liczba sportowców wolą kupić trenbolon mix w aptece ze względu na fakt, że podczas podejmowania go, nie ma oznak ginekomastii i nie obrzęk, jak lek nie ma tendencji do aromatyzacji.

Trenbolon Mix zasady przyjmowania i skuteczność

Głównym efektem przyjmowania Trenbolonu Mix:

 • Możesz uzyskać od 10 do 15 kg mięśni w ciągu jednego kursu przyjmowania sterydów;
 • zwiększenie wytrzymałości i siły;
 • spalany jest nadmiar tkanki tłuszczowej;
 • zwiększone wydzielanie insulinopodobnego czynnika wzrostu;
 • obniża poziom hormonu kortyzolu;
 • nie występuje efekt odbicia;
 • Mięśnie stają się twardsze;
 • kształtowanie sylwetki staje się bardziej wyraziste;
 • Nadmiar płynów jest usuwany z organizmu;
 • zwiększa się libido.

Trenbolon mix opinie jest przyjmowany jako kurs "solo". Zaleca się przyjmowanie tego anabolika przez 6 tygodni. Jeśli sportowiec zdecyduje się kupić Trenbolone Mix w Warszawie i podjąć go na dłuższy okres czasu, gonadotropiny powinny być dodane do kursu. W każdym przypadku, czas trwania przyjmowania Trenbolonu Mix nie powinien przekraczać dwóch miesięcy. Lek podaje się w dawce 100 mg raz na 5 dni.

Niektórzy sportowcy wolą łączyć trenbolon mix sklep w kursach łączonych. Aby zwiększyć siłę i okres suszenia, Tritren można łączyć z takimi lekami, jak Stanozolol i Masteron. W celu uzyskania masy mięśniowej stosuje się połączenie Trenbolonu Mix z Testosteronem. Należy pamiętać, że po zażyciu tego sterydu konieczna jest terapia pozabiegowa.

Możliwe działania niepożądane związane z przyjmowaniem Trenbolonu Mix

Podczas stosowania leku trenbolon mix online mogą wystąpić działania niepożądane. Reakcje są takie same jak w przypadku przyjmowania estrów, które tworzą Trenbolon oddzielnie.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania leku Trenbolon Mix:

 • trądzik;
 • podwyższone ciśnienie krwi;
 • bezsenność;
 • zmniejszenie produkcji naturalnego testosteronu;
 • Zaburzenia erekcji;
 • łysienie.

Nie ma żadnych skutków ubocznych związanych z progesteronu i estrogenów podczas podejmowania Trenbolone Mix.

Obniżone libido i zaburzenia erekcji są spowodowane zmniejszonym wytwarzaniem endogennego testosteronu. trenbolon mix kupić Niekontrolowane stosowanie, długotrwałe stosowanie steroidu oraz brak terapii po zakończeniu leczenia mogą powodować zanik jąder. Lek Trenbolon Mix wykazuje umiarkowaną toksyczność dla wątroby i nerek.

Kup trenbolon mix cena w Polsce wolą dużą liczbę sportowców, którzy muszą budować masę mięśniową, poprawić siłę i wytrzymałość. Sportowcy wolą kupować ten produkt, ponieważ przy prawidłowym podawaniu nie powoduje on działań niepożądanych, a skuteczność leku jest na wysokim poziomie. Na naszej stronie internetowej oferujemy wyłącznie oryginalne produkty wiodących marek farmaceutycznych. Cena Trenbolon mix na naszej stronie internetowej jest tańsza niż w innych sklepach, ponieważ dostawa jest realizowana z fabryk producentów. Z pomocą środków farmaceutycznych dla sportowców zakupionych na naszej stronie, każdy sportowiec będzie mógł osiągnąć swój cel.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge