Clomid

Clomed 50 mg Balkan Pharmaceuticals

38.00€

Opis Clomed 50 mg Balkan Pharmaceuticals Clomed 50 mg jest od dłuższego czasu aktywnie stosowany przez sportowców. Jest to doskonały antyestrogen, który pomoże Ci szybciej odzyskać siły po cyklu AAS. W naszym sklepie internetowym można kupić Clomed ..

Clomid 50 mg Hubei Huangshi Nanshang

39.00€

Clomid 50 mg Hubei Huangshi Nanshang w Polsce Podczas kursu hormonalnego organizm przestaje produkować naturalny hormon testosteron, ponieważ dostaje się on do krwiobiegu z zewnątrz. Podczas sterydoterapii powstaje dołek hormonalny. Niektórzy począt..

Clomid 50 mg Magnus Pharmaceuticals

44.00€

Clomid 50 mg Magnus Pharmaceuticals kupić w Polsce Lek stosowany w różnych dziedzinach życia medycyna, sport. Lek został pierwotnie stworzony przez naukowców jako produkt leczniczy. Stosowano go w leczeniu niepłodności u kobiet, a także w celu popra..

Clomid 50 mg Prime

54.00€

Informacje dla osób chcących kupić Clomid Prime w Polsce Clomid 50 mg jest lekiem stosowanym w celu przywrócenia produkcji testosteronu. Lek należy do grupy leków estrogenowych. Głównym składnikiem aktywnym leku Clomid Prime jest klomifen. Ma wyraźn..

Clomifen Citrate 50 mg Anfarm Hellas

21.00€

Clomifen Citrate 50 mg Anfarm Hellas w Polsce W sporcie Clomifen Citrate jest stosowany w terapii pozabiegowej u sportowców, którzy stosują sterydy anaboliczne w celu zwiększenia wydolności fizycznej, co może powodować działania niepożądane związane..

Klomidizol-50 50 mg Sopharma

42.00€

Informacje dla osób chcących kupić Klomidizol-50 Sopharma w Polsce Klomidizol-50 50 mg firmy Sopharma jest modulatorem receptora estrogenowego i stymulatorem gonadotropin. Lek ten jest przyjmowany przez sportowców, gdy naturalna produkcja testostero..

Pokaż od 1 do 7 z 7 (1 Stron)


Clomid jest selektywnym modulatorem receptora estrogenowego. W 1970 r. w Polsce nie można było kupić tego leku. Właśnie w tym okresie opracowano lek. W początkowym okresie stosowania Clomidu uważano go za panaceum, które zwiększało zdolność do poczęcia dziecka i dawało nadzieję bezdzietnym dzieciom. Dziś clomid apteka jest bardzo popytu przez kulturystów, używane jako stymulant do naturalnej produkcji testosteronu w organizmie po zakończeniu kursu sterydów anabolicznych.

Aromatyzacja i Clomid - wszystko pod kontrolą

Długotrwałe przyjmowanie sterydów anabolicznych prowadzi do aromatyzacji, co oznacza, że androgeny są przekształcane w estrogeny. W wyniku tego powstaje silny estrogen - estradiol 17-beta. Podczas przyjmowania sterydów ilość estrogenów w organizmie sportowca stale wzrasta, istnieje ryzyko wystąpienia objawów ginekomastii, nadmiernej retencji płynów, obrzęków, wysokiego ciśnienia krwi i zaburzeń rytmu serca.

Aromatyzację można kontrolować na dwa sposoby. Pierwszą opcją jest zatrzymanie procesu przemiany materii poprzez zastosowanie inhibitorów aromatazy. Drugi sposób polega na blokowaniu wpływu estrogenów na receptory. Selektywne modulatory są specjalnie skonstruowane tak, aby wywierać pozytywny wpływ na receptory estrogenowe poprzez blokowanie ich dostępu do estrogenów. clomid cena należy do tej grupy. Zaskakującym faktem jest to, że lek ten działa jak sztuczny estrogen, ale działa jak antyestrogen.

Mechanizm działania leku Clomid

Clomid jak brac wiąże estrogeny z receptorami zależnymi w jajnikach i podwzgórzu. Małe dawki tego leku mogą przyspieszać wydzielanie gonadotropin. Clomid charakteryzuje się występowaniem łagodnych efektów estrogennych. Należy pamiętać, że wysokie stężenia estrogenów mają działanie antyestrogenne. Clomid cena apteka działa na przysadkę mózgową i indukuje naturalną produkcję testosteronu przez organizm.

To jest powód, dla którego sportowcy wolą kupić Clomid w Polsce po zażyciu sterydów anabolicznych. Lek ten nie zapobiega aromatyzacji steroidów, ale działa na estrogeny w taki sposób, że hormon ten traci swoją aktywność. Lepsze wyniki obserwuje się w przypadku stosowania Clomidu po podaniu gonadotropiny, która bierze udział w tworzeniu komórek leydiga.

Clomid w terapii po zakończeniu kursu

Wszyscy sportowcy przyjmujący sterydy anaboliczne spowalniają lub całkowicie zatrzymują naturalną produkcję męskich hormonów płciowych. Prowadzi to do efektu odbicia, co oznacza, że masa mięśniowa i wydolność wytrzymałościowa ulegną zmniejszeniu. Ponieważ po zażyciu sterydów anabolicznych ilość testosteronu w organizmie jest bardzo niska, kortyzol wpływa na obrót białek w tkankach mięśniowych i prowadzi do katabolizmu mięśni. W rezultacie cała uzyskana tkanka mięśniowa może ulec zniszczeniu. Clomid może zapobiec temu procesowi. Dlatego też wielu sportowców woli kupić clomid jak brać w Warszawie i stosować go podczas przyjmowania PKT.

Pozytywne skutki przyjmowania Clomidu i możliwe skutki uboczne

Clomid gdzie kupić jest jednym z najbezpieczniejszych, najbardziej skutecznych i dobrze tolerowanych leków. Pod względem właściwości i wpływu na hormony lek ten jest nieco słabszy niż Proviron lub Tamoxifen. Jednak potencjalne skutki uboczne stosowania Clomidu są również znacznie mniejsze.

Skutki przyjmowania leku Clomid:

  • przywraca naturalną produkcję męskiego hormonu płciowego;
  • Normalizuje spermatogenezę przez dwa tygodnie;
  • Eliminuje gromadzenie się nadmiaru płynów w organizmie;
  • neutralizuje zjawiska feminizacji;
  • Utrzymuje prawidłowy poziom "dobrego" cholesterolu;
  • Ma pozytywny wpływ na wątrobę.

Możliwe skutki uboczne przyjmowania Clomidu praktycznie nie występują. Zgodnie z opiniami sportowców, podczas stosowania leku Clomid mogą wystąpić zaburzenia widzenia, takie jak kropki lub kółka przed oczami oraz zamglenia. W niektórych przypadkach mogą wystąpić bóle głowy, zmęczenie i różne reakcje alergiczne.

Clomid sterydy jest bardzo popularny wśród kulturystów i osób uprawiających trójbój siłowy. Wielu sportowców nie może nawet zdecydować, który z narkotyków ПКТ jest najlepszy, aby uzyskać z przyjmowania anabolików. Niektóre zawodniczki uważają, że Tamoxifen jest znacznie lepszy niż Clomid. Wielu sportowców, wręcz przeciwnie, uważają, że Clomid jest najlepszym ze wszystkich leków sportowych dostępnych dla wyeliminowania skutków ubocznych sterydów anabolicznych. Cena Clomidu na naszej stronie internetowej jest bardzo przystępna.

W ubiegłym roku przeprowadzono badanie wśród osób korzystających z siłowni. Badanie wykazało, że sportowcy najczęściej przyjmują następujące sterydy anaboliczne: testosteron, nandrolon i oksandrolon. Wśród wszystkich leków stosowanych w terapii po stosunku Clomid znajduje się na trzecim miejscu. Anastrozol i Gonadotropina są najpopularniejsze, a Cabergolina i Tamoksyfen zajmują odpowiednio czwarte i piąte miejsce.

Dawkowanie leku Clomid

Zaleca się przyjmowanie leku Clomid w dawce od 50 do 100 mg na dobę. Czas stosowania wynosi półtora miesiąca. Tabletki należy popić odpowiednią ilością wody i przyjmować po posiłku. Leku nie należy stosować w celu zahamowania aromatyzacji podczas przyjmowania steroidów. Przyjmowanie Clomidu rozpoczyna się po zakończeniu kursu sterydów i trwa przez cały okres terapii po zakończeniu kursu.

Istnieje jeszcze jeden schemat przyjmowania Clomidu. W pierwszych dniach terapii po kursie lek stosuje się w dawce 150-300 mg na dobę, a następnie w ciągu dwóch tygodni lek stosuje się w dawce 100 mg. W okresie rekonwalescencji dawka Clomidu powinna wynosić 50 mg.

Gdzie mogę kupić Clomid w Polsce?

Clomid w Polsce najlepiej kupić u renomowanych dostawców, gdzie sprzedawane są leki dla sportowców. Na naszej stronie internetowej cena Clomidu jest bardzo przystępna. Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty renomowanych marek farmaceutycznych.

Clomid można kupić w Polsce w postaci kapsułek lub tabletek. Substancją czynną leku jest cytrynian klomifenu. Lek ten, w zależności od producenta, można nabyć pod następującymi nazwami: Clomiged, Clomid, Clomed. Lek jest wchłaniany przez organizm z przewodu pokarmowego. Okres półtrwania waha się od 5 do 7 dni.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge