Zastrzeżenie

Nasza strona zawiera materiały, które łączą artykuły i instrukcje na blogu. Nasz zespół stara się odzwierciedlić wszystkie niezbędne informacje dla sportowców. Staramy się przekazać sportowcowi wszelkie informacje dotyczące jakichkolwiek leków i odpowiedzieć na wszystkie interesujące go pytania. Na stronie można znaleźć rzetelne i potwierdzone naukowo informacje. Zwracamy uwagę, że nie możemy dać gwarancji co do treści zamieszczanych na naszej stronie i nie ponosimy odpowiedzialności za ich późniejsze wykorzystanie przez odwiedzających stronę.

Nasza strona internetowa zawiera wiele przydatnych informacji. Dane te nie stanowią jednak wskazówek do działania i służą wyłącznie celom informacyjnym. Zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed zażyciem jakichkolwiek leków. Samoleczenie i samodzielne podawanie leków z zakresu farmakologii sportowej może zaszkodzić Twojemu organizmowi.

Mimo dużej ilości informacji na stronie, a także jej rzetelności nie zastępuje konsultacji z wysoko wykwalifikowanym lekarzem. Nawet jeśli po przeczytaniu instrukcji stosowania jakiegokolwiek leku sportowiec nie ma pytań, konsultacja lekarska jest obowiązkowa. Często przed przepisaniem leków konieczne jest przeprowadzenie różnych testów laboratoryjnych.

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie nie są przeznaczone do leczenia lub diagnozowania choroby. Jeśli sportowiec doświadcza zmian w samopoczuciu podczas przyjmowania leków z zakresu farmakologii sportowej lub sportowiec planuje zmienić swój normalny tryb życia, należy najpierw skonsultować się z lekarzem. Zdecydowanie zalecamy, aby nie odkładać wizyty u lekarza, ponieważ przeczytałeś wszystkie niezbędne informacje na stronie internetowej, portalach społecznościowych lub innych źródłach.

Jeśli sportowiec ma jakiekolwiek pytania dotyczące stosowania leków farmakologii sportowej, obawy dotyczące jego zdrowia, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania porady. Na naszej stronie można znaleźć informacje o zdrowiu, chorobach, leczeniu, ale te treści nie zastępują diagnozy i leczenia w placówce medycznej.

Redaktorzy naszej firmy nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie treści przez odwiedzających naszą stronę.