Kabergolina (cabergoline)

6.00€

Cabaser Original 1 mg Pfizer Labs kupić w Polsce Główne działanie Kaberoglinu polega na aktywacji receptorów dopaminergicznych, które znajdują się na komórkach laktotropowych przysadki mózgowej. Mówiąc prościej, po zażyciu leku dochodzi do przyspies..

Cabergoline 50 mcg Magnus Pharmaceuticals

5.00€

Cabergoline 50 mcg Magnus Pharmaceuticals w Polsce Zawodowi sportowcy uciekli się do agonistów, aby poprawić swoje samopoczucie podczas stosowania sterydów. Ta klasa leków zyskała wiarygodność ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo. Oprócz..

Dostinex 0,5 mg Pfizer Labs

9.00€

Dostinex 0,5 mg Pfizer Labs kupić w Polsce Sterydy anaboliczne, często stosowane przez sportowców, sprzyjają szybkiemu przyrostowi masy mięśniowej. Sterydy anaboliczne, które są często stosowane przez sportowców w Polsce, przyczyniają się do szybkie..

SP Cabergoline 0,25 mg SP Laboratories

4.00€

SP Cabergoline 0,25 mg SP Laboratories kupić w Polsce SP Cabergoline jest lekiem przeznaczonym początkowo do leczenia impotencji, niepłodności męskiej i ginekomastii. W kulturystyce lek jest aktywnie wykorzystywany do normalizacji poziomu hormonów p..

Pokaż od 1 do 4 z 4 (1 Stron)


Kabergolina to produkt farmakologii sportowej, który nie jest sterydem anabolicznym. Ten lek zawiera duże ilości dopaminy. Lek ten jest preferowany przez kulturystów w Polsce, ponieważ obniża poziom prolaktyny w organizmie. Kabergolina jest analogiem bromokryptyny, ale jest bezpieczniejszym, skuteczniejszym i tańszym środkiem farmakologii sportowej. Do celów medycznych jest stosowany w leczeniu impotencji i zaburzeń miesiączkowania.

W 1955 r. w laboratoriach naukowych zsyntetyzowano lek, który hamował rozwój łagodnych komórek nowotworowych z prolaktynonami. Wyżej wymienione komórki wywierały negatywny wpływ na przysadkę mózgową człowieka. Badania naukowe wykazały, że po zwiększeniu poziomu prolaktyny kilkakrotnie poprawia się wrażliwość i ruchliwość organizmu człowieka. Pod tym względem sprawdza się zasada "weź więcej, rzuć dalej". Dlatego też Kabergolina jest preferowana przez sportowców uprawiających sporty siłowe.

Podczas przyjmowania kabergolina cena wytwarzana jest dopamina, hormon szczęścia. Zalecany schemat leczenia to jedna tabletka w dawce 0,25 mg raz na trzy dni. Kabergolina sklep należy przyjmować wyłącznie po konsultacji z lekarzem specjalistą, ponieważ dawkowanie i czas stosowania są ustalane indywidualnie.

Schemat dawkowania i sposób przyjmowania Cabergoliny

Okres półtrwania leku wynosi trzy dni. Dlatego zaleca się przyjmowanie leku w odstępach 1 raz na 3 dni. Aby uzyskać pożądany efekt, dawka leku powinna wynosić 0,25 mg. Ta cecha sprawia, że produkt jest znacznie lepszy niż jego odpowiedniki. Niektórzy sportowcy wolą przyjmować Cabergoline raz w tygodniu w dawce 0,5 mg.

Czas przyjmowania leku kabergolina gdzie kupić wynosi 6-8 tygodni. Zaleca się przyjmowanie leku przed snem, z posiłkami. Jeśli sportowiec chce schudnąć, Cabergolina powinna być przyjmowana rano, aby zmniejszyć apetyt. Jeśli pacjent chce schudnąć, dawka wynosi 0,25 mg raz na trzy dni. Zalecamy, aby nie przekraczać podanej dawki, ponieważ istnieje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Możliwe działania niepożądane Cabergoliny

Badania wykazały, że długotrwałe przyjmowanie dużych dawek cabergoline cena może zwiększać ryzyko wystąpienia choroby Parkinsona. Wykazano, że zwiększone dawki leku mogą powodować

  • wystąpienie kołatania serca,
  • angina
  • uszkodzenie układu sercowo-naczyniowego;
  • Długotrwałe stosowanie tego leku może mieć negatywny wpływ na obniżenie ciśnienia krwi.

Sportowcy, którzy wolą kupić kabergolina leki w Warszawie, nie doświadczają żadnych działań niepożądanych, ponieważ przyjmują stosunkowo małe dawki tego leku. Według recenzji leku Cabergoline, sportowcy zauważyli, że występują bóle brzucha. Jednak ich częstotliwość występowania jest bardzo rzadka.

Długotrwałe stosowanie cabergoline leki przez kobiety może powodować zmniejszenie stężenia hemoglobiny i mogą wystąpić inne nieprawidłowości w wartościach laboratoryjnych. Te działania niepożądane ustępują w ciągu dwóch do trzech miesięcy.

Należy pamiętać, że przed rozpoczęciem stosowania leku Cabergoline należy skonsultować się z lekarzem. Zasada ta dotyczy zwłaszcza początkujących i początkujących sportowców. Lekarz obliczy optymalną dawkę i czas przyjmowania leku. Niekontrolowane przyjmowanie leku może prowadzić do rozwoju działań niepożądanych.

Interakcje Cabergoliny z innymi steroidami anabolicznymi

Cabergoline to lek z zakresu farmakologii sportowej, który jest bardzo poszukiwany w kulturystyce. Tabletki mają zdolność blokowania wydzielania prolaktyny. W przypadku nadmiaru tego hormonu u sportowców występują reakcje niepożądane. Na przykład, duże ilości prolaktyny powodują zaburzenia erekcji i ginekomastię. Sportowcy wolą przyjmować Cabergolinę, aby przywrócić normę tego hormonu.

W trakcie stosowania kabergoliny do przebiegu przyjmowania leku dodawane są leki progestagenne. Najczęściej kurs składa się z Trenbolonu i Nandrolonu. Czas przyjmowania leku Cabergoline zależy bezpośrednio od rodzaju sterydów anabolicznych i czasu ich stosowania.

Zalecenia dotyczące terapii po zakończeniu kursu

Schemat dawkowania i sposób podawania Cabergoliny zależy od formy uwalniania leku. Dawkowanie jest przepisywane przez lekarza. Podczas przyjmowania Cabergoliny zaleca się ograniczenie aktywności fizycznej, spożywanie witamin, warzyw, owoców, picie dużej ilości płynów i częstsze przebywanie na świeżym powietrzu.

Gdzie można kupić Cabergoline w Polsce?

Zaleca się zakup kabergolina lek cena w Polsce w naszym sklepie internetowym. Oferujemy oryginalne produkty wiodących marek farmaceutycznych. Dostawa na terenie Polski odbywa się za pośrednictwem poczty. Na naszej stronie cena leku Cabergoline jest bardzo przystępna - od 29 hrywien. Nasi menedżerowie mogą skonsultować się z Państwem w sprawie każdego leku przedstawionego na stronie internetowej.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge